طرح و مدل نمای ساختمان ویلایی فوق لوکس / عکس

در این مطلب به معرفی نمای ساختمان ویلایی بسیار زیبا، از جهات داخلی و خارجی می پردازیم و توضیحات مختصری بهمراه عکس درباره طراحی داخلی آن ارائه خواهیم داد. ساختمان ویلایی که عکس های آنرا در زیر مشاهده می کنید در کشور کانادا قرار دارد و توسط تیم طراحی All Elements در منطقه بریتیش کلمبیا طراحی و ساخته شده است. مساحت زیر بنایی ای ویلا برابر با 1000 متر مربع است. این ویلای بزرگ دارای شش اتاق خواب، نُه حمام، چهار اتاق رختشویی، دو دفتر کار اداری و پنچ عدد شومینه می باشد. همچنین یک خانه کاملا جدا برای مهمانان در نظر گرفته شده است.

سبک این ساختمان ویلایی کاملا با خانه های ساحلی موجود در کشور سرد کانادا که معمولا از سقف های تمام شیشه ای برای ورود نور به داخل خانه استفاده می کنند، متفاوت است. این بنا با معماری داخلی و خارجی پیچیده و فوق مدرن خود نوع و سطح جدیدی از تفریح و خوش گذرانی را در تعطیلات آخر هفته تعریف کرده است. اما با همه این خصوصیات در عین اینکه مکانی بسیار مناسب برای دوری از شلوغی ها و آلودگی های زندگی شهری فراهم می کند، در طراحی آن حسی مبنی بر گرم و نرم و دنج بودن مکان را در بیننده  بوجود نمی آورد.

منطقه اتاق پذیرایی این خانه از پلانی کاملا باز بهره می برد که با پنجره های کف تا سقف تماماً شیشه ایی نمای بسیار زیبا از طبیعت دریاچه موجود در اطراف خانه را بوجود می آورد. با این پنجره های بزرگ و شیشه ایی اجازه ورود رنگ های زیبا طلوع خورشید به داخل خانه داده می شود و زمینه ای زیبا برای لذت بردن از تعطیلات آخر هفته فراهم می کند.

تمامی مبلمان موجود در خانه نیز از طرحی کاملا ساده اما لطیف و لوکس استفاده می کنند که کاملا مناسب این ویلا برای گذراندن تعطیلات آخر هقته خواهد بود زیرا به راحتی با یکدیگر و محیط خانه هماهنگ می شوند. رنگ چرم سفید مبلمان در کنار کفپوش ها و قطعاتی از جنس سنگ مرمر برای لوکس نشان دادن طراحی داخلی این خانه بدون اینکه خیلی چشم گیر و مجلل باشند کافی بنظر می رسد. در عکس های زیر نمای مختلف این ساختمان ویلایی فوق لوکس را مشاهده می کنید.

modern-vacation-house (1)

موضوعات مرتبط:

بررسی طراحی دخلی و خارجی دکوراسیون کتابخانه اشتوتگارت

استفاده از سنگ های موزاییک در طراحی منزل و نمای خارجی

آبنمای خانگی برای تزیین دکوراسیون

modern-vacation-house (13)

عکس نمای ویلا

modern-vacation-house (14)

modern-vacation-house (2)

modern-vacation-house (3)

modern-vacation-house (4)

modern-vacation-house (5)

modern-vacation-house (6)

موضوعات پر بازدید:

دکوراسیون داخلی منزل ساده و شیک ۲۰۱۵

دکوراسیون و طراحی داخلی کیلینیک دندانپزشکی

انواع مدل کاشی سرویس بهداشتی / دکوراسیون حمام و دستشویی

modern-vacation-house (7)

modern-vacation-house (8)

modern-vacation-house (9)

modern-vacation-house (10)

modern-vacation-house (11)

modern-vacation-house (12)

نمای ساختمان ویلایی

modern-vacation-house (15)