آشنایی با نمونه های شیک دکوراسیون داخلی ساده و راحت

اگر شما هم دوست دارید یک زندگی راحت و آرام داشته باشید، اولین قدمی که باید بردارید ایجاد یک فضای راحت و گرم و نرم است. خانه هایی که در این مطلب با آنها آشنا خواهیم شد از دکوراسیون داخلی ساده و بسیار راحتی استفاده می کنند بطوریکه بیننده با یک نگاه به آنها سریعا به نوعی آرامش درونی می رسد. طراحان در تزیین این خانه از عناصری شیک، مدرن و ساده استفاده کرده اند اما نه در حدی که بشود آنها را مینیمالیستی بحساب آورد ولی در عین حال دکوراسیون داخلی خانه را بدور از هر گونه شلوغی و اغراق نشان می دهند. اما همانطور که گفتیم هدف اول و اصلی طراحی چنین مکان هایی ایجاد محیطی راحت، آرامش بخش و همچنین شیک و به روز بوده است، به همین خاطر این خانه ها در عین زیبایی، کاربردی و راحت نیز هستند.

همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید نوعی احساس رضایت در نگاه به این عکس به بیننده منتقل می شود و همین دلیل آنرا ویژه و منحصربفرد می کند. استفاده از رنگ خنثی تقریبا ماسه ای، کنتراست بسیار زیبایی با رنگ فیروزه ای مبل ها ایجاد کرده ترکیبی که ما را دقیقا به یاد غروب آفتاب در کنار ساحال دریا می اندازد.

simple-and-clean-interior-design-ideas (11)

simple-and-clean-interior-design-ideas (15)

simple-and-clean-interior-design-ideas (14)

simple-and-clean-interior-design-ideas (8)

simple-and-clean-interior-design-ideas (9)

simple-and-clean-interior-design-ideas (10)

simple-and-clean-interior-design-ideas (7)

simple-and-clean-interior-design-ideas (5)

simple-and-clean-interior-design-ideas (1)

simple-and-clean-interior-design-ideas (13)

 

در طرح بعدی تن های خاکستری کاملا بر محیط حکم فرمایی می کنند طوریکه که از آشپزخانه شروع می شود و با نهایت دقت و ظرافت تا اتاق نشیمن و اتاق خواب ها ادامه می یابد و در نهایت به رنگ خاکستری تیره مایل به مشکی در حمام و سرویس بهداشتی ختم می شود. این جهش تنی در رنگ محیط های اصلی خانه علاوه بر ایجاد نمایی شیک، به بهترین شیوه فضاهای خانه را از یکدیگر جدا می کند و در عین حال جریان و پیوستگی خود را حفظ می کند.

simple-and-clean-interior-design-ideas (6)

simple-and-clean-interior-design-ideas (12)

simple-and-clean-interior-design-ideas (3)

simple-and-clean-interior-design-ideas (16)

simple-and-clean-interior-design-ideas (17)

simple-and-clean-interior-design-ideas (4)

دکوراسیون داخلی ساده

simple-and-clean-interior-design-ideas (2)