میز تلویزیون ساده و شیک همراه با قفسه و شلف دیواری نشیمن

از آنجایی که اتاق نشیمن امروزه تبدیل به مکانی چندکاربره شده، هر چیزی که در آن قرار می گیرد باید در بالاترین سطح زیبایی و کیفیت باشد. گاهی اوقات یک میز تلویزیون ساده و شیک تنها چیزی است که یک نشیمن برای تبدیل شدن به مکانی زیبا و کاربردی به آن نیاز دارد. در این مطلب می خواهم به معرفی تعدادی از جدیدترین مدل های میز تلویزیون چوبی و ام دی اف بپردازم که مخصوص اتاق نشیمن های مدرن و ساده اما شیک و لوکس طراحی شده اند.

همانطور که می دانید اتاق نشیمن های امروزی به محیطی تبدیل شده اند که علاوه بر استراحتگاه عمومی اعضای خانواده برای پذیرایی از مهمانان نیز مورد استفاده قرار می گیرند. همین موضوع باعث شده خانه دارها حساسیت زیادی بروی انتخاب وسایل و مبلمان قرار گرفته در این مکان داشته باشند. میز تلویزیون هم یکی از اجزای مهم دکوراسیون اتاق نشیمن است که بدون وجود آن، فضا بنوعی ناکامل بنظر می رسد. اما همانطور که در بالا گفتیم مدل های آورده شده در این مطلب همگی در زمره میز تلویزیون ساده و شیک قرار می گیرند و برای دکوراسیون های مینیمال و مدرن بسیار مناسب هستند. برای آشنایی بیشتر لطفا تا پایان همراه ما باشید.

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (15)

ترکیب اتاق نشیمن با فضاهای دیگر باعث شده بسیاری از طراحان مدرن در کنار میز تلویزیون قفسه ها و شلف های متعددی قرار بدهند که برای نگهداری لوازمی که از سایر اتاق ها به این مکان اضافه می شود فضای کافی وجود داشته باشد. به همین خاطر مدل هایی که در زیر مشاهده می کنید علاوه بر خود میز تلویزیون، از باکس و شلف دیواری نیز به میزان زیاد استفاده می کنند. همچنین طرح ساده و شیک این قفسه ها و میزها باعث می شود اتاق نشیمن خیلی شلوغ و بهم ریخته دیده نشود.

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (2)

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (4)

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (5)

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (6)

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (3)

مدل هایی که در زیر مشاهده می کنید همگی قابلیت مدولار دارند، به این معنی که می توانید چینش قفسه ها را به راحتی عوض کرده و به شیوه های متفاوت کنار هم قرار بدهید. با این کار هر از چندگاهی می توانید دکوراسیون اتاق نشیمن را بدون خرج هزینه اضافه، تازه و جدید نشان بدهید. تنها محدودیتی که در طراحی شکل های گوناگون دارید خلاقیت شماست. سعی کنید میز و باکس های دیواری را به شیوه های خلاقانه باهم ترکیب کنید تا ظاهر کلی نشیمن علاوه بر زیبایی و کارایی بالا، خلاقانه و جالب نیز بنظر برسد.

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (16)

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (7)

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (8)

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (9)

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (24)

چیزی که باعث می شود مدل های میز تلویزیون ساده و شیک زیر سریعا نگاه ها را بخود جلب کند، شکل و انحنای جالب قفسه ها و کابینت های کشویی است که به زیبایی به یکدیگر متصل شده اند. تمام این طرح ها در عین اینکه مدولار هستند خیلی زیبا و بدون جدا افتادگی کنار یکدیگر قرار گرفته اند. البته نباید از رنگ آمیزی زیبای آنها نیز بگذریم. از آنجایی که امروزه بیشتر مردم محافظه کارانه عمل کرده و ست میز تلویزیون و مبلمان خود را به رنگ های خنثی انتخاب می کنند مدل های زیر تنوع خوبی در اتاق نشیمن بوجود خواهند آورد.

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (11)

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (14)

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (18)

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (19)

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (10)

برای اتاق نشیمن های کوچک بارها توصیه شده از میز تلویزیون ها و قفسه های شناور استفاده کنید. منظورمان از شناور مدل هایی هستند که به دیوار نصب شده و با زمین فاصله دارند. ایجاد یک فضای خالی هر چند اندک زیر چنین واحدهایی درا تاق نشیمن بی نهایت تاثیر گذار خواهد بود و احساسی از باز بودن فضا و روشنایی به بیننده دست خواهد داد. اگر این روش را با مدل هایی به رنگ روشن و طرح های ساده و مدرن ترکیب کنید دیگر خیالتان از بابت بزرگتر و مرتب دیده شدن نشیمن راحت خواهد شد.

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (17)

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (20)

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (21)

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (22)

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (23)

اگر در واحدهای آپارتمانی زندگی می کنید و اتاق نشیمن تان کاملا به آشپزخانه و اتاق غذاخوری متصل است. باید از طرح هایی استفاده کنید که پبوستگی و جریان بین فضاها کاملا حفظ شود. شاید در وهله اول این موضوع مهم نباشد اما همینکه بفهمید حفظ کردن پیوستگی بین دکوراسیون اتاق های خانه چقدر به مرتب و زیبا دیده شدن خانه کمک می کند نظرتان کامل بر خواهد گشت. در چنین شرایطی استفاده از میز تلویزیون های کابینت دار بهمراه قفسه های دیواری کابینتی یا باز چیده شده کنار هم، به خوبی می تواند جریان دکوراسیون تمام خانه را بخوبی حفظ کند.

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (12)

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (25)

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (26)

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (13)

میز تلویزیون ساده و شیک

میز-تلویزیون-ساده-و-شیک (1)