نحوه چینش و تزئین دکوراسیون مغازه پوشاک به شیوه موثر

مغازه داران در مکان خود باید دکوراسیونی را ترتیب بدهند تا هر فردی که به داخل مغازه یا بوتیک لباس پا می گذارد با دیدن دکوراسیون مغازه پوشاک ، نیاز شدید به خرید اجناس داخل مغازه را در خود احساس کند. دکوراسیون مغازه هیچگاه از دید افراد باهوش و تاجر پنهان نخواهد ماند چرا که تاثیر بسیار زیادی بروی احساس رضایت مشتری در هنگام حضور در داخل بوتیک و خرید جنس می گذارد. رضایت و خشنودی مشتری مهم ترین کلید موفقیت در تجارت است پس هیچگاه این موضوع را دست کم نگیرید. اما چگونه یک محیط شیک در دکوراسیون مغازه خود ایجاد کنیم؟ مسلما تزئین و طراحی دکوراسیون پوشاک هم ویژگی های مخصوص به خودش را دارد که در این مطلب به طور خلاصه نکاتی در این باب بیان می کنیم.

نورپردازی مناسب در مغازه پوشاک یکی از مهم ترین مباحث است و باید به آن توجه ویژه ای شود. درجه و شدت نورپردازی در مغازه شما بستگی به حالتی دارد که برای دکوراسیون مغازه خود می پسندید. اگر بیشتر از پوشاک های طرح کلاسیک در مغازه استفاده می کنید بهتر است میزان شدت نور را زیاد قرار بدهید، اگر هم پوشاکی به سبک آنتیک در مغازه دارید نورپردازی مغازه باید متعادل و ولرم باشد. اما فارق از سبک لباس هایی که دارید، سعی کنید در نورپردازی مغازه پوشاک به هیچ عنوان از چراغ های فلوئورسنت با رنگ سبز و زرد استفاده نکنید چرا که این چراغ ها حس دلپذیر بودن دکوراسیون را از بین می برند و بنوعی حس ناخوشایندی را در مشتری ایجاد می کند. استفاده از نور سفید در قسمت شلفها و باکس ها مغازه بسیار مناسب خواهد بود. همچنین برای تزیین بیشتر می توانید از این نور برای مشخص کردن مرز بندی های داخل مغازه استفاده کنید یا اگر گیاهانی در داخل مغازه نگهداری می کنید در زیر گیاه نوری برای روشن کردن آن تعبیه کنید تا فضا را گرم تر جلوه دهید.

نحوه بنمایش گذاشتن اجناس و مبلمان داخل مغازه از دیگر نکات مهم در دکوراسیون مغازه پوشاک است. با انجام درست اینکار به راحتی می توانید دکوراسیونی لوکس و دنج را برای مشتریان ایجاد کنید. برای جذابیت بیشتر می توانید هر برای نوع لباسی مانند ژاکت ها، پیراهن ها و شلوارها، نحوه تا کردن و شلف مخصوص به خودشان را داشته باشید. یا اگر خواستار سبکی آنتیک در مغازه خود هستید طنابی قطور و قدیمی را از سقف مغازه آویزان کنید. برای ایجاد حسی دنج و گرم در دکوراسیون مغازه بهتر است از مبلمان راحتی بهمراه کوسن ها و بالش ها رنگارنگ استفاده کنید که بسیار بیشتر از صندلی ها و میزهای فلزی و سرد زیبایی و تاثیر گذاری دارند. در ادامه نمونه ایی زیبا از دکوراسیون مغازه و بوتیک پوشاک در قالب عکس را مشاهده خواهید کرد.

clothing-shop-interior-design-idea (1)

clothing-shop-interior-design-idea (2)

clothing-shop-interior-design-idea (3)

مطالب مرتبط:

طراحی دکوراسیون داخلی خانه و منزل با رنگهای متنوع و جذاب

مبلمان چرم و لوکس ایتالیایی شیک / عکس

بهترین مدل کفپوش چوبی در قسمت های مختلف منزل مسکونی

clothing-shop-interior-design-idea (4)

clothing-shop-interior-design-idea (5)

clothing-shop-interior-design-idea (6)

clothing-shop-interior-design-idea (7)

clothing-shop-interior-design-idea (8)

clothing-shop-interior-design-idea (9)

clothing-shop-interior-design-idea (10)

clothing-shop-interior-design-idea (11)

clothing-shop-interior-design-idea (12)

clothing-shop-interior-design-idea (13)

clothing-shop-interior-design-idea (14)

clothing-shop-interior-design-idea (15)

clothing-shop-interior-design-idea (16)

clothing-shop-interior-design-idea (17)

clothing-shop-interior-design-idea (18)

مطالب پر بازدید:

مدل تخت دونفره لوکس و شیک با طرح های جدید سال ۲۰۱۵

دکوراسیون محیط اداری کوچک با طراحی شیک و کاربردی / عکس

آشنایی با طراحی داخلی فانتزی و رویایی معمار معروف مصری

clothing-shop-interior-design-idea (19)

دکوراسیون مغازه پوشاک

clothing-shop-interior-design-idea (20)

, ,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نحوه چینش و تزئین دکوراسیون مغازه پوشاک به شیوه موثر
4.8 (96%) 5 votes