مدل کمد لباس مدرن و جا رختی شیک در طراحی داخلی + عکس

اگر شما بدنبال طراحی و مدل کمد لباس یا جا رختی مناسب برای دکوراسیون منزل خود هستید در این مطلب با تعدادی  از بهترین نمونه ها آشنا خواهید شد. بدون شک کمد لباس یکی از المانهای مورد نیاز برای تمامی خانه ها میباشد. در بعضی مواقع بعلت اینکه محل قرارگیری کمد لباس در دید میباشد لذا سعی میکنیم در طراحی آن از مدلهای مدرن ، خاص و زیبا استفاده کنیم. تمامی مدل های کمد لباس آورده شده توسط شرکت Carre از بارسلونای اسپانیا طراحی شده است که تمامی سلیقه های سنتی، مدرن و ساده یا جذاب و چشمگیر را با رنگ های متنوع دربر می گیرند که علاوه بر زیبایی فضای زیادی را برای آویزان کردن رخت ها فراهم می کند. مشخصه این طرح ها همانطور که مشاهده می کنید تاکید بروی درهای کشویی است. در این عکس ها، اتاق ها و لوازم آن معمولا برنگ  خنثی هستند تا بیشتر طرح ها تولیدی خودشان بچشم بیننده بیاید.

شرکت Carre  بارسلونای اسپانیا یکی از برترین شرکت های طراحی و تولید انواع مدل کمد لباس مدرن است که از تعداد زیادی طراح خبره و چیره دست در طراحی و ایجاد بهترین مدلها در هماهنگی کامل با طراحی داخلی منازل بهره می برد. می توان بهترین و برترین کمدها همراه با بیشترین فضا جهت قرار دادن انواع لباس و سایر وسایل را به خوبی مشاهده کرد.

مدل کمد لباس مدرن و جا رختی شیک در طراحی داخلی + عکس

مدل کمد لباس مدرن و جا رختی شیک در طراحی داخلی + عکس

مدل کمد لباس مدرن و جا رختی شیک در طراحی داخلی + عکس

مدل کمد لباس مدرن و جا رختی شیک در طراحی داخلی + عکس

از آنجایی که کمد لباس می بایستی دارای مولفه ها و ویژگی هایی مانند ظاهر مناسب، جنس باکیفیت، طراحی صحیح جهت قرار دادن انواع وسیله به خصوص لباس و… باشد می توان در این شرکت و در تصایر زیر، بهترین و برترین مدل هایی که تمامی این خصوصیات را با هم دارند مشاهده نمود.

در این طرح ها می توان به راحتی تمامی ویژگی های جذاب کننده برای یک کمد لباس امروزی از جمله زیبایی، مدرن بودن و جادار بودن را به شکلی واضح در تمامی عکسها دید. همخوانی طراحی ها با دکوراسیون منزل، آنچنان زیبا و چشمگیر است که بی اغراق نمی توان ایرادی از آنها گرفت.

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید

در برخی تصاویر، مدل کمد لباس مدرن آنچنان زیباست که می توان ساعت ها به آن خیره شد! و از زیباییش لذت برد. هدف از طراحی و نصب چنین کمدهای مدرن و جا رختی های شیک و جذابی، نه فقط جمع و جور کردن انواع لباس و اضافات در یک مکان محصور و دور از دید، بلکه جذاب کردن فضای داخلی، مدرن کردن و حتی ایجاد بُعد در بسیاری طراحی هاست.

می توان با توجه به تصاویر، بسیاری از مدل های زیبا و جذاب کمد دیواری مدرن و جا رختی شیک را نه فقط در اتاق ها بلکه در هر جایی از منزل بدون هیچگونه نگرانی نصب و برای جادادن تمامی لباس ها و سایر وسایل شخصی از آن استفاده کرد. در تصاویر زیر، طرح ها و مدل هایی بسیار جذاب و امروزی مشخص است.

biege-wardrobe-665x487

کمد لباس چوبی با درب ریلی

hinged-door-wardrobe-665x472

مدل جا لباسی مدرن و شیک

modern-sliding-door-wardrobe-665x379

کمد سفید و زیبا

modern-white-wardrobe-665x365

مدل کمد لباس با رنگ خاص که به دکوراسیون کلی خانه رنگ و بویی خاص داده است

red-wardrobe-665x377

semi-transparent-wardrobe-665x471

موضوع مرتبط: مدل میز تلویزیون بهمراه مدل کمد دیواری مدرن و زیبا / عکس

stylish-wardrobe-665x394

sliding-door-wardrobe-665x462

طرح کمد چوبی بسیار شیک و زیبا

wall-wardrobe-665x476

wardrobe-designs-665x426

موضوع مرتبط: استفاده از تخته سیاه بعنوان دکوراسیون خانه – نشیمن ، آشپزخانه

white-wardrobe-665x401

wood-finish-wardrobe-665x378

  • تلگرام
  • واتساپ