معرفی زیباترین مدل های راه پله برای دکوراسیون داخلی منزل   

در مطالب پیشین نمونه هایی از زیباترین مدل های راه پله مناسب برای دکوراسیون داخلی منزل را معرفی کردیم که با طرح های خلاقانه و زیبای خود به راحتی می توانستند به نقطه کانونی دکوراسیون هر مکانی تبدیل شوند. در این قسمت نیز به دنبال همان مطالب به معرفی تعدادی از زیباترین راه پله های طراحی شده در جهان می پردازیم که می توانند منبع خوبی برای افرادی که بدنبال الگویی منحصر بفرد برای راه پله منزلشان می گردنند باشد.

در بسیاری از مواقع راه پله ها در طراحی داخلی منازل و محیط های عمومی از اهمیت کافی برخوردار نیستند و حتی در ابتدای پروسه طراحی داخلی، شکل و نمای راه پله اصلا لحاظ نمی شود تا اینکه در مراحل آخر طراحی، اندکی توجه برای ساخت راه پله ای مناسب و زیبا بیشتر می شود. اما نمونه هایی که در ادامه مشاهده خواهید کرد به هیچ عنوان اینگونه نیستند.

اولین مدلی که به معرفی آن خواهیم پرداخت به راه پله ربانی معروف است.  همانطور که از اسم این راه پله مشخص است، طراح سعی کرده شکلی تقلیدی از رمانی موج دار را بوجود بیاورد. نتیجه کار به راه پله ایی زیبا مبدل شده اما بالا و پایین رفتن از آن زمانی که در عجله هستید ممکن است کمی ترسناک و دلهره آور باشد.

 interior-Stairs-design-ideas (1)

راه پله دوم طرحی بسیار خلاقانه دارد. در این مدل سطح پله های راه پله به قسمتی از شلف های دیواری خانه متصل و به جزئی از آن تبدیل شده است. این شلف محلی برای نگهداری کتاب ها و حتی لوازم آشپزخانه است. ممکن است حین قدم زدن بروی راه پله، وسط راه بنشینید و به مطالعه کتاب مورد علاقه خود بپردازید.

 interior-Stairs-design-ideas (2)

مطالب مرتبط:

 مدل میز ناهارخوری دایره شکل با طرح های بسیار جدید و شیک

نحوه صحیح نورپردازی دکوراسیون منزل در پذیرایی و نشیمن / عکس

دکوراسیون اتاق نشیمن با رنگ های خنثی

طراحی مدل زیر مخصوص خانه هایی است که نیازمند دسترسی آسان به اتاق شیروانی منزلشان هستند. این راه پله که همراه با شلف های ذخیره سازی عرضه شده است با شکل جمع و جور خود برای خانه ها و آپارتمان های کوچک بسیار مناسب خواهد بود.

 interior-Stairs-design-ideas (3)

در ادامه مدل های دیگری از راه پله های زیبا و دیدنی را مشاهده خواهید کرد.

interior-Stairs-design-ideas (1)

interior-Stairs-design-ideas (2)

interior-Stairs-design-ideas (3)

interior-Stairs-design-ideas (4)

interior-Stairs-design-ideas (5)

interior-Stairs-design-ideas (6)

مطالب پر بازدید:

دکوراسیون اتاق غذاخوری به روشی ایده آل، شیک و دکوراتیو

کتابخانه خانگی جدید و فانتزی مناسب خانه های کوچک / عکس

مدل سرویس بهداشتی شیک و زیبا ۲۰۱۵

interior-Stairs-design-ideas (7)

interior-Stairs-design-ideas (8)

زیباترین مدل های راه پله

interior-Stairs-design-ideas (9)