نحوه تزیین دکوراسیون اتاق خواب نوجوان مطابق با مد روز

در ادامه مطالب قبلی پیرامون برترین و جدیدترین طرح های داخلی در دکوراسیون منزل، در این قسمت نیز قصد داریم به معرفی طرح هایی زیبا مناسب برای دکوراسیون اتاق خواب نوجوان بپردازیم که از جدیدترین عناصر دکوراتیو مطابق با مد روز در طراحی داخلی خود استفاده می کنند و به همین خاطر برای نوجوانانی که علاقه دارند همیشه و در همه جا بروز باشند بسیار مناسب خواهند بود. در مدل های زیر تمامی عناصر اتاق خواب از پتو و بالش گرفته تا چراغ ها و لامپ ها همگی بر اساس مدل های جدید و بروز انتخاب شده اند تا علاوه بر نوجوانانی که علاقمند به طراحی داخلی هستند، والدین آنها هم از این طرح ها زیبا لذت خواهند برد.

همانطور که می دانید معمولا در طراحی داخلی اتاق های نوجوانان پسر از رنگ های کم شدت و آرام، و در اتاق نوجوانان دختر نیز از الگوهای رنگی گرم و رمانتیک استفاده می شود اما هر از چندگاهی الگوهای جدیدی وارد طراحی داخلی می شود که دقیقا با شرایط و حال و هوای دنیای امروزی مطابقت دارند و صد البته کاملا جالب و زیبا نیز هستند. پارچه های شطرنجی در رنگ های خنثی مانند سفید و خاکستری یکی از این طرح های بروز و جدید هستتند که برای تمامی اتاق ها مناسب خواهند بود. در قسمت پارچه ها، بخصوص در  پارچه ها و روکش های تخت خواب، مدل های شطرنجی در چند سال اخیر دوباره محبوبیت از دست رفته خود را در بین مردم بدست آوردند و به شدت عامه پسند شده اند. (مدل های جدید تخت خواب نوزاد در دکوراسیون های شیک اتاق خواب)

teenage-bedroom-design-ideas (12)

teenage-bedroom-design-ideas (13)

teenage-bedroom-design-ideas (14)

دکوری های آویزانی یکی دیگر از عناصری است که دکوراسیون اتاق خواب را بی نهایت جذاب می کند. برای بهره بردن از طرح های مدرن و بروز، بهتر است از دکوری هایی با طرح های هندسی استفاده کنید. برای مثال لامپ زیر که از ترکیب آهن و کاغذهای متورق در رنگ های مختلف ساخته شده برای افزودن تازگی و هیجان به دکوراسیون اتاق نوجوانان بسیار مناسب خواهد بود.

teenage-bedroom-design-ideas (9)

teenage-bedroom-design-ideas (8)

برای شلف های دیواری هم که از عناصر ضروری اتاق نوجوانان هستند بهتر است از همینگونه طرح های هندسی استفاده کنید. شلف هایی که از چوب طبیعی ساخته می شوند و به اشکال هندسی در می آیند برای اتاق های مدرن ایده آل ترین گزینه هستند. (باکس دیواری – انواع مدل قفسه دیواری و شلف چوبی و طاقچه مدرن / عکس)

teenage-bedroom-design-ideas (7)

teenage-bedroom-design-ideas (6)

***

teenage-bedroom-design-ideas (1)

teenage-bedroom-design-ideas (2)

آشنایی با ۱۴ عدد دکوراسیون آشپزخانه به سبک ایتالیایی

teenage-bedroom-design-ideas (3)

teenage-bedroom-design-ideas (4)

teenage-bedroom-design-ideas (10)

teenage-bedroom-design-ideas (11)

۱۸ طرح زیبای میز ال سی دی دیواری مدرن برای اتاق نشیمن

teenage-bedroom-design-ideas (15)

دکوراسیون اتاق خواب نوجوان

teenage-bedroom-design-ideas (5)


به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!