مدل کانتر و میز اپن آشپزخانه با طرح های بسیار جدید و شیک

در این مطلب به معرفی مدل ها و ایده هایی بسیار جدید و شیک در بخش کانتر و میز اپن آشپزخانه می پردازیم که امروزه تقریبا به جزء اصلی دکوراسیون هر آشپزخانه ای تبدیل شده اند. سطوح کانتر در آشپزخانه تُن کلی آنرا تعیین می کنند، بنابراین باید به دنبال انتخاب موادی باشید که نه تنها بازتاب کننده استایل شما باشند بلکه کارایی مورد نیاز را نیز در اختیارتان قرار دهند.

گرانیت یکی از موادی است که در لیست خرید بسیاری از خانه دارهای ایرانی است. اما در دوره مدرن و پیشرفته امروزی مواد سنگی مهندسی شده که به طور کلی از کوارتز تهیه شده اند در حال جا باز کردن در آشپزخانه های مردم هستند. این سنگ های کوارتزی از خود مقاومت بیشتری نشان می دهند و مزیت بزرگ تر آنها ضد لک بودنشان است که سنگ های گرانیتی فاقد آن هستند. سنگ های گرانیتی در صورت لکه برداشتن تقریبا دیگر غیرقابل پاکسازی هستند. برای مثال اگر لیوان نوشیدنی خود را در صورتی که کفش خیس است بروی کانتری گرانیتی بگذارید باید سریعا زیر آنرا پاک کنید در غیر اینصورت لکه ای دایره ای شکل هر چند بصورت کم رنگ اما برای همیشه بروی کانتر گرانیتی شما خواهد نشست.

به طور کلی اگر بدنبالی سبکی مدرن در آشپزخانه خود هستید در انتخاب کانتر و میز اپن از جنس کوارتز شک نکنید. البته این سنگ های مهندسی شده تقریبا از 93 درصد کوارتز تشکیل شده اند و در رنگ های بسیار متنوع تر و بیشتری نسبت به گرانیت در بازار وجود دارند. قیمت سنگ های کوارتزی تقریبا با قیمت سنگ های گرانیتی برابر است اما در بعضی از مواقع بیشتر هم می شود. سنگ های کانتر کوارتزی کاملا ضدلک و ضد خش هستند و از این لحاظ تضمین شده هستند.  در شکل های زیر نمونه هایی از زیباترین کانترهای سنگی در آشپزخانه های اپن را مشاهده خواهید کرد.

 kitchen-countertop-designoideas (1)

kitchen-countertop-designoideas (2)

kitchen-countertop-designoideas (3)

مطالب مرتبط:

جدیدترین و زیباترین مدل های سقف کاذب pvc بهمراه عکس

مدل کابینت ام دی اف آشپزخانه های مدرن / عکس کابینت mdf

مدل های جدید کاشی و سرامیک کف برای تمامی قسمت های منزل

kitchen-countertop-designoideas (4)

kitchen-countertop-designoideas (5)

kitchen-countertop-designoideas (6)

kitchen-countertop-designoideas (7)

این مطلب را نیز حتما بخوانید: 30 نمونه مدل آرک آشپزخانه کناف در برترین آشپزخانه های دنیا

kitchen-countertop-designoideas (8)

مطالب پر بازدید:

مدل جدید لوستر و چراغ دیواری و سقفی با طراحی شیک و مدرن

مدل میز ناهار خوری سنتی و کلاسیک در دکوراسیون اتاق غذاخوری

انواع مدل جدید موکت هماهنگ با دکوراسیون داخلی منزل ۲۰۱۵

kitchen-countertop-designoideas (9)

kitchen-countertop-designoideas (10)

میز اپن آشپزخانه

kitchen-countertop-designoideas (11)