معرفی جالب ترین نمونه های میز عسلی ام دی اف، چوبی، فلزی و شیشه ای

 

در مقابل هر مبلی یک میز جلو مبلی قرا می گیرد اما کنار آن مخصوص میز عسلی است، میزی کوچک و سبک که اغلب توجه زیادی به آن نمی شود. در این پست با انواع نمونه های میز عسلی ام دی اف، چوبی، فلزی و شیشه ای آشنا خواهید شد که قطع به یقین تمام نگاه ها را برای چند لحظه محسور زیبایی و طراحی شگفت انگیز خود می کنند، پیشنهاد می کنم حتما تا انتهای مطلب همراه سایت اتاق باشید.

هر میز عسلی ام دی اف را با توجه به طرح و رنگ آن می توان با دهها مدل مبلمان سِت کرد و استفاده نمود. فقط کافی ست در زمان خرید به رنگ مبل های خود و همچنین طرح آنها به خوبی دقت کنید تا بتوان بهترین میز عسلی چوبی، فلزی، شیشه ای و ام دی اف را برای استفاده در کنار آنها خریداری کرد. این میزهای جمع و جور را می توان براحتی جابجا کرد و نمی توان خانه ای را امروزه تصور کرد که از یک یا چند میز عسلی در کنار مبلمان خود استفاده نکرده باشد؛ میز عسلی ها جزئی جدایی ناپذیر از مبل ها در این دوران هستند.

شاید میز عسلی برای خیلی ها مهم نباشد، خصوصا خانه های آپارتمانی کوچک که کلا قید استفاده از میز عسلی را میزنند آنهایی هم که فضای کافی دارند اغلب به مدل های ساده ای که همراه ست مبل یا میز جلو مبلی عرضه می شود بسنده می کنند. میز عسلی فرصتی مناسب برای اضافه کردن نقطه ای جذاب و هیجان انگیز در دکوراسوین خانه است. وقتی چیدمان اتاق نشیمن خود را همه جوره تکمیل کردید، برای حسن ختام کار، قرار دادن حتی یک عدد میز عسلی با طراحی خاص و ویژه مانند مدل های زیر، کاری بی نهایت هوشمندانه و مثبت است. در بین تمامی مدل ها، از میز عسلی ام دی اف گرفته تا میزهای شیشه ای و فلزی باید بدنبال نمونه هایی باشید که خلاقیت، کارایی و زیبایی را یکجا در اختیارتان قرار دهند.

میز-عسلی-ام-دی-اف (31)

ابتدا با چند مدل میز عسلی ام دی اف شروع کرده و سپس به معرفی سایر مدل ها می پردازیم. خیلی ها میز عسلی را به دلیل کمبود فضا در اتاق نشیمن قرار نمی دهند اما با انتخاب هوشمندانه می توان از میز عسلی کارایی بسیاری گرفت، مثلا مدلی که در شکل اول آورده شده در کنار حجم و اندازه کمش چند برابر بیشتر فضا برای نگهداری لوازم فراهم می کند. این میز جالب طرحی ترکیبی از ام دی اف و چوب طبیعی دارد، بدنه تمام ام دی اف است و رویه و طبقه ها از چوب درخت گردو ساخته شده اند. مدل های بعدی هم طوری طراحی شده اند تا کارایی و زیبایی را به بهترین شکل اجرایی کنند.

این میزها همانگونه که در تصاویر مشاهده می کنید مدل هایی بسیار زیبا، کارآمد و برتر از انواع میز عسلی ام دی اف هستند که همگی از کاربردی ترین میزهای عسلی محسوب می شوند. آنها دارای طبقات و کشوهای متنوع برای قرار دادن هر وسیله ای از جمله کتاب، گلدان، مجله، لیوان، پیش دستی ها و هر وسیله کاربردی دیگری هستند. همچنین طراحی آنها نیز به شدت زیبا و چشمنواز بوده و در هماهنگی کامل با مبلمان اطراف خود است، این دقیقاً همان هدف اساسی از طراحی، تولید، خرید و استفاده از یک یا چند میز عسلی شیشه ای، چوبی، ام دی اف و فلزی می باشد که در این طرحها میز ام دی اف عسلی توانسته این هدف را به خوبی محقق نماید.

میز-عسلی-ام-دی-اف (1)

میز-عسلی-ام-دی-اف (2)

میز-عسلی-ام-دی-اف (5)

میز-عسلی-ام-دی-اف (6)

میز-عسلی-ام-دی-اف (3)

میز-عسلی-ام-دی-اف (4)

خوب در بالا تعدادی از بهترین مدل های میز عسلی ام دی اف را مشاهده فرمودید، حال وقت آن است که با چند نمونه فوق العاده جالب چوبی آشنا شوید. مدلی که در شکل اول مشاهده می کنید میزی ساخته شده از کنده درخت ساج در قسمت پایه و رویه ای سنگی است، با وجود چنین میزی فکر نکنم کسی دیگر نگاهی به میز جلو مبلی بیاندازد! مدل دوم برای آنهایی که خواستار ظاهری روستیک و سنتی در دکوراسیون هستند بسیار مناسب است، این مدل هم از چوب درخت ساج ساخته شده.

