نمونه های رنگ اتاق خواب دو نفره با چیدمانی شیک و آرامش بخش

هیچ چیزی مانند رنگ اتاق خواب در ایجاد حسی آرامش دهنده و شیک تاثیر گذار نیست. این موضوع اهمیت بسیار زیادی در طراحی داخلی دارد زیرا به هرحال اتاق خواب تنها مکانی از خانه است که بعداز یک روز سخت کاری می تواند روح و جان تازه ای به ما ببخشد. همه طراحان معتقدند اتاق خواب باید مکانی باشد که شخص دوباره قوای دوره اوج جوانی را در خود بازیابد. خبر خوب این است که ایجاد چنین محیط زیبا و آرامش بخشی، از آن چیزی که فکرش را می کنید راحت تر است. (آشنایی با ۱۳ دکوراسیون اتاق خواب آرامش بخش و رویایی)در این مطلب با تعدادی از نمونه های زیبای اتاق خواب مواجه خواهید شد که با استفاده از ترکیب های رنگی مناسب و مبلمانی راحت، توانساته اند همه چیز را برای داشتن یک خواب لذت بخش محیا کنند.

همانطور که می دانید اولین قدم در طراحی اتاق خواب انتخاب پالت رنگی مناسب است تا اتاق به آن حالتی که مد نظرتان است دربیاید. بنابراین ابتدا بهتر است مود و حالت مد نظرتان را انتخاب کنید برای مثال اگر می خواهید اتاق خوابتان آرام و تسکین دهنده باشد بهتر است از رنگ های پاستلی استفاده کنید؛ در صورتی که قصد دارید فضایی جذاب و کمی رسمی داشته باشید می توانید از رنگ های لیمویی و طلایی در کنار سایر رنگ های لطیف و گرم استفاده کنید مانند شکل زیر:

Elegant-bedroom-design-ideas (14)

برای ایجاد حس لوکسی و شیکی در اتاق خواب بهترین انتخاب استفاده از رنگ های برجسته و شاخص است مانند آبی سیر یا خاکستری پر رنگ. اتاق خواب زیر به سبک مدرن طراحی شده است اما وجود رنگ هایی عمیق و سیر کاملا جلوه ای لوکس به آن بخشیده است. (رنگ آبی در دکوراسیون داخلی منزل و اتاق نشیمن)

Elegant-bedroom-design-ideas (13)

***

Elegant-bedroom-design-ideas (7)

Elegant-bedroom-design-ideas (1)

نمونه های رنگ اتاق خواب دو نفره با چیدمانی شیک و آرامش بخش

Elegant-bedroom-design-ideas (6)

Elegant-bedroom-design-ideas (4)

Elegant-bedroom-design-ideas (3)

تزیین دیوار اتاق خواب با ایده ها و رنگ های جدید و شیک

Elegant-bedroom-design-ideas (5)

Elegant-bedroom-design-ideas (2)

Elegant-bedroom-design-ideas (8)

Elegant-bedroom-design-ideas (9)

مدل بالش و روتختی شیک مناسب تخت خواب های یک و دو نفره

Elegant-bedroom-design-ideas (10)

Elegant-bedroom-design-ideas (11)

رنگ اتاق خواب

Elegant-bedroom-design-ideas (12)

,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!