معرفی مدل های شیک دکوراسیون اتاق خواب به رنگ سیاه  

زمانی که نوبت به انتخاب رنگ مناسب برای اتاق می رسد، رنگی که اغلب توجهی به آن نمی شود سیاه است. سیاه در نظر بسیاری از افراد در بهترین شرایط، یک رنگ ریسکی بحساب می آید. در حقیقت یک اتاق خواب به رنگ سیاه در بیشتر مواقع نازیبا، خلاف عقاید و افسرده بنظر می رسد. امروزه بیشتر اتاق خواب ها به رنگ های روشن و آرامش بخش در می آیند و اغلب در کنار آنها از رنگ های جذاب و قوی، بصورت تاکیدی استفاده می شود. بخصوص رنگ خاکستری که روز به روز به محبوبیت آن در اتاق خواب ها افزوده می شود باعث شده رنگ سیاه کاملا به فراموشی سپرده شود. اما همانطور که در ادامه مشاهده خواهید کرد، اتاق خواب های سیاه، زیبا و بسیار شیک هستند.

رنگ سیاه خصیصه ای در خود دارد که بین سایر رنگ ها دیده نمی شود و آن ایجاد کردن دکوراسیونی بسیار شیک در فضاهای کوچک است. شاید شما هم در همان وهله اول گمان می کردید که رنگ سیاه برای فضاهای کوچک اصلا ایده مناسبی نخواهد بود البته اکثر مردم چنین نظری دارند اما این طرز تفکر کاملا اشتباه است. رنگ سیاه می تواند یک فضای کوچک را به بهترین شکل ممکن به سرپناهی شیک تبدیل کند که در آن حسی دراماتیک و گرم موج می زند.

اگر تنها زندگی می کنید، رنگ سیاه یکی از بهترین ایده ها برای تزیین دکوراسیون خانه های مجردی است. این موضوع در مورد اتاق خواب ها هم صدق می کند. زمینه سیاه به چراغ ها و سیستم نورپردازی اتاق اجازه می دهد به زیبایی بدرخشند و محیط را به شکلی معنوی روشن کنند. در شکل های زیر ایده ها و تناژهای مختلف از رنگ سیاه در دکوراسیون اتاق خواب را مشاهده خواهید کرد.

Black-bedroom-design-ideas (1)

Black-bedroom-design-ideas (2)

Black-bedroom-design-ideas (3)

Black-bedroom-design-ideas (4)

Black-bedroom-design-ideas (5)

Black-bedroom-design-ideas (6)

Black-bedroom-design-ideas (7)

Black-bedroom-design-ideas (8)

Black-bedroom-design-ideas (9)

Black-bedroom-design-ideas (10)

Black-bedroom-design-ideas (11)

Black-bedroom-design-ideas (12)

اتاق خواب به رنگ سیاه

Black-bedroom-design-ideas (13)