معرفی نقاط مهم در تزیین دکوراسیون خانه که اغلب فراموش می شود

در این مطلب قصدا داریم به معرفی نقاط مهم در تزیین دکوراسیون خانه بپردازیم که اغلب توسط مردم فراموش می شوند، نقاطی که می توانند نقش اساسی را در متمایز نشان دادن دکوراسیون منازل ایفا کنند

گوشه های ناجور را می تواند در اغلب خانه ها پیدا کرد مکان هایی که بنظر می رسد هیچ وسیله ای در آنها جا بشو نیست! بگفته طراحان قرار دادن یک صندلی یا مبلمان ال شکل در این گوشه ها همراه با تابلو های یا عکس های هنری مدرن می تواند فضا را متحول کرده و آنرا تبدیل به یک اتاق دنج و گرم جداگانه کند. توجه داشته باشید که خود تابلو ها یا دکوری های دیواری نقش مهمی در گرم نشان دادن این فضاها ایفا خواهند کرد.

interior-decoration-tips (1)

دومین مکان پله ها هستند. قسمت بالای راه پله ها یکی از نقاط بنظر کم اهمیت است که هر روز از آن استفاده می شود. در شکل زیر مشاهده می کنید که طراح با اضافه کردن یک تابلوی هنری چند تکه ای و پهن کردن رو پله ای با طرح زبرا چقدر جذابیت به این مکان افزوده است.

interior-decoration-tips (4)

سقف ها هم نقطه دیگری در منزل هستند که اغلب مورد غفلت قرار می گیرند. از دید طراحان سقف یک فضای بی نظیر برای تغییر حالت دکوراسیون در اختیار قرار می دهد. برای مثال استفاده از گزینه های رنگارنگ و شاد مانند کاغذ دیواری ها یا رنگ های طلایی، نقره و تیره فقط تعدادی اندکی از روش های تزیین سقف هستند.

interior-decoration-tips (3)

interior-decoration-tips (5)

مورد بعدی شاید کمی عجبیب باشد اما تاثیر بسزایی در روحیه شما خواهد گذاشت. تزیین کشوهای دیواری با پارچه ها، کاغذ ها و رنگ های متنوع، جلوه بصری بسیار زیبایی را مقابل دید شما قرار می دهند. به قول یکی از طراحان:” قسمت داخلی دراورها باید به اندازه اتاقی که در آن قرار دارند زیبا و جذاب باشد زیرا با این کار هر وقت به کشوهای خود سر می زنید با دیدن این طرح ها روزتان روشن خواهد شد.

interior-decoration-tips (2)

قرار دادن سیستم روشنایی با طراحی لوکس و برجسته مانند لوسترهای مدرن و کلاسیک بجای لامپ های ساده یکی دیگر از نکاتی است که کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

interior-decoration-tips (6)

بیشتر درب های داخلی خانه ها ساده بوده و از طرح جذابی بهره نمی برند و بخاطر بی توجهی اکثر افراد عمدتا این درب ها به رنگ سفید و ظاهری ساده مورد انتخاب می شوند در صورتی که اضافه کردن مقداری جزئیات مانند رنگ های هایگلاس یا حتی رنگ های برجسته مانند سبز و زرد نیز این کار را به خوبی برای ما انجام می دهد.

interior-decoration-tips (1)

interior-decoration-tips (2)

interior-decoration-tips (7)

در فصل های گرم سال مانند بهار و تابستان شومینه ها اغلب به حال خود رها می شوند و توجهی به تزیین دکوراسیون آنها نمی شود. در صورتی که شومینه می تواند همیشه از عناصر مهم دکوراسیون داخلی باشد.

interior-decoration-tips (8)

در ادامه عکس های زیبایی از دکوراسیون های داخلی را مشاهده خواهید کرد:

interior-decoration-tips (9)

interior-decoration-tips (10)

Best Home Interior Design

 

نقاط مهم در تزیین دکوراسیون

interior-decoration-tips (12)