خرید 30 مدل میکروسکوپ نوری و دانش آموزی [ حرفه ای ] قیمت جدید

میکروسکوپ وسیله ای است که بیشتر دانش آموزان و یا دانشجویان از آن استفاده میکنند. میکروسکوپ ها وسیله ای هستند که بیشتر دز آزماشگاه ها از آن استفاده میشود و کاربرد های مختلفی در زندگی دارند.تعریف میکروسکوپ: چشم انسان قادر به دیدن اشیا کوچک تر را ندارد برای اینکه انسان بتواند این اشیا کمتر از0.1 میلیمتر را ببیند یک دستگاهی ساخته اند که استفاده از آن نیز بسیار آسان است این دستگاه ها میکروسکوپ نام دارنددر گذشته از میکروسکوپ ها به عنوان وسایل سرگرمی استفاده میشد اما با پیشرفت در زمینه علمی باعث شد از این وسیله برای تحقیق و پژوهش و آزمایش های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد و با گذشت زمان و پیشرفت در زمینه ی ساخت میکروسکوپ مدلهای پیشرفته و دقیق تری از این میکروسکوپ ها ساخته شد. تا همه ی افرادی که به آزمایش وسایل های مختلف علاقه دارند بتوانند از این دستگاه استفاده کنند.شاید فکر کنید این وسیله کاربردی ندارد اما برای افرادی که به آزمایش ذرات ریز علاقه دارند یک وسیله ی بسیار کابردی و مهم است به کمک آن میتوانید ذرات ریز را مشاهده کرده و واکنش آنها را مشاهده کنید و یا در زمینه ی پزشکی بدلیل ریز بودن میکروب ها برای مشاهده میکروب از این دستگاه استفاده میشود.
راهنمای خرید میکروسکوپ دانش آموزی:
این میکروسکوپ ها وسیله ای هستند که به دانش آموزان کمک میکنند بتوانند ذرات ریزی که چشم قدرت دیدن آنهارا ندارد را ببینید و آزمایش های مختلفی روی اجسام و وسایل های مختلف انجام دهید. میکروسکوپ های دانش آموزی امکانات زیادی دارند و به دانش آموزان کمک میکنند تا بتوانند به کمک این دستگاه
همه ی وسایل های لازم را مورد بررسی و آزمایش قرار دهند. این وسیله را میتوانید در آزمایشگاه ها و مراکز غلمی نیز استفاده کنید.این میکروسکوپ ها مدلهای مختلفی دارند یکی از بهترین نوعی که بیشتر افراد نیز از آن استفاده میکنند مدلهای نوری این میکروسکوپ ها است. روش کار این وسیله نیز با استفاده از یک منبع مناسب نوری که معمولاً در قسمت پایین دستگاه قرار میگیرد با کمک نور و پرتاب آن به شی یا مورد نمونه صورت میگیرد که بتوانیم براحتی مشاهده کنیم.به کمک میکروسکوپ میتوانید همه ی وسایل ها را به دلخواه زوم کرده و آزمایش کنید.برای خرید و نگهداری وسایل های مختلف باید نکاتی را رعایت کنید  برای اینکه میکروسکوپ وسیله مهم و گران قیمتی است باید در نگهداری آن بیشتر دقت کنید چند نکته مهم برای نگهداری از میکروسکوپ ها:حتما ً از برخورد عدسی شیئی با مورد یا نمونه جلوگیری کنید عدسی ها را همیشه با پارچه ای که داخل خود بسته میکرسکوپ هست یا یک پارچه نخی کامل تمیز کنید از استفاده از مواد شستشوی برای تمیز کردن عدسی جدا خودداری کنید همیشه از سایز عدسی کوچک به آرامی جلو جلو بروید که بتوانید با عدسی های بزرگ هم شی خود را به خوبی ببینید و بررسی کنید از برخورد میکروسکوپ با زمین جلوگیری کنید. در این پست از سایت اتاق بهترین مدلهای میکروسکوپ دانش آموزی را قرار داده ایم میتوانید با توجه به نیاز خود انتخاب و خرید کنید.
(سایت اتاق هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای زیر ندارد و صرفا جهت راحتی در انتخاب بازدیدکنندگان این پست را تهیه کرده است).

