میز ال سی دی چوبی در اندازه های مختلف و طرح های زیبا

میز ال سی دی چوبی بدون شک بهترین گزینه برای نگهداری از تلویزیون و دیگر دستگاه های الکترونیکی شما است. میز تلویزیون چوبی هم از لحاظ استحکام بهترین نمونه است و هم از لحاظ زیبایی بخصوص نمونه هایی با رنگ طبیعی چوب، جلوه ای باشکوه به دکوراسیون کلی اتاق منزل شما می دهند.معمولا هر خانواده ای که قصد اسباب کشی به خانه ای جدید را دارد و یا بدنبال تعویض دکوراسیون قدیمی خود است، یکی از وسایلی که برای خانه تهیه می کنند تلویزیون ال سی دی نو و بهمراه آن میزی مناسب برای نگهداری آن است.  میز تلویزیون چوبی مزیت بزرگ دیگری هم دارد و آن، راحت مچ شدن آنها با وسایل و مبلمان موجود در خانه است که باعث شده انتخاب بیشتر افراد باشند.

البته میز چوبی بیشتر جنبه سنتی و کلاسیک دارد اما برای سبک مدرن هم می توانید از میز های چوبی با طرح های کاملا ساده و خطوط ظریف استفاده کنید و برای دکوراسیون های سنتی و کلاسیک، از میزهای ال سی دی چوبی با بافت های پیچیده و با پایه های طرح دار و نقش و نگار دار بهره ببرید. برای تلویزیون هایی که به دیوار متصل می شوند هم بهتر است از جعبه ها، باکس ها و قفسه های چوبی استفاده کنید که به دیوار متصل می شوند. با انتخاب اینگونه مدل میزها در عین حفظ زیبایی و کاربرد آنها در دکوراسیون اتاق نشیمن، فضای کافی در اتاق برای قرار دادن دیگر وسایل ایجاد کرده اید.

البته با این کیفیتی که میزهای ال سی دی چوبی ارائه می دهند به طبع قیمت بیشتری هم دارند بخصوص اگر بخواهید مدل مورد نظر خود را سفارش بدهید اندکی هزینه بیشتری باید بپردازید. از لحاظ ایمنی هم میزهای چوبی نسبت به مدل های شیشه ای، فلزی و آلومینیومی ایمن تر هستند. میزهای شیشه ای چون حرارت دیده هستند در صورت شکسته شدن به قطعات بسیار زیاد و ریزی تبدیل می شوند که می تواند خطر آفرین باشد بخصوص اگر کودکی در خانه دارید انتخاب میز چوبی انتخاب بسیار بهتری خواهد بود. در شکل های زیر تعدادی از زیباترین مدل های میز تلویزیون چوبی را مشاهده خواهید کرد.

wood-lcd-tv-tables (1)

wood-lcd-tv-tables (2)

wood-lcd-tv-tables (3)

wood-lcd-tv-tables (4)

wood-lcd-tv-tables (5)

wood-lcd-tv-tables (6)

wood-lcd-tv-tables (7)

wood-lcd-tv-tables (8)

wood-lcd-tv-tables (9)

wood-lcd-tv-tables (10)

wood-lcd-tv-tables (11)

wood-lcd-tv-tables (12)

wood-lcd-tv-tables (13)

wood-lcd-tv-tables (14)

wood-lcd-tv-tables (15)

wood-lcd-tv-tables (16)

wood-lcd-tv-tables (17)

wood-lcd-tv-tables (18)

میز ال سی دی چوبی

wood-lcd-tv-tables (19)