26 مدل عکس جدید از نور مخفی کابینت آشپزخانه  با اجرای ساده

نور مخفی کابینت آشپزخانه حقیقتا یکی از کارهایی است که تا آنرا انجام نداده باشید، متوجه ارزش و زیبایی آن نخواهید شد. استفاده از نور مخفی در آشپزخانه به معنای واقعی کلمه خارق العاده بوده و دکوراسیون یک محیط کوچک مانند آشپزخانه را کاملا متحول می کند. البته یک آشپزخانه یا حمام حتی بدون وجود نورهای مخفی ال ایی دی در زیر کابینت ها، بازهم زیبا و کاربردی خواهد بود اما تازه بعداز نصب چنین لامپ های کوچکی است که متوجه تاثیر عظیم آن بروی دکوراسیون کلی و روشنایی شگفت انگیز فضا می شوید. اگر نظر بنده حقیر را بخواهید، قطع به یقین می گویم لامپ های ال ایی دی مخفی کابینت صد در صد ارزش هزینه ای که برای آنها پرداخت می کنید را دارند.

فایده لامپ های ال ایی دی فقط در زیباسازی ظاهر آشپزخانه نیست، نصب کردن روشنایی در قسمتی که به آماده سازی غذا می پردازید لذت آشپزی را دوچندان خواهد کرد. در این پست با مدل هایی جدید نور مخفی کابینت آشپزخانه آشنا خواهید شد که اجرای آسان در کنار هزینه ای پایین را همزمان به مصرف کننده هدیه می دهند. برای آشنایی بیشتر راجب این لامپ ها لطفا تا پایان همراه ما باشید.

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (26)

بسیاری از آشپزخانه های امروزی از نور مخفی LED برای روشن کردن قسمت خاصی از آشپزخانه استفاده می کنند. این قسمت مثلا می تواند دیوار بین کابینت ها باشد که بافتی شیک و ویژه دارد یا اینکه روکابینتی سنگی آشپزخانه باشد که از جنس سنگ مرمر تهیه شده است. با روشنایی این قسمت ها، طرح های شیک بکار رفته خود را بیشتر نشان می دهند. نورهای نواری و لامپی LED انواع بسیار متفاوتی دارد. برخی به رنگ سرد هستند و برخی دیگر به رنگ گرم، بعلاوه می توان آنها را به شیوه های بسیار متفاوتی در آشپزخانه نصب کرد.

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (1)

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (2)

یکی از ایده های جالب برای استفاده از نور مخفی کابینت آشپزخانه، نصب آنها درست بالای سینک ظرفشویی است. با این کار هم شستن ظرف ها و آماده سازی مواد غذایی برای شما راحت تر خواهد شد هم اینکه تاکیدی ویژه بروی قسمت گذاشته می شود. بنابراین سعی کنید سینک و شیر آب ظرفشویی طرحی ویژه و شیک داشته باشند مثلا شیرهای برنجی و طلایی در چنین شرایطی بسیار لوکس جلوه خواهند کرد. همچنین اگر بین کابینت ها قفسه ای برای نگهداری برخی لوازم تعبیه کرده اید، نورپردازی این قسمت نیز می تواند بسیار زیبا و کاربردی باشد، شکل دوم این مورد را نشان می دهد.

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (3)

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (4)

شکل های زیر دو ایده بسیار کاربردی و زیبا برای نور مخفی های LED را نشان می دهد. شکل اول یک آشپزخانه تاریک را نشان می دهد که نورپردازی مخفی خیلی خوب فضا را برای کار روشن کرده است. بنابراین اگر آشپزخانه تاریکی دارید یا اینکه کابینت هایتان تمی تیره دارد، نصب نوارها و لامپ های مخفی باعث می شود فضا کمتر تاریک بنظر برسد. عکس دوم نشان می دهد وقتی که دیوار بین کابینت ها طرحی ویژه و لوکس دارد، استفاده از نورهای مخفی بهترین راه برای نشان دادن و تاکید بروی این طرح های لوکس و ویژه خواهد بود.

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (5)

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (6)

اما اگر دیوار بین کابینت ها با رنگ خود کابینت ها همسان بود، بازهم نورهای ال ایی دی میتوانند خیلی عالی تفاوتی بین این دو قسمت ایجاد کنند طوری که هر دو قسمت یعنی کابینت و دیوار به زیبایی در دید قرار بگیرند. این روش برای افرادی که قصد تعویض دیوار بین کابینت ها را دارند بسیار ارزان تر تمام خواهد شد. شکل های بعدی رنگ های متفاوت نورهای ال ایی دی را نشان می دهد. حتما نور نباید سفید یا زرد باشد، رنگ های برجسته ای مانند بنقش، آبی و قرمز نیز می تواند جلوه ای لوکس در دکوراسیون آشپزخانه ایجاد کند.

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (7)

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (8)

همانطور که در بالا گفتیم نصب نوارهای ال ایی دی بسیار آسان است، خصوصا مدل هایی که خودشان چسبناک هستند و به هر سطحی می چسبند. این نوارها قسمت پشتشان به نوعی چسب آمیخته است که در تماس با سطح سریعا خود را میگیرند. بنابراین تنها کاری که باید کنید چسباندن نوارها به زیر کابینت است. شکل دوم یک ایده جالب دیگر را نشان می دهد. برای آشپزخانه هایی که هم کابینت های تیره دارند و هم روکابینتی تیره، قرار دادن نور ال ایی دی سفید برای روشنایی بیشتر دیوار بین کابینتی رنگ روشن، بسیار کارآمد و زیبا نشان داده خواهد شد.

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (9)

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (10)

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (11)

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (12)

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (13)

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (14)

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (15)

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (16)

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (17)

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (18)

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (19)

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (20)

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (21)

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (22)

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (23)

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (24)

نور مخفی کابینت آشپزخانه

نور-مخفی-کابینت-آشپزخانه (25)