 • نحوه نمایش کالاها

خرید میکروسکوپ دیجیتال لایف اسکوپ مدل CM1

ابزاری مناسب برای مشاهده سطوحی مانند پوست، مو، منافذ و یا اشیایی که دسترسی به آنها مشکل است.از دستگاه میکروسکوپ دیجیتال در مراکز پزشکی جهت معاینه دندان، چشم، پوست، مو، گوش و جراحی های خاص و در مدارس و مراکز آموزشی جهت مشاهده اجسام مختلف مانند حشرات، گیاهان، حیوانات و الیاف استفاده می گردد.این میکروسکوپ دیجیتال برای افرادی که از ناراحتی ضعف بینایی رنج می برند قابل استفاده بوده و متون را تا 50 برابر بزرگتر نشان می دهد.

خرید دوربین تایم لپس برینو مدل BLC200

تصویر برداری تایم لپس عبارت است از تکنیکی که در آن تصاویر پیوسه را با زمان بندی مشخص در کنار هم قرار داده و با پخش سریع آنها یک رخ داد بسیار کند را با سرعت بالاتر مشاهده می کنند . به عنوان مثال میتوانید از طلوع تا غروب آفتاب را در عرض 10 ثانیه مشاهده کنید . به کمک چنین تکنیکی ویدئو های بسیار زیبایی می توانید خلق کنید اما این تنها کاربرد این قابلیت نیست.به کمک تصویر برداری تایم لپس می توانید وقایع فعل و انفعالات شیمیایی را زیر نظر بگیرید و یا در حیاط وحش رفتار های حیوانات را زیر نظر داشته باشید

خرید مبدل میکروسکوپ معمولی به دیجیتال بنگس مدل BG-A1241

یکی از مشکلات کاربران میکروسکوپ‌ها بروز دردهایی درمنطقه گردن و یا شانه به دلیل خم شدن بر روی میکروسکوپ می‌باشد. همچنین در صورتی که شما از عینک استفاده می‌کنید به منظور بررسی اشیاء در میکروسکوپ، دردسر همیشگی خواهید داشت. یکی دیگر از محدودیت های میکروسکوپ‌های معمولی عدم امکان مشاهده سوژه زیر میکروسکوپ برای گروهی از افراد به منظور آموزش یا تبادل نظر است. جهت غلبه بر این مشکلات میکروسکوپ‌های دیجیتال نیز به بازار آمده‌اند که تصویر سوژه‌ی مورد بررسی را بر روی مانیتور نمایش می دهند. بدین ترتیب نیاز به خم شدن برروی میکروسکوپ از بین می‌رود و کاربر می‌تواند ضمن اصلاح حالت نشستن، همزمان با کارکردن بر روی سوژه تصویر را نیز بر روی مانیتور مشاهده نماید.

خرید میکروسکوپ مدیک مدل Mp-450

برند «مدیک» میکروسکوپ «mp_450» را با ابعادی 12 × 6 × 21 سانتی طراحی کرده است. این میکروسکوپ 21سانتی برای کودکان بالای هشت سال طراحی شده است تا آن‌ها را به علوم زیستی و گیاهی علاقه‌مند سازد. بدنه‌ی میکروسکوپ مدیک در عین سختی، وزنی متعادل دارد تا قادر به تحمل وزن سایر اجزا و متعلقات باشد. این موضوع سبب می‌شود سیستم‌های نوری به صورت ثابت قرار بگیرند و دچار لغزش نشوند. به همراه این میکروسکوپ، ابزارهایی ارائه شده است تا کودکان را با دنیای تجربی و آزمایشگاهی آشناتر کند. از مجموعه‌ی این ابزارها می‌توان به کاردک، قیچی، پنس، ذره‌بین، قطره‌چکان، لوله‌ی آزمایشگاهی، جهبه‌های نگهدارنده و لامه اشاره کرد.

