نمونه های شیک و امروزی میز عسلی چوبی و فلزی در طرح های مختلف

دکوراسیون یک اتاق فقط با رنگ آمیزی دیوارهای خانه تکمیل نمی شود بلکه مبلمان و سایر اسباب و وسایل خانه هم نقش بسیار تعیین کننده در زیباسازی دکوراسیون خانه خواهند داشت. میز عسلی چوبی و فلزی هم یکی از اجزای مهم و اصلی مبلمان موجود در خانه بشمار می آید. همانطور که می دانید میزهای عسلی عموما به صورت شبکه ای در اندازه های گوناگون از کوچک گرفته تا بزرگ طراحی می شوند اما جنس مواد سازنده در همه این میزها یکسان و مشابه خواهد بود. البته میزهای عسلی مانند سایر وسایل موجود در خانه مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند که برای هر خریداری لازم است با آنها آشنایی داشته باشد. در ادامه به بررسی و مشخص کردن نکات منفی و مثبت میزهای عسلی می پردازیم.

با توجه به شکل این میزها، به صورت تو در تو و درون یکدیگر قرار می گیرند تا در کنار تامین نیاز ما به وجود میز در اتاق نشیمن و پذیرایی خانه، فضای کمی را هم در این مکان ها اشغال کنند. میزهای عسلی عمدتا از سه تکه تشکیل شده اند اما مدل هایی هم وجود دارند که از 4 قطعه یا بیشتر در ست خود استفاده می کنند. سایز این میزها نیز به از بزرگ، متوسط و کوچک به صورت کاملا مستقل و جدا تقسیم می شود تا براحتی درون یکدیگر قرار بگیرند. البته برای جذابیت بیشتر در دکوراسیون اتاق می توانید میزهای عسلی رو بصورت نصفه درون یکدیگر قرار بدهید و فرمی مانند یک پلکان به آن بدهید. یکی از معایب این میزها بخصوص در اندازه های کوچک ایجاد سطح بسیار کم برای قرار دادن اشیا است بطوریکه همزمان نمی شود چند چیزی را بروی آنها قرار داد، برای مثال روی سایز کوچک این میزها در مهمانی ها فقط امکان قرار دادن یک یا دو فنجان چای را خواهد داشت.

در زمینه شکل میزهای عسلی با یکی از متنوع ترین محصولات روبرو هستیم که می توان آنرا بعنوان یک فرصت بسیار مناسب برای انتخاب مدلی منحصر بفرد و یگانه در دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی خانه بحساب آورد. البته زیبایی بیشتر چنین میزهایی بیشتر هنگامی که در کنار یکدیگر قرار می گیرند نمایان خواهد شد. در شکل های زیر با مدل های متنوع میزهای عسلی آشنا خواهید شد.

nesting-tables-design-ideas (1)

nesting-tables-design-ideas (2)

nesting-tables-design-ideas (3)

مطالب مرتبط:

مدل های جدید میز جلو مبلی شیشه ای زیبا و مدرن در اتاق نشیمن

بهترین مدل کفپوش چوبی در قسمت های مختلف منزل مسکونی

مدل مبل تخت خوابشو و چند حالته برای اتاق نشیمن و پذیرایی

nesting-tables-design-ideas (4)

nesting-tables-design-ideas (5)

nesting-tables-design-ideas (6)

nesting-tables-design-ideas (7)

nesting-tables-design-ideas (8)

nesting-tables-design-ideas (9)

nesting-tables-design-ideas (10)

nesting-tables-design-ideas (11)

nesting-tables-design-ideas (12)

nesting-tables-design-ideas (13)

nesting-tables-design-ideas (14)

مطالب پر بازدید:

مدل پرده مناسب پنجره کوچک با طرح های شیک و فانتزی

قالیچه اتاق کودک با طرح های جدید و فانتزی بسیار شیک

کابینت های گلاس با طرح ها و مدل های جدید و متنوع / عکسnesting-tables-design-ideas (15)

میز عسلی چوبی و فلزی

nesting-tables-design-ideas (16)

,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!