معرفی جدیدترین مدل های پادری حمام در طرح های رنگارنگ

پادری حمام یکی از لوازم کاربردی، مفید و البته لازم در دکوراسیون خانه است که تقریبا در تمامی خانه ها حداقل یکی از آنها وجود دارد. از این در این مطلب سعی کردیم به معرفی مدل های پادری حمام در طرح و رنگ های گوناگون و زیبا بپردازیم تا بتوانید با این وسیله به نظر کوچک و کم اهمیت، دکوراسیونی شیک و البته کاربردی در محیط زندگی خود ایجاد کرده باشید. همانطور که می دانید کارایی اصلی پادری های حمام، جذب آب بندتان هنگامی که از حمام خارج می شوید است. این کار به شما اجازه می دهد راحت و صد البته ایمن تر بروی کفپوش های لغزنده خانه قدم بگذارید بدون اینکه خطر زمین خوردن یا سُر خوردن شما را اذیت کند. علاوه بر این، پادری حمام، مکانی گرم و نرم برای قرار گرفتن پاهایتان فراهم می کند که دقیقا در مقابل کفپوش سرد، سفت و سخت کاشی و سرامیکی خانه های امروزی قرار می گیرد.

یکی از زیباترین مدل های پادری موجود در بازار مدل های سنتی یا کلاسیک هستند. پادری های طرح سنتی معمولا کوچک و تک رنگ بوده و معمولا از اسفنج و نخ ساخته می شوند تا سطحی مناسب برای جذب و کشیدن آب بدنتان داشته باشند. همانطور که گفتیم پادری های کلاسیک از مدل های دیگر کوچک تر هستند بطوریکه فضای کمی را برای قرار گرفتن جفت پاها در اختیار می گذارند. اما در مقابل در طرح ها و شکل های بسیار متنوعی طراحی و  تولید می شوند.

اگر بیشتر جنبه زیبایی پادری های حمام برایتان مهم است می توانید از فرش و قالیچه (دستباف و ماشینی) نیز استفاده کنید. مدل های دستباف اکثرا در ساخت خود از پشم و نخ ابریشم استفاده می کنند که چندان برای محیط مرطوب حمام مناسب نیستند اما زیبایی و شکوه خاص خود را دارند. همچنین مدل های ماشینی در اندازه های کوچک گزینه مناسبی برای پادری حمام به شمار خواهند رفت، طوریکه در کنار کارایی، زیبایی بیشتری هم نسبت به سایر مدل ها دارند.

 Bathroom-mats-design-ideas (1)

Bathroom-mats-design-ideas (1)

Bathroom-mats-design-ideas (2)

مطالب مرتبط:

انواع مدل فرش فانتزی – طرح های فرش مدرن و قالی فانتزی

دکوراسیون عاشقانه اتاق خواب با رنگ ها و سایه های منحصر بفرد

ایده های جدید برای تزئین دیوار حمام و سرویس بهداشتی

Bathroom-mats-design-ideas (3)

Bathroom-mats-design-ideas (4)

Bathroom-mats-design-ideas (5)

Bathroom-mats-design-ideas (6)

Bathroom-mats-design-ideas (7)

Bathroom-mats-design-ideas (8)

Bathroom-mats-design-ideas (9)

Bathroom-mats-design-ideas (10)

Bathroom-mats-design-ideas (12)

Bathroom-mats-design-ideas (13)

مطالب پر بازدید:

مدل کتابخانه چوبی مناسب برای دکوراسیون داخلی منازل مسکونی

ایده های طراحی داخلی آپارتمان کوچک ۳۳ متری – دکوراسیون مدرن در فضای کوچک

انواع طرح و مدل کاغذ دیواری پذیرایی / دکوراسیون اتاق نشیمن

Bathroom-mats-design-ideas (15)

مدل های پادری حمام

Bathroom-mats-design-ideas (14)