خرید میکروسکوپ بیولوژی تک چشمی ۶۴۰ برابر دوربین دار مدل XSP44

میکروسکوپ دانش آموزی بیولوژی تک چشمی دوربین دار مدل XSP44 دارای منبع نور از پائین و نور بالا بصورت چراغ قوه قلمی مانند میباشد که بروی بدنه بعنوان منبع نور بالا قابل نصب میباشد. این میکروسکوپ دارای یک عدد دوربین دیجیتالی 0.7 مگاپیکسلی با پورت USB میباشد که به کامپیوتر های دارای سیستم عامل ویندوز متصل شده و بجای دیدن تصویر با چشم میتوان تصویر را بروی مانیتور نیز مشاهده نمود. میکروسکوپ بیولوژی تک چشمی ۶۴۰ برابر دوربین دار میکروسکوپ دانش آموزی بیولوژی تک چشمی دوربین دار مدل XSP44 دارای منبع نور از پائین و نور بالا بصورت چراغ قوه قلمی مانند میباشد که بروی بدنه بعنوان منبع نور بالا قابل نصب میباشد. میکروسکوپ XSP44 دارای یک عدد دوربین دیجیتالی ۰.۷ مگاپیکسلی با پورت USB میباشد که به کامپیوتر های دارای سیستم عامل ویندوز متصل شده و بجای دیدن تصویر با چشم میتوان تصویر را بروی مانیتور نیز مشاهده نمود.

خرید میکروسکوپ مدل NO-9592

این دستگاه بسیار کوچک شامل یک میکروسکوپ با بزرگ نمایی 60 برابر با قابلیت تنظیم میزان بزرگنمایی، دو چراغ LED قوی به عنوان چراغ قوه یا روشن کردن جایی که نیاز به دیدن با ضربه بین دارید، می باشد.کاربرد سوم، دستگاه دارای چراغ ماوراء بنفش برای چک کردن اسکناس و موارد دیگری که از این نوع اشعه می توان استفاده نمود.این وسیله کاربردی بسیار کوچک بوده و دارای بند برای نگه داری در دست می باشد

خرید میکروسکوپ لونهوک مدل labZZ M101

میکروسکوپ«labZZ M101»  ساخت «Levenhuk» (لونهوک) محصولی مناسب برای نوجوانان علاقه‌مند به علم و دانش است. از نظر توانایی، این میکروسکوپ شاید برای افراد کم‌تجربه گزینه‌ی خوبی باشد؛ اما ویژگی‌های قابل‌توجهی دارد و می‌تواند مشاهده‌ی ساختار داخلی بدن حشرات یا سوژه‌های جالب دیگری را که با چشم غیرمسلح دیده نمی‌شوند،

خرید میکروسکوپ مید مدل b900

میکروسکوپ جدید شرکت Meade با بزرگ‌نمایی 900 برابر دروازه‌ای به سوی تجربه‌های جدید و هیجان‌انگیزی است که برای شما ساعت‌ها لذت را به ارمغان می‌آورد. با استفاده از آن می‌توانید دنیای میکروسکوپی پیرامون خود را کشف کنید. این مجموعه‌ کامل شامل 28 بخش مرتبط با میکروسکوپ است که از میان بخش‌های آن می‌توان به ورقه‌های شیشه‌ای، فیلترهای رنگی، چاقو و انبر مخصوص، ظروف کشت میکروب، قطره‌چکان و … اشاره کرد. همچنین اجسامی برای دیدن از درون میکروسکوپ در آن قرار دارد،

خرید میکروسکوپ جیبی مدل 60x

میکروسکوپ مخصوص موبایل ۶۰ برابر دارای لامپ LED و تست اسکناس موبایل های هوشمند امروزی از بسیاری از کامپیوتر های چند سال قبل هم سریع تر و هم قوی تر شده اند از اینرو هر روزه گجت های متنوع و کاربردی فراوانی مخصوص موبایل طراحی شده و معرفی میشوند. این میکروسکوپ در واقع یک لنز مخصوص موبایل است که بهمراه گیره کلیپس مانند خود میتواند بروی دوربین انواع موبایل نصب شده و دوربین موبایل رو به یک میکروسکوپ تبدیل کند. محاسن استفاده از این میکروسکوپ مخصوص موبایل میکروسکوپی کوچک و کم حجم که میتوان همه جا از آن استفاده نمود.

قیمت میکروسکوپ دانش آموزی کامار mp0350

سیستم

 • نوع سیستم
  چرخان
 • طراحی اپتیکی
  دارد

هد

 • نوع هد
  تک چشمی
 • زاویه چشمی
  90 درجه
 • تنظیم دیوپتر
  بله
 • تنظیم فاصله چشمی ها
  خیر

بدنه

 • ابعاد
  27*13*5 سانتی متر
 • وزن
  100
 • تنظیم فوکوس
  ۲۳ سانتیمتر

قیمت میکروسکوپ دانش آموزی زیمر مدل 750X

اگر به دنبال هدیه ای مناسب برای کودکی باهوش و کنجکاو هستید میکروسکوپ با کیفیت و پرفروش زیمر را به شما پیشنهاد می دهیم. آنچه میکروسکوپ زیمر را از سایر نمونه های مشابه متمایز می سازد : طراحی آرگنومیک متناسب با ساختار بدن و چشم جنس متریال مخصوص و محکم در عین حال پرتابل(قابل حمل) و همچنین لنزهای تخصصی می باشد.

