معرفی مدل های جدید تخت و کمد نوجوان در دکوراسیون اتاق خواب

 

دکوراسیون اتاق نوجوانان می تواند تاثیر زیادی به روی رفتار آنها بگذارد به همین دلیل راضی کردن آنها برای گرفتن تصمیم نهایی در انتخاب یک مدل زیبا و مقرون بصرفه از انواع تخت و کمد نوجوان موجود در بازار ممکن است کار طاقت فرسایی باشد. طراحی و ساخت محیطی برای نوجوانان که در آن استراحت کند و وسایل خود را نگهداری کنند می توانند چالش برانگیز باشد. چرا که همه نوجوانان متفاوت هستند و به سختی چیزی را قبول می کنند، بعضی از آنها ممکن است به هیچ عنوان اتاق خود را ترک نکنند اما بعضی دیگر همه جا را به خانه خودشان ترجیح می دهند.

با توجه به سن و سال و همچنین حال و هوای دوران نوجوانی، شاید نتوان به راحتی هر ایده و نظری را به آنها قبولاند زیرا یک نوجوان تمامی مسائل وموارد مربوط به خود را معمولاً به شکل صفر و صد می بیند و در پی بهترین هاست در نتیجه کار سختی برای انتخاب و خرید بهترین تخت و کمد نوجوان در پیش خواهید داشت اگر نظرات او را جویا نشوید. از آنجایی که در این سنین علاقیات و دلبستگی ها به موارد مختلف از جمله رنگ های خاص، مدل های ویژه ای که در جامعه، مدرسه، دوستان و حتی در فیلم های مختلف دیده اند همگی برآیند بیرونی خواهند داشت خصواصاً دراین موارد و خرید وسایل شخصی برای اتاق، در نتیجه بایستی دقیقاً بدانیم قرار است چه چیزی برای فرزند یا فرزندان تهیه کنیم.

می توان بهترین مدل ها را با توجه به اندازه و ابعاد اتاق، رنگ مورد نظر نوجوان و همچنین قیمت و کیفیت آنها انتخاب و استفاده کرد. هم اکنون مدل های بسیار متنوع و جدید تخت و کمد نوجوان در طرح و رنگ هایی بسیار جذاب موجودند که می توان تخت را به صندلی راحتی و کاناپه ای بزرگ تبدیل و در طول روز از آن برای نشستن استفاد کرد و شبها نیز برای خوابیدن آن را به تختخوابی زیبا تبدیل کرد. در کنار این تخت های ویژه و زیبا، کمدهایی بزرگ و جادار همراه با طبقات مختلف وجود دارند که آنها را نیز می توان همراه با تختخواب خریداری و نصب کرد.

علاوه بر این مدل های خاص، بهترین مدل های تخت و کمد نوجـوان مدرن نیز موجود هستند که هم نیاز به خواب و استراحت و گذاشتن انواع وسایل و مرتب کردن آنها داخل کمد را برطرف می کنند و هم دارای میز تحریر، صندلی راحتی، چراغ مطالعه و سایر لوازم مورد نیاز برای استفاده در اتاق نوجوان هستند. می توان و البته باید تمامی این وسایل را با رنگ و مدل تخت و کمد نوجوان و عواملی دیگر مانند رنگ دیوارها، پرده ها و… هماهنگ کرد تا بهترین و زیباترین دکوراسیون اتاق نوجوان نیز ایجاد شود.

 

تخت و کمد اهمیت بسیار زیادی، هم از لحاظ کاربردی و هم از لحاظ زیبایی بروی دکوراسیون اتاق خواب نوجوانان می گذارد. به ویژه کمدها که از شلختگی و نامرتب بودن وسایل نوجوانان جلوگیری می کند و فضایی مناسبی برای نگهداری پوشاک و لوازم آنها بوجود می آورد. مهم ترین عناصر یک دکوراسیون زیبا در هر اتاق خوابی، مسلما مبلمان اتاق است. بزرگترین قطعه مبلمان اتاق خواب هم تخت و کمد هستند که در هنگام ورود به اتاق در مرکز توجه قرار می گیرند. ترکیب زیبای تخت و کمد، تِم کلی و سبک دکوراسیون اتاق خواب را تعیین می کند بطوریکه نوجوانان از بودن در آن احساس رضایت خواهند داشت و آنرا مشتاقانه با دوستان خود به اشتراک خواهند گذاشت. بزرگترین نتیجه چنین دکوراسیون می تواند کمک به متعادل تر شدن رفتار نوجونان باشد. (مدل های جدید تخت خواب تاشو در دکوراسیون اتاق های کوچک)

برای تخت و کمد اتاق پسران می توانید از رنگ ها سرد و خنک، و برای دختران هم از رنگ های گرم با طرح های زرق و برق دار و مجلل استفاده کنید. برای مثال تخت و کمد مناسب دختران می تواند از رنگ های صورتی پر رنگ و خاکستری تشکیل شده باشد که در عین درخشان بودن نوعی تعادل را در محیط برقرار می کنند. معمولا با کیفیت ترین مدل های تخت و کمد ساخت کشور ایتالیا هستند که با قرار گیری در اتاق خواب نوجوانان علاوه بر نوجوانان رضایت والدین را نیز در پی خواهد داشت. در شکل های زیر تعدادی از زیباترین نمونه های تخت و کمد نوجوانان را مشاهده می کنید.

 bedroom-funiture-designs-for-teenagers (1)

bedroom-funiture-designs-for-teenagers (2)

bedroom-funiture-designs-for-teenagers (3)

عکس اتاق کودک در طرح و رنگ های متنوع، شاد و بسیار شیک

bedroom-funiture-designs-for-teenagers (4)

bedroom-funiture-designs-for-teenagers (5)

bedroom-funiture-designs-for-teenagers (6)

bedroom-funiture-designs-for-teenagers (7)

bedroom-funiture-designs-for-teenagers (8)

مدل میز و صندلی کامپیوتر با طراحی ارگونومیک و شیک

bedroom-funiture-designs-for-teenagers (9)

bedroom-funiture-designs-for-teenagers (10)

bedroom-funiture-designs-for-teenagers (11)

bedroom-funiture-designs-for-teenagers (12)

bedroom-funiture-designs-for-teenagers (13)

bedroom-funiture-designs-for-teenagers (14)

مدل تخت خواب یک نفره / دکوراسیون اتاق خواب جوان

bedroom-funiture-designs-for-teenagers (15)

bedroom-funiture-designs-for-teenagers (16)

تخت و کمد نوجوان

bedroom-funiture-designs-for-teenagers (17)

تصاویر بیشتر:

معرفی مدل های جدید تخت و کمد نوجوان در دکوراسیون اتاق خواب

معرفی مدل های جدید تخت و کمد نوجوان در دکوراسیون اتاق خواب

معرفی مدل های جدید تخت و کمد نوجوان در دکوراسیون اتاق خواب

معرفی مدل های جدید تخت و کمد نوجوان در دکوراسیون اتاق خواب

معرفی مدل های جدید تخت و کمد نوجوان در دکوراسیون اتاق خواب

معرفی مدل های جدید تخت و کمد نوجوان در دکوراسیون اتاق خواب

معرفی مدل های جدید تخت و کمد نوجوان در دکوراسیون اتاق خواب


به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!