معرفی مدل های جدید رو کابینتی و میز اپن آشپزخانه بسیار شیک

کانتر و رو کابینتی های آشپزخانه محلی مناسب برای بنمایش گذاشتن یک طراحی ویژه و منحصر بفرد در دکوراسیون آشپزخانه هستند. در این مطلب به معرفی مدل های جدید رو کابینتی در طرح ها و رنگ های متنوع و شیک می پردازیم که در زیبایی دکوراسیون آشپزخانه ها نقش اساسی و شاید اساسی ترین نقش را بازی می کنند. فارق از اینکه چه رو کابینتی ای توجه شما را بیشتر به سمت خود جلب کرده، باید همیشه از بین موادی انتخاب کنید که استحکام بالایی داشته باشند تا در مقابل ضربات ناشی از پخت و پز و برش دادن انواع خوردنی ها زدگی، خراش و لک ها در آنها دیده نشود.

به لطف وجود مهندسی و تکنولوژی پیشرفته امروزی، کانترها و رو کابینتی های متفاوتی در انواع طرح ها و جنس ها ساخته شده اند و تمامی سلایق را قطعا پوشش خواهند داد. تمامی مدل هایی که در زیر مشاهده خواهید کرد در برابر خراش و زدگی مقاوم هستند اما طراحان بازهم توصیه می کنند برای حفظ کیفیت و عمر طولانی این محصولات حتما از تخته گوشت ها برای برش دادن مواد غذایی خود استفاده کنید. سطح کانتر باید همیشه تمیز و بدون ساییدگی باشد به همین خاطر سعی کنید لک های روی کانترها را با حوله ای نرم و نخی پاک کنید تا همیشه آشپزخانه ای براق و درخشان داشته باشید.

برای اینکه آشپزخانه تاثیری قوی بروی دکوراسیون خانه بگذارد سعی کنید کانترها را در رنگ ها شاد و زنده انتخاب کنید. برای مثال رنگ هایی از قبیل نارنجی، زرد، لیمویی، سیاه و سفید نمونه هایی بسیار مناسب و برجسته در این زمینه هستند. راز استفاده صحیح از چنین کانترهایی بکار بردن عامل تضاد در دکوراسیون است. اگر می خواهید فضای کانتر و رو کابینتی های آشپزخانه کاملا در معرض دید قرار بگیرند باید رنگ هایی مخالف با رنگ کابینت ها را بکار ببرید تا با تضاد ایجاد شده کانتر آشپزخانه خود را به خوبی نمایان کند. در شکل های زیر مدل های مختلفی از رو کابینتی های شیک آشپزخانه را مشاهده خواهید کرد.

kitchen-countertop-design-ideas (1)

kitchen-countertop-design-ideas (2)

kitchen-countertop-design-ideas (3)

kitchen-countertop-design-ideas (4)

kitchen-countertop-design-ideas (5)

kitchen-countertop-design-ideas (6)

kitchen-countertop-design-ideas (7)

kitchen-countertop-design-ideas (8)

kitchen-countertop-design-ideas (9)

kitchen-countertop-design-ideas (10)

kitchen-countertop-design-ideas (11)

kitchen-countertop-design-ideas (12)

kitchen-countertop-design-ideas (13)

kitchen-countertop-design-ideas (14)

kitchen-countertop-design-ideas (15)

kitchen-countertop-design-ideas (16)

kitchen-countertop-design-ideas (17)

مدل های جدید رو کابینتی

kitchen-countertop-design-ideas (18)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
معرفی مدل های جدید رو کابینتی و میز اپن آشپزخانه بسیار شیک
4.6 (92.5%) 8 votes