قیمت لوپ صاایران مدل ZSM1001

هد

 • نوع هد
  دوچشمی
 • تنظیم دیوپتر
  بله
 • تنظیم فاصله چشمی ها
  بله

بدنه

 • ابعاد
  15*22*40
 • وزن
  4300
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • محل کنترل فوکوس
  پیچ کناری

پیکربندی

 • چشمی
  بله
 • بالشتک چشمی
  بله

قیمت میکروسکوپ نوری نایت اسکای-MG10081

کوچک‌ترین میکروسکوپ جدی برای علاقه‌مندان به دنیای ذره‌بینی. میکروسکوپی بسیار کوچک و واقعی با بزرگ‌نمایی 60 تا 100 برابر. این ابزار با 3 عدد باتری ساعت کار می کند. نور LED از بالا بر نمونه تابیده می‌شود و به کمک دو پیچ تنظیم روی میکروسکوپ می‌توانیم فوکوس و هم‌چنین میزان بزرگنمایی را تنظیم و از پشت عدسی چشمی آن مشاهده کنیم. این میکروسکوپ را درون کیف چرمی‌اش بگذارید و با حمل آسان، هرجا و هر زمان می‌توانید از آن استفاده کنید.

قیمت میکروسکوپ صاایران مدل STM2000

سیستم

 • طراحی اپتیکی
  آکروماتیک

هد

 • نوع هد
  تک چشمی
 • زاویه چشمی
  45
 • تنظیم دیوپتر
  خیر
 • تنظیم فاصله چشمی ها
  خیر
 • قطر لوله چشمی
  18

بدنه

 • ابعاد
  23*19*12
 • وزن
  2100
 • تنظیم فوکوس
  دستی

قیمت میکروسکوپ سلسترون مدل 44121

برای لذت‌بردن از دنیای میکروسکوپی، می‌توانید میکروسکوپ مخصوص زیست‌شناسی «سلسترون» (Celestron) را با کد 44121 تهیه کنید. این مدل از نوع تک‌چشمی است. این میکروسکوپ زیست‌شناسی سلسترون با بزرگ‌نمایی قابل تغییر ۴۰ تا ۶۰۰ برابر گزینه‌ای ایدئال برای تازه‌کارها و دانشمندان نوجوان محسوب می‌شود. بزرگ‌نمایی زیاد، برای بررسی نمونه‌های مخمر و کپک، نمونه‌های کشت‌شده، تکه‌های گیاهان و جانوران، بافت پارچه‌ها و باکتری‌ها مناسب است.

قیمت میکروسکوپ مدل xs-1200

سیستم

 • نوع سیستم
  اپتیکال
 • طراحی اپتیکی
  ساده

هد

 • نوع هد
  تک چشمی
 • زاویه چشمی
  360
 • تنظیم دیوپتر
  بله
 • تنظیم فاصله چشمی ها
  بله
 • قطر لوله چشمی
  3

قیمت میکروسکوپ دیجیتال USB مدل 2000x

این میکروسکوپ دیجیتالی دارای بزرگنمایی 2000 برابر بوده و بر عکس مدلهای غلو شده در بازار که ادعا میکنند ۲۰۰۰ برابر بزرگنمایی دارند و ۱۰۰ برابر هم توانایی ندارند ، نیست! بلکه یک میکروسکوپ دیجیتالی و یک لوپ دیجیتال محسوب میشود که دارای بزرگنمایی کاربردی و حقیقی ست و در صنایع و امور مختلفی آزمایشگاهی نیز میتوان از آن استفاده نمود. این لوپ دیجیتالی دارای یک پایه با قابلیت فوکوس بر روی نمونه است و مانند لوپ ها قابلیت تنظیم ارتفاع پایه را دارد.

