آشنایی با انواع طرح و مدل کمد نوجوان، دخترانه و پسرانه

سنین نوجوانی یکی از مهمترین دوره های زندگی فرزند شماست بطوریکه باید کاملا با اخلاق ها و خصوصیات انها در دوران نوجوانی آشنایی کامل داشته باشید و از هر وسیله ایی برای بیشتر کردن رابطه دوستی با فرزندتان استفاده کنید. یکی از این راه های تعیین مدل دلخواه دکوراسیون اتاق نوجوان است که در آن همه چی بر اساس روحیه و نشاط آنها تزیین شده است. در این مطلب به معرفی چند نمونه از زیباترین طرح های کمد اتاق نوجوان می پردازیم که می توانند تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی اتاق نوجوانان داشته باشند.  نوجوانان علاقه زیادی به شخصی سازی فضایی دارند که متعلق به خودشان است. بنابراین زمانی که تمامی دیوار اتاقشان را از پوسترها بزرگ پر می کنند نباید به آنها خرده بگیرید.شاید این ایده ها برای شما عجیب باشد اما بدانید که کاملا متناسب با سن آنهاست و به مرور زمان تعدیل می شود.

برای تغییرات مهم در اتاق فعلی نوجوان شما و یا طراحی از ابتدا و ایجاد بهترین دکوراسیون اتاق نوجوان می توان وسایل بسیار متنوعی را مورد استفاده قرار داد که انواع کمد اتاق نوجوان در مدل ها و طرح های مختلف یکی از بهترین و مناسب ترین گزینه هاست. این کمدها آنچنان متنوعند که گاهی شما را در انتخاب بهترین و زیباترین نمونه شاید دچار کمی سردرگمی کنند اما انتخاب نهایی می تواند همان بهترین برای شما باشد.

برای شروع می توان چندین مدل کمد نوجوان را با دکوراسیون اتاق نوجوان مطابقت داد و یکی از آنها را انتخاب کرد. برخی مدل ها دارای دراوری زیبا و جادار درون خود، طبقات متعدد داخلی برای چیدن وسایل و خرده ریزهای شخصی، آویز لباس و بسیاری امکانات دیگر هست که تمامی اینها توسط چند درب بزرگ پوشانده می شوند حتی دروار درون آن. اینگونه مدلها را معمولاً می توان با بیشتر سبک ها هماهنگ کرد، طراح به تمامی این موارد توجه کرده است.

برای دکوراسیون اتاق نوجوان در کنار اهمیت دادن به نظرات و ایده های او، کاری کنید که جلوه دکوراسیون اتاق او از نظر شما هم خوشایند و مورد پسند باشد. یکی از مهم ترین وسایل در دکوراسیون مدل کمد نوجوان و بخصوص کمد های ذخیره سازی لباس و لوازم نوجوانان است چرا که در این دوره نوجوان معمولا به اشیای زیادی علاقه پیدا می کند بنابراین نباید برای ذخیره سازی آنها مشکل داشته باشد. بعلاوه داشتن کمد لباس مناسب برای اتاق نوجوان از بهم ریختگی و شلختگی اتاق آنها هم جلوگیری می کند و اتاق آنها را تمیز نگه می دارد. بهترین انتخاب برای مدل کمد نوجوان انتخاب تخت و کمد نوجوان و دراورهای مدرن و ساده است که جلوه ایی زیبا و موجه به دکوراسیون اتاق نوجوان شما می دهد. برای ایجاد خلاقیت بیشتر در دکوراسیون اتاق می توانید از رنگ های مختلف و متضاد به صورت متقارن در کنار یکدیگر استفاده کنید مثلا استفاده از سه کمد سفید رنگ درست بین دو دراور سیاه رنگ ترکیب بسیار زیبایی را در اتاق نوجوان شما بوجود می آورد و آنرا از یکنواختی دور می کند.در شکل های زیر زیباترین نمونه های مدل کمد نوجوان را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

بهتر و منطقی تر است دکوراسیون اتاق نوجوان را به شکل و شمایلی امروزی و مدرن، چیدمان و تزیین کنید زیرا او قرار است در دنیای امروز زندگی کند. برای رسیدن به این هدف می توان از وسایل متعدد از جمله انواع پوستر و استیکر، فرش و موکت طرحدار، کاغذ دیواری های جذاب، قاب عکس های مختلف، پرده کرکره های جذاب و مدرن، کاناپه و میز تحریر مدرن و نهایتاً در کنار تمامی اینها از بهترین و زیباترین مدل کمد نوجوان استفاده کرد. می توان ابتدا تم کلی اتاق نوجوان را با همفکری او مشخص کرد و سپس شروع به انتخاب و خرید تمامی این وسایل کرد.

در هر حال، بهترین دکوراسیون اتاق نوجوان زمانی شکل خواهد گرفت که عوامل متعدد مانند رنگ، نور، وسایل متعدد و البته مدل کمد نوجوان به دقت و با وسواس مناسب انتخاب شوند. در چنین شرایطی ست که می توان نسبت به ایجاد بهترین دکوراسیون و چیدمان اتاق نوجوان بسیار امیدوار و البته مطمئن بود.

حتما بخوانید: قیمت ۹۹ مدل سرویس خواب دو نفره با آدرس خرید جدید سال ۹۶

مدل کمد لباس نوجوان

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید

Bedroom-Closet-teenage (4)

مدل تخت و کمد نوجوان

تخت و کمد اتاق نوجوان دختر

Bedroom-Closet-teenage (1)

دکوراسیون اتاق نوجوان دختر صورتی رنگ

Bedroom-Closet-teenage (2)

مطالب مرتبط:

دکوراسیون اتاق نوجوان – طراحی داخلی و چیدمان اتاق کوچک / عکس

نکاتی برای دکوراسیون اتاق نوجوان پسر و دختر + عکس

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه / عکس از مدل طراحی و چیدمان

Bedroom-Closet-teenage (3)

مدل تخت و کمد نوجوان شیک

drawers and shelves (1)

drawers and shelves (2)

این مطلب را نیز حتما بخوانید:مدل تخت و کمد نوزاد پسر و دختر و قیمت – عکس سرویس نوزاد

drawers and shelves (3)

drawers and shelves (4)

مطالب پر بازدید:

مدل های کاناپه و مبل راحتی ترکیه جدید و شیک / عکس مبلمان ترک

مدل اتاق خواب زیبا و شیک – طراحی داخلی اتاق های فوق العاده

انواع کفپوش چوبی و پی وی سی طرح بسیار جالب و شیک / عکس

drawers and shelves (5)

drawers and shelves (6)

drawers and shelves (7)

drawers and shelves (8)drawers-and-shelve-9

drawers and shelves (10)

drawers and shelves (11)drawers-and-shelv-12

drawers and shelves (13)

تصاویر بیشتر:

آشنایی با انواع طرح و مدل کمد نوجوان، دخترانه و پسرانه

آشنایی با انواع طرح و مدل کمد نوجوان، دخترانه و پسرانه

آشنایی با انواع طرح و مدل کمد نوجوان، دخترانه و پسرانه

آشنایی با انواع طرح و مدل کمد نوجوان، دخترانه و پسرانه

آشنایی با انواع طرح و مدل کمد نوجوان، دخترانه و پسرانه

آشنایی با انواع طرح و مدل کمد نوجوان، دخترانه و پسرانه

  • تلگرام
  • واتساپ