مدل کمد دیواری و شلف در اتاق نشیمن، آشپزخانه و اتاق خواب

آیا تابحال از خود سوال کرده اید که چرا دکوراسیون خانه هایی که در اینترنت یا مجله های معماری و منزل می بینید اینقدر مرتب و بدون کوچکترین اشتباهی بنظر میرسند؟ استفاده هوشمندانه از مدل کمد دیواری و شلف های مجتمع و پنهان شونده، می تواند پاسخ درستی برای این سوال باشد. زیرا با پنهان کردن تمام وسایل اضافی که دکوراسیون خانه را نامرتب و بهم ریخته نشان می دهند، همیشه فضایی مرتب و زیبا در خانه خود خواهید داشت.

این ترفند البته فقط مختص این روزها نیست بلکه در گذشته های دور نیز از انواع کمد و شکاف های دیواری که پرده ای نازک آن را استتار می کرد جهت قرار دادن وسایل اضافی استفاده می شد. اما امروز با دگرگونی کامل تمامی جنبه های زندگی، این تغییرات اساسی حتی به کمدهای دیواری و انواع شلف ها هم رسوخ کرده و می توان بهترین و زیباترین مدل ها را در ابعاد مختلف و رنگ های بسیار دلربا مشاهده کرد. طرح ها آنچنان بکر و زیبا هستند که می توان به راحتی صدها مدل کمد دیواری و شلف را خرید و مورد استفاده قرار داد از جمله کمدهای دیواری و توکار.

 مدل کمد دیواری و شلف در اتاق نشیمن، آشپزخانه و اتاق خواب

 مدل کمد دیواری و شلف در اتاق نشیمن، آشپزخانه و اتاق خواب

 مدل کمد دیواری و شلف در اتاق نشیمن، آشپزخانه و اتاق خواب

 مدل کمد دیواری و شلف در اتاق نشیمن، آشپزخانه و اتاق خواب

 مدل کمد دیواری و شلف در اتاق نشیمن، آشپزخانه و اتاق خواب

 مدل کمد دیواری و شلف در اتاق نشیمن، آشپزخانه و اتاق خواب

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید

اگرچه کتابخانه های ایستاده و کابینت های مستقل در این زمینه می توانند موثر واقع شوند اما استفاده هوشمندانه از کمد های دیواری مجتمع که از طراحی مدرن بهره می برند بیشترین کارایی و بازدهی را خواهد داشت. این مدل کمدها به خاطر اینکه جزئی از طراحی و معماری داخلی خود ساختمان حساب می شوند حتی اگر توکار هم نباشند، بسیار زیبا و صد البته سودمند واقع می شوند. خانه هایی که در ادامه مشاهده خواهید کرد هر کدام روش بخصوصی را در استفاده از این کمدهای دیواری مدرن در پیش گرفتند و به همین دلیل نتیجه کار نهایی کاملا منحصربفرد از آب درآمده است. (انواع مدل کتابخانه مدرن و چوبی – کتابخانه خانگی شیک و بزرگ)

می توان چنین طرح هایی را به عنوان مکمل برای زیباسازی منزل مورد استفاده قرار داد. حتی گاهی زیبایی و جذابیت انواع مدل کمد دیواری و شلف آنچنان بالاست که خود تبدیل به یک عنصر مرکزی جهت جذب نگاه ها و زیباسازی فضای داخلی و دکوراسیون داخلی منزل می شود.

در تصاویر می توان کمد و شلف های متنوعی را مشاهده نمود که هم به صورتی کاملاً برجسته موجب زیباسازی فضای داخلی شده اند و هم با توجه به طرح و رنگ و مدل آنها، کاملاً در معماری و دکوراسیون داخلی منزل غرق شده اند. این زیبایی در انواع مدل شلف و کمد دیواری می تواند جذابیت و زیبایی منزل را دوچندان نماید.

همانطور که در شکل های زیر مشاهده می کنید این آپارتمان مدرن از سایه های آبی و رنگ های گرمسیری در دکوراسیون داخلی خود استفاده می کند اما چیزی که بلافاصله در این خانه جلب توجه می کند دیوار بزرگی است که آشپزخانه را از هال ورودی در سمت چپ جدا می کند. این دیوار حجیم آبی رنگ در اصل همان کمدهای دیواری توکار هستند که علاوه بر فراهم کردن فضای زیاد برای ذخیره سازی در آشپزخانه و هال ورودی، از طراحی بسیار زیبایی نیز بهره می برند که به شیکی کل دکوراسیون خانه افزوده است.

اینگونه ایده ها را می توان در منازلی با هر گونه طراحی مورد استفاده قرار داد فقط ممکن است از نظر حجم و ابعاد کمد دیواری توکار و مدرن کمی با هم متفاوت باشند؛ دنیای جذاب و البته قدرتمند طراحی، کاری کرده که می توان هر طرحی را برای هر فضایی پیاده سازی کرد! البته با کمی دستکاری و شاید هم تغییرات اساسی در شکل و فرم و فضا.

integerated-storage-design-ideas (10)

integerated-storage-design-ideas (9)

integerated-storage-design-ideas (5)

آشنایی با دکوراسیون آپارتمان بسیار کوچک ۸ متری در شهر پاریس

integerated-storage-design-ideas (6)

integerated-storage-design-ideas (1)

integerated-storage-design-ideas (12)

integerated-storage-design-ideas (1)

integerated-storage-design-ideas (7)

کابینت شیک در دکوراسیون آشپزخانه های شیک و امروزی / عکس ۲۰۱۶

integerated-storage-design-ideas (11)

integerated-storage-design-ideas (8)

integerated-storage-design-ideas (4)

integerated-storage-design-ideas (3)

integerated-storage-design-ideas (2)

integerated-storage-design-ideas (15)

روشهای منحصر بفرد طراحی آشپزخانه مدرن شیک

integerated-storage-design-ideas (14)

 مدل کمد دیواری

integerated-storage-design-ideas (13)