قیمت میکروسکوپ تک چشمی دوربین دار مدل KE 2015 DN

اگر بدنبال میکروسکوپ 1600 برابر با کیفیت لنز هایی معقول هستید و اگر میخواهید تصویری که شاهدش هستید رو بروی کامپیوتر نیز ببینید و بتوانید از آن عکس و یا فیلم تهیه کنید ، قطعا این میکروسکوپ با قیمت معقول و وضوح عالی اش مناسب کار شماست. در واقع شما با خرید این میکروسکوپ دو دستگاه را در قالب یک دستگاه خرید نموده اید که باعث صرفه جویی در هزینه میشود.

خرید میکروسکوپ دیجیتال مدل UM038

میکروسکوپ دیجیتال UM038 با بزرگنمایی 500 برابر و قابلیت اتصال به کامپیوتر و TV و همچنین صفحه نمایش 3.5 اینچ TFT گزینه ای مناسب برای مصارف تحقیقاتی شماست. این دستگاه دارای دوربین 5 مگاپیکسلی با قابلیت تنظیم رزولوشن عکاسی از VGA تا 12 مگاپیکسل و رزولوشن فیلم برداری دو حالته VGA , QVGA است. این دستگاه دارای باتری داخلی 3.7V Li-ion نیز میباشد. نرم افزار و کابل اتصال به کامپیوتر ، باتری و شارژر و کابل اتصال به تلویزیون نیز همراه کالا ارائه میگردد.

خرید میکروسکوپ دیجیتال مدل 1000X

میکروسکوپ مدل 1000X با وزن 200 گرمی و حجم اندک، قابلیت استفاده و حمل آسانی دارد. جنس بدنه‌ی آن از پلاستیک با رنگ سیاه مات است‏.‏ میکروسکوپ دستی دیجیتال ، میکروسکوپی مخصوص همه است و کاربری آسانی دارد‏.‏ بعد از نصب نرم افزار و اتصال به کامپیوترمیکروسکوپ را روی شئ یا سطح موردنظر قرار دهید، با پیچ تنظیم روی میکروسکوپ بزرگنمایی حداکثر تا 1000 را بدست آورید و تصویر را در کامپیوتر خود ببینید‏.‏

خرید میکروسکوپ دانش آموزی زیمر مدل 1200X

آنچه میکروسکوپ زیمر را از سایر نمونه های مشابه متمایز می سازد : طراحی آرگنومیک متناسب با ساختار بدن و چشم جنس متریال مخصوص و محکم در عین حال پرتابل(قابل حمل) و همچنین لنزهای تخصصی می باشد. با توجه به این که میکروسکوپ زیمر بیشتر برای کودکان بالای 8 سال طراحی شده است , جهت آموزش نحوه کارکرد با میکروسکوپ کاتالوگی طراحی شده و ابزارهایی جهت تهیه و مشاهده انواع نمونه قابل مشاهده با میکروسکوپ در کنار آن ارائه شده است که از جمله می توان به لام و لامل و چند نمونه لام آماده و پنس و ظرف نمونه اشاره نمود .

خرید میکروسکوپ لوپ سه چشمی مدل 2019

اگر به دنبال میکروسکوپی با لنز های شیشه ای و قوی جهت تعمییرات موبایل و قطعات الکترونیک و یا حکاکی روی سنگ و شیشه وحتی مقاصد بیولوژیک و پزشکی … هستید, میکروسکوپ لوپ مدل 2019 پیشنهاد ماست. به این نوع میکروسکوپها,لوپ یا استریومیکروسکوپ نیز گفته می شود . در واقع استریومیکروسکوپ نوعی میکروسکوپ با بزرگنمایی کم برای مشاهده اجسامی است

خرید میکروسکوپ دیجیتال یورواسکوپ مدل X 500

میکروسکوپ Euroscope که 81 گرم وزن دارد و می‌توانید همه جا آن را همراه خود ببرید‏.‏ جنس بدنه‌ی آن از پلاستیک با رنگ سیاه مات است‏.‏ میکروسکوپ دستی دیجیتال ، میکروسکوپی مخصوص همه است و کاربری آسانی دارد‏.‏ بعد از نصب نرم افزار و اتصال به کامپیوترمیکروسکوپ را روی شئ یا سطح موردنظر قرار دهید، با پیچ تنظیم روی میکروسکوپ بزرگنمایی 50 یا 500 را بدست آورید و تصویر را در کامپیوتر خود ببینید‏.‏ بزرگنمایی آن حداقل 50برابر و حداکثر 500 برابر است‏.‏

