میز پاتختی شیک و مدرن مناسب اتاق خواب های مرتب و کارآمد

شاید مهم ترین قطعه در اتاق، تخت خواب باشد اما هیچ وقت نباید از اهمیت وجود یک میز پاتختی شیک و مدرن در اتاق خواب نیز غافل شد. اتاق خواب بدون میز پاتختی به این معنی خواهد بود که لوازمی از قبیل ساعت، گوشی تلفن همراه، کتاب ها و لامپ های رومیزی شما بدون جا و مکان خواهند بود. بنابراین وجود پاتختی در هر اتاق خوابی یک گزینه الزامی و ضروری است.

زمانی که قصد انتخاب میز پاتختی مورد نظر خود را دارید، همیشه موضوع فضا را در ذهن داشته باشید. اتاق های بسیار کوچک ممکن است فقط فضایی برای قرار دادن یک میز پاتختی به جای دو عدد را دارا باشند. بنابراین اگر با محدودیت فضا روبرو هستید حتما از قرار دادن پاتختی دوم در اتاق خوابتان خودداری کنید تا به نتیجه ای بهتر در دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب برسید.

اصلا لازم نیست حتما میز پاتختی خود را از میان موارد مشابه به تخت خواب خود انتخاب کنید می توانید در این زمینه خلاقیت به خرج داده و سبک های طراحی مختلف را در دکوراسیون اتاقتان پیاده کنید. برای مثال انتخاب میزهای عثمانی یا پف کرده به شکل مکعب مستطیل با درب باز شدنی در قسمت بالا، می تواند گزینه بسیار مناسبی بجای میزهای کلاسیک و سنتی باشد. مورد مهم دیگر که در انتخاب میز پاتتختی حتما باید مورد توجه قرار بگیرد ارتفاع مناسب میز است. سعی کنید حتی الامکان میزی که انتخاب می کنید هم ارتفاع با تشک تخت خوابتان باشد البته می توانید از میز های بلند و کوتاه نیز استفاده کنید اما این ارتفاع نباید خیلی بلندتر یا کوتاه تر از تشک تخت خواب باشد.

MODERN-NIGHTSTAND-DESIGN-IDEAS (1)

MODERN-NIGHTSTAND-DESIGN-IDEAS (2)

MODERN-NIGHTSTAND-DESIGN-IDEAS (3)

MODERN-NIGHTSTAND-DESIGN-IDEAS (4)

MODERN-NIGHTSTAND-DESIGN-IDEAS (5)

MODERN-NIGHTSTAND-DESIGN-IDEAS (6)

MODERN-NIGHTSTAND-DESIGN-IDEAS (7)

MODERN-NIGHTSTAND-DESIGN-IDEAS (8)

MODERN-NIGHTSTAND-DESIGN-IDEAS (9)

MODERN-NIGHTSTAND-DESIGN-IDEAS (10)

MODERN-NIGHTSTAND-DESIGN-IDEAS (11)

MODERN-NIGHTSTAND-DESIGN-IDEAS (12)

میز پاتختی شیک

MODERN-NIGHTSTAND-DESIGN-IDEAS (13)

, ,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
  میز پاتختی شیک و مدرن مناسب اتاق خواب های مرتب و کارآمد
5 (100%) 1 vote