نکاتی مفید و جذاب برای داشتن دکوراسیون جدید و بهاری در منزل

حال که از فصل زمستان عبور کرده و وارد فصل بهار شده ایم ممکن است شما هم با مشاهده تغییر و تحول در طبیعت تصمیم به تعویض دکوراسیون قدیمی منزل خود گرفته باشید. در این مطلب نکات مفیدی را برای داشتن دکوراسیون جدید و بهاری در منزل ارائه خواهیم کرد تا اندکی شما را در این مورد راهنمایی کرده باشیم. فصل بهار فصل رنگ های روشن و شاد، فصل روزهای خوش و گرم و فصل جشن های معنوی و تاریخی بی شماری است. بنابراین چرا شما هم به اتاق خواب ، نشیمن یا آشپزخانه تان جان تازه ای نبخشید و با طبیعت همگام نشوید؟ با بکار بردن رنگ های شاد و اسباب و لوازم نرم و لطیف می توانید این کار را بدون متحمل شدن هزینه ای زیاد به بهترین شکل ممکن انجام بدهید.

گزینه اول استفاده از رنگ های گرم در منزل است. اگر می خواهید چهره ای بهاری و تابستانی به دکوراسیون اتاق خود بدهید بهترین گزینه انتخاب رنگ هایی نشاط آور مانند زرد، نارنجی، قرمز و برخی رنگ های سرد مانند رنگ آبی و سبز برای دیوارهای اتاقتان است. برای مثال از بین رنگ های مورد علاقه می توانید از تُن های مختلف استفاده کنید تا حسی زیبا از غروب خورشید را در اتاقتان بوجود آورده باشید. سعی کنید مبلمانی که برای اتاق انتخاب می کنید در هارمونی با رنگ اتاق باشند و بنوعی کامل کننده یکدیگر باشند.

اگر وقت یا هزینه کافی برای رنگ کردن کل منزل یا اتاق در اختیار ندارید بهتر است بدنبال ایجاد تغییرات کوچک تر در دکوراسیون باشید. یکی از بهتری گزینه ها در این زمینه استفاده از بالش ها و کوسن های متنوع و شیک بروی مبلمان یا تخت خواب می باشد. اگر در دکوراسیون خود از مبلمانی به رنگ خنثی (مشکی، سفید، خاکستری و کرم) استفاده می کنید می توانید از کوسن ها و بالش هایی به رنگ های قرمز، بنفش، و صورتی استفاده کنید اما بازهم به خودتان بستگی دارد که چه رنگی را برای دکوراسیون تازه و جدید خود می پسندید.

حتما نیازی نیست تغییرات در قسمت های نشیمن یا اتاق خواب صورت بگیرد، گاهی اوقات تغییر در آشپزخانه بهترین و راحت ترین راه برای ایجاد دکوراسیونی گرم و بهاری در خانه است. برای اینکار بهتر است به وسایلی که هم اکنون در آشپزخانه خود دارید فکر کنید و آنها را از لحاظ هماهنگ بودن با تِم آشپزخانه بررسی کنید اگر اینگونه نیست می توانید به سراغ انتخاب وسایل جدید بروید. انتخاب وسایلی مانند لامپ آشپزخانه به رنگ بنفش یا انتخاب ظروف یا وسایل دکوری به رنگ قرمز از گزینه های مناسب برای دکوراسیون آشپزخانه هستند.

در ادامه عکس هایی از بهترین نمونه های دکوراسیون بهاری در منزل را مشاهده خواهید کرد.

 spring-and-summer-interior-decoration- (1)

spring-and-summer-interior-decoration- (2)

مطالب مرتبط:

طراحی داخلی مدرن / نمونه ایی از تکامل مدرنیسم در معماری داخلی

طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه ایرانی / عکس

هزینه طراحی داخلی و تفاوت بین دکوراسیون کم خرج و پرخرج

spring-and-summer-interior-decoration- (3)

spring-and-summer-interior-decoration- (4)

spring-and-summer-interior-decoration- (5)

spring-and-summer-interior-decoration- (6)

spring-and-summer-interior-decoration- (7)

spring-and-summer-interior-decoration- (8)

spring-and-summer-interior-decoration- (9)

spring-and-summer-interior-decoration- (10)

مطالب پر بازدید:

طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسر بچه

طراحی اتاق پذیرایی آرامش بخش – دکوراسیون اتاق نشیمن

جدیدترین مدل های دکوراسیون آشپزخانه مدرن در سال ۲۰۱۵

spring-and-summer-interior-decoration- (11)

spring-and-summer-interior-decoration- (12)

دکوراسیون جدید و بهاری در منزل

spring-and-summer-interior-decoration- (13)