خرید میکروسکوپ الیمپوس مدل CX21

الیمپوس یک شرکت ژاپنی تولیدکننده تجهیزات تصویربرداری و محصولات اپتیک است که از ابتدا در زمینه ساخت میکروسکوپ و دماسنج فعالیت می‌نمود.شرکت المپوس سهم عمده‌ای در بازار جهانی فروش آندوسکوپ‌ها را، به خود اختصاص داده است و در حدود ۷۰٪ درصد از این بازار را در کنترل خودداشته، که سالیانه، معادل ۲٬۵ میلیارد دلار را، عاید این شرکت می‌نماید. دفتر مرکزی این شرکت، در شهر شینجوکو، توکیو، ژاپن مستقر می‌باشد.

خرید میکروسکوپ جیبی مدل 9592

بدنه

 • ابعاد
  4×4
 • وزن
  21 گرم
 • تنظیم فوکوس
  دارد
 • محل کنترل فوکوس
  دارد
 • مکانیسم فوکوس
  پیچی

پیکربندی

 • چشمی
  بله
 • تعداد چشمی
  1 عدد
 • بالشتک چشمی
  خیر
 • بزرگنمایی عدسی چشمی
  60 برابر

قیمت میکروسکوپ دانش آموزی زیمر مدل 300X

آنچه میکروسکوپ زیمر را از سایر نمونه های مشابه متمایز می سازد : طراحی آرگنومیک متناسب با ساختار بدن و چشم جنس متریال مخصوص و محکم در عین حال پرتابل(قابل حمل) و همچنین لنزهای تخصصی می باشد. با توجه به این که میکروسکوپ زیمر بیشتر برای کودکان بالای 8 سال طراحی شده است , جهت آموزش نحوه کارکرد با میکروسکوپ کاتالوگی طراحی شده و ابزارهایی جهت تهیه و مشاهده انواع نمونه قابل مشاهده با میکروسکوپ در کنار آن ارائه شده است که از جمله می توان به لام و لامل و چند نمونه لام آماده و پنس و ظرف نمونه اشاره نمود .

قیمت میکروسکوپ مدل XSP45

میکروسکوپ بیولوژی تک چشمی ۶۴۰ برابر مدل XSP45 میکروسکوپ تک چشمی بیولوژی دانش آموزی مدل XSP45 دارای بزرگنمایی حداکثر ۶۴۰ برابر بوده و دارای دو عدد چشمی ۱۶X و ۱۰X میباشد. منبع نور این میکروسکوپ لامپ ال ایی دی از بالا و پائین با قابلیت تنظیم میزان شدت روشنایی بوده و میکروسکوپ بیولوژی XSP45 مجهز به خط کش و لام گردان است. sxp 45 قابل استفاده با برق شهر و باتری قلمی بوده و دارای فیلتر های رنگی تعبیه شده در زیر صفحه استیج نیز هست. این میکروسکوپ جنس بسیار مرغوب کشور دوست و برادر چین میباشد.

قیمت میکروسکوپ برقی مدیک مدل h_730

هد

 • نوع هد
  دوچشمی
 • زاویه چشمی
  360
 • تنظیم دیوپتر
  بله
 • تنظیم فاصله چشمی ها
  بله

بدنه

 • ابعاد
  30*30*10
 • وزن
  2000
 • تنظیم فوکوس
  بله
 • محل کنترل فوکوس
  بله
 • مکانیسم فوکوس
  چرخشی

قیمت میکروسکوپ یاکسون مدل AK-10

سیستم

 • نوع سیستم
  زومینگ
 • طراحی اپتیکی
  ساده

هد

 • نوع هد
  دوچشمی
 • زاویه چشمی
  180
 • تنظیم دیوپتر
  بله
 • تنظیم فاصله چشمی ها
  بله
 • قطر لوله چشمی
  3 سانتی متر

قیمت میکروسکوپ یاکسون مدل AK-12

سیستم

 • نوع سیستم
  زومینگ
 • طراحی اپتیکی
  ساده

هد

 • نوع هد
  دوچشمی
 • زاویه چشمی
  180
 • تنظیم دیوپتر
  بله
 • تنظیم فاصله چشمی ها
  بله
 • قطر لوله چشمی
  3 سانتی متر