مد جدید کاغذ دیواری سال 96 که در سال 97 هم جدید خواهند بود

احتمالا حالا که یک ماه و نیم از سال 96 گذشته درباره مد جدید کاغذ دیواری در سال جدید جست و جو کرده اید، در ادامه همان طرح ها پیشنهاد می کنم نگاهی هم به مدل های آورده شده در این پست بیاندازید که یک تفاوت جزئی با سایر طرح ها دارند. همانطور که در عنوان مشخص شده طرح هایی که در ادامه مشاهده خواهید فرمود مدهای بسیار جدیدی را معرفی می کنند که علاوه بر سال 96 در سال 97 نیز همچنان به قول معروف روی بورس خواهند بود.

امروزه استفاده از کاغذ دیواری ها خیلی بیشتر از قبل شده، دیگر خانه دارها خود را فقط با یک انتخاب که همان پوشاندن تمام چهار دیوار با کاغذ دیواری است محدود نمی کنند. استفاده تاکیدی از کاغذ دیواری، فریم گرفتن تیکه ای از کاغذ بعنوان تابلوی دکوری یا حتی کاغذ زدن سقف تنها معدود روش های جدید تزیین خانه با کاغذ دیواری است. برخی حتی با استفاده از ترکیب متفاوت یا استفاده از الگوهای جالب، بنوعی شخصیت فردی خود را به دیگران نشان می دهند. بنابراین کاغذ دیواری چیزی فراتر از یک وسیله دکوری ساده است، استفاده از مد جدید کاغذ دیواری در سال های پیش رو، برای افرادی که همیشه خواستار طرح های بروز و تازه هستند ایده ای شگف انگیز خواهد بود.

مد-جدید-کاغذ-دیواری (28)

یکی از رنگ هایی که چند وقتی است خیلی سرزبان ها افتاده زرگلد است. اگر اندکی از بازار گوشی های هوشمند خبر داشته باشید حتما با این رنگ آشنایی دارید البته نه اینکه رزگلد رنگ جدیدی است، خیر فقط اینکه تا چند وقت پیش افراد کمی رنگ زرگلد را می شناختند ولی حالا به لطف گوشی های هوشمند این رنگ برای همگی آشناست. جای تعجبی نیست که در مد جدید کاغذ دیواری نیز از این رنگ زیبا استفاده شود. رزگلد رنگی کاملا زنانه شناخته می شود اما برای ترکیب با رنگ های مردانه مانند خاکستری نیز خیلی زیبا جواب می دهد. در حال حاضر ترکیب رنگی زرگلد با خاکستری در کاغذ دیواری ها بسیار محبوب است.

مد-جدید-کاغذ-دیواری (1)

مد-جدید-کاغذ-دیواری (2)

مد-جدید-کاغذ-دیواری (3)

مد-جدید-کاغذ-دیواری (4)

 

آیا چیزی درباره کاغذ دیواری مرمری شنیده اید؟ نام درست ترشان کاغذ دیواری های طرح مرمر است که یکی از کم نظیرترین مدل هایی است که می شود در بازار پیدا کرد. قیمت این کاغذ دیواری چندان زیادی نیست اما ظاهری که به دکوراسیون خانه می دهد ارزش و قیمت آنرا خیلی بیشتر نشان می دهد. برای هر رول (5 متر مربع) این کاغذ دیواری باید 150 هزار تومان پرداخت کنید.  جالب است بدانید در سالی که گذشت این مدل کاغذ دیواری توسط سایت ها و مجلات معروف طراحی داخلی منزل، بعنوان بهترین کاغذ دیواری سال شناخته شد.

مد-جدید-کاغذ-دیواری (6)

مد-جدید-کاغذ-دیواری (7)

مد-جدید-کاغذ-دیواری (8)

مد-جدید-کاغذ-دیواری (9)

مد-جدید-کاغذ-دیواری (10)

طرح های کلاسیک یا گل و غنچه دار کاغذ دیواری عمدتا باعث وهم آلود شدن فضا می شوند و به همین خاطر استفاده از آنها به صورت تاکیدی در یک سمت دیوار اتاق شدیدا توصیه می شود. حتی در فضاهای بسیار کوچکی مانند دستشویی نیز کاربردی عالی دارند چرا که به معطوف کردن توجه دیگران به خود، نمی گذارد کوچکی فضا دیده شود. چنین کاغذ دیواریهایی به دکوراسیون خانه کمی حالت زنانه می دهد ولی اگر کل کاغذ دیواری و طرح های رویش تک رنگ باشند از شدت این حالت کم شده و حتی برای دکوراسیون های مدرن نیز ایده آل می شوند.

مد-جدید-کاغذ-دیواری (11)

مد-جدید-کاغذ-دیواری (12)

مد-جدید-کاغذ-دیواری (13)

مد-جدید-کاغذ-دیواری (14)

مد-جدید-کاغذ-دیواری (15)

شاید تا به اینجا فکر کرده باشید که هر چه به مد جدید کاغذ دیواری مربوط می شود، همگی زنانه هستند اما اینطور نیست، خاکستری از جمله رنگ های خنثی ایی است که بشدت در دکوراسیون داخلی محبوب است. اما طرح کاغذ دیواری زیر کاملا با مدل های رایج فرق دارد. شکل شاخه های نازک و باریک درختچه های در حال رشد و سفید رنگ در زمینه یکدست خاکستری باعث شده این مدل ها هم برای دکوراسیون های مدرن مناسب باشند و هم برای دکوراسیون هال کلاسیک و امروزی. قیمت هر رول این کاغذ دیواری (5 متری) 100 هزارتومان است.

مد-جدید-کاغذ-دیواری (16)

مد-جدید-کاغذ-دیواری (17)

مد-جدید-کاغذ-دیواری (18)

مد-جدید-کاغذ-دیواری (19)

مد-جدید-کاغذ-دیواری (20)

مد-جدید-کاغذ-دیواری (21)

مد-جدید-کاغذ-دیواری (22)

شاید بدانید که رنگ سال میلادی جدید سبز معرفی شده بنابراین جای تعجبی ندارد که این رنگ به طرح های داخلی کاغذ دیواری در سال جدید شمسی نیز راه پیدا کنید. اگر دنیای مد و فشن را دنبال کرده باشید حتما با لباس های مردانه و زنانه شیک سبز رنگ زیادی روبرو شده اید. کت و شلوارهایی به رنگ سبز تیره در کنار شال و روسری و مانتوهای سبز رنگ راه خود را به دکوراسیون داخلی نیز پیدا کرده است. از آنجایی که سبز تیره بیشتر در گیاهان استوایی دیده می شود. برخی کاغذ دیواری ها با استفاده از همین موضوع رنگ سبز را وارد طرح کاغذ دیورای می کنند.

مد-جدید-کاغذ-دیواری (23)

مد-جدید-کاغذ-دیواری (24)

مد-جدید-کاغذ-دیواری (25)

مد-جدید-کاغذ-دیواری (26)

مد جدید کاغذ دیواری

مد-جدید-کاغذ-دیواری (27)