میز-عسلی-ام-دی-اف (7)

میز-عسلی-ام-دی-اف (8)

میز-عسلی-ام-دی-اف (9)

میز-عسلی-ام-دی-اف (10)

میز-عسلی-ام-دی-اف (11)

چوب درخت ساج به خاطر استحکام بسیار بالا و البته زیبایی ظاهری اش، استفاده زیادی در دکوراسیون داخلی دارد روکش نهایی بسیاری از لوازم خانه با این چوب ساخته می شوند. استحکام و زیبایی عامل اصلی ساخت طرح های خلاقانه و جالب توسط طراحان بوسیله این چوب است. مدلی که در شکل اول پایین مشاهده می کنید میز عسلی دست ساز چوبی است که شکلی شبیه به یک سنگ بزرگ دارد. رویه میز نیز شیشه ای انتخاب شده تا طرح سنگی چوب بیشتر خودنمایی کند. در شکل های بعدی سایر مدل های چوبی را مشاهده می کنید.

میز-عسلی-ام-دی-اف (13)

میز-عسلی-ام-دی-اف (12)

میز-عسلی-ام-دی-اف (14)

میز-عسلی-ام-دی-اف (15)

طرح های فلزی هم بعداز مدل های میز عسلی ام دی اف و چوبی محبوب ترین هستند. یک مزیت بزرگ میزهای فلزی ارزان تر بودن آنها نسبت به مدل های ام دی اف و چوبی و حتی شیشه ای است. البته برای پیدا کردن طرح های خلاقانه و شیک فلزی باید بیشتر تلاش کنید چرا که اکثر مدل های موجود در بازار در بهترین حالت، معمولی هستند. یکی از بهترین ایده ها می تواند خرید مدل های ترکیبی چوبی و فلزی باشد. در چنین طرح های اغلب پایه ها فلزی بوده و رویه میز چوبی است. البته طرح های تماما فلزی مانند مدل های هندسی هم بسیار زیبا بوده و برای دکوراسیون مدرن و صنعتی انتخابی عالی هستند.

انواع میز عسلی فلزی را می توان علاوه بر میز عسلی ام دی اف در منازلی با سبک های مختلف معماری و همچنین دکوراسیون های مختلف استفاده نمود. نمونه ترکیبی فلز و شیشه بسیار زیبا هستند به خصوص آن مدل هایی که همراه با ترکیب میز فلزی هندسی در کنار شیشه و همچنین چوب باشند. هر دو عنصر یعنی چوب و شیشه می توانند بر زیبایی و جذابیت میز عسلی فلزی تا حد زیادی بیافزایند.

میز-عسلی-ام-دی-اف (19)

میز-عسلی-ام-دی-اف (16)

میز-عسلی-ام-دی-اف (17)

میز-عسلی-ام-دی-اف (20)

میز-عسلی-ام-دی-اف (21)

میز-عسلی-ام-دی-اف (18)

خوب نوبتی هم باشد، نوبت طرح های شیشه ای است. شیشه بخاطر شفافیت و درخشش کم نظیرش، از لحاظ ظاهری برای اتاق های کوچک بسیار مناسب است زیرا اولا محیط اطراف را روشن تر می کند و دوما کمتر در دید بوده (در حالی که هست، انگار نیست!) در نتیجه فضا بزرگتر دیده می شود. البته بجای شیشه شفاف می توان از آینه هم استفاده کرد، در حقیقت مدلی که در شکل دوم آورده شده تمام وجوه بدنه پیچشی اش با آینه پوشیده شده. شکل های دیگر شامل طرح های تماما شیشه ای، شیشه ای و فلزی می شود که همگی خلاقیت را در الویت اول خود قرار داده اند.

میز-عسلی-ام-دی-اف (24)

میز-عسلی-ام-دی-اف (22)

میز-عسلی-ام-دی-اف (23)

میز-عسلی-ام-دی-اف (25)

میز-عسلی-ام-دی-اف (26)

میز-عسلی-ام-دی-اف (27)

میز-عسلی-ام-دی-اف (28)

میز-عسلی-ام-دی-اف (32)

میز-عسلی-ام-دی-اف (30)

میز عسلی ام دی اف

میز-عسلی-ام-دی-اف (29)

تصاویر بیشتر:

معرفی جالب ترین نمونه های میز عسلی ام دی اف، چوبی، فلزی و شیشه ای

معرفی جالب ترین نمونه های میز عسلی ام دی اف، چوبی، فلزی و شیشه ای

معرفی جالب ترین نمونه های میز عسلی ام دی اف، چوبی، فلزی و شیشه ای

معرفی جالب ترین نمونه های میز عسلی ام دی اف، چوبی، فلزی و شیشه ای

معرفی جالب ترین نمونه های میز عسلی ام دی اف، چوبی، فلزی و شیشه ای

معرفی جالب ترین نمونه های میز عسلی ام دی اف، چوبی، فلزی و شیشه ای