مدل کاغذ دیواری جدید و شیک مناسب تمامی مکان های خانه

انتخاب مدل کاغذ دیواری جدید ممکن است کاری طاقت فرسا باشد، زیرا انواع بسیار متنوع و رنگارنگی از کاغذ دیواری ها تولید می شوند که می توانند انتخاب هر فردی را با مشکل مواجه کنند و وقت و زمان زیادی را از او بگیرند. اما کاغذ دیواری ها ارزش این وقت گذاشتن را دارند چرا که با طرح ها زیبای خود به واقع دیوار های خانه را به حرف می آورند و تاثیر زیادی بر دکوراسیون کلی خانه می گذارند.

فرقی نمی کند که از کاغذ دیواری به مقدار کم استفاده کنید یا به مقدار زیاد، آنها باز هم تاثیر خود را بر محیط می گذارند و بخاطر همین موضوع بسیاری از افراد در استفاده از کاغذ دیواری جدید و متنوع برای دکوراسیون خانه خود هراس دارند. در این مطلب گالری ای از انواع کاغذ دیواری های جدید و شیک را همراه با دکوراسیون متناسب با آنها اماده کرده ایم تا مقداری شما را در تصمیم گیری نهایی کمک کرده باشیم.

اولین چیزی که باید در خرید کاغذ دیواری مد نظر قرار بدهید مشخص کردن این نکته است که کاغذ دیواری را برای چه محیطی می خواهید. اگر چه که کاغذ دیواری ها تقریبا برای هر اتاقی از خانه مناسب هستند اما استفاده از آنها در اتاق غذاخوری، پذیرایی، اتاق خواب و بخصوص اتاق خواب های دخترانه و سرویس بهداشتی های کوچک از بهترین مکان ها برای نصب محسوب می شوند. اگر می خواهید به مقدار کم از کاغذ دیواری در دکوراسیون خانه خود استفاده کنید می توانید دیوار کوچکی را در محیط خانه انتخاب کنید و آنرا با کاغذ دیواری جدید و متنوع تزیین کنید تا  آهنگ متفاوت و زیبایی در دکوراسیون خانه بوجود بیاید. همچنین می توانید در پشت کتابخانه یا شلف و باکس دیواری خود از کاغذ دیواری استفاده کنید تا ترکیب زیبایی در کنار آنها ایجاد کرده باشید. (نمونه مدل های جدید و امروزی شلف دیواری چوبی و ام دی اف)

کاغذ دیواری ها هم مانند دیگر لوازم دکوارسیون از لحاظ نوع طراحی، اکثر در دو سبک مدرن و کلاسیک دسته بندی می شوند که کاملا بستگی به سبک دکوراسیون خانه شما دارد. کاغذ دیواری ها معمولا از لحاظ نحوه و نصب به سه دسته تقسیم می شوند. نوع اول از کاغذ دیواری ها آماده یا خودچسب هستند که به راحتی به روی هر سطح صاف و خشکی نصب می شوند و در صورت اشتباه در نصب به راحتی از دیوار جدا می شوند. نوع دوم از انواع نیمه آماده هستند که نیاز به آب برای فعال شدن خاصیت چسبندگی کاغذ دیواری دارند. مدل سوم هم از نوع بدون چسب و غیر آماده هستند که باید چسب آنها بصورت جداگانه تهیه شوند. برای نصب این مدل حتما باید از افراد حرفه ای و متخصص کمک گرفت. در حال حاضر بسیاری کاغذ دیواری از پوشش وینیل استفاده می کنند که آنها را قابل شست و شو و ضد آب می کند که برای مکان هایی مانند آشپزخانه بسیار مناسب هستند. (انواع طرح و مدل کاغذ دیواری پذیرایی / دکوراسیون اتاق نشیمن)

 modern-wallpaper-decorations (1)

modern-wallpaper-decorations (2)

modern-wallpaper-decorations (3)

modern-wallpaper-decorations (4)

living-room-wallpaper-modern

living-room-wallpaper

wallpaper-design-ideas (1)

wallpaper-design-ideas (2)

wallpaper-design-ideas (3)

wallpaper-design-ideas (4)

wallpaper-design-ideas (5)

wallpaper-design-ideas (6)

wallpaper-design-ideas (7)

wallpaper-design-ideas (8)

wallpaper-design-ideas (9)

wallpaper-design-ideas (10)

wallpaper-design-ideas (11)

wallpaper-design-ideas (12)

wallpaper-design-ideas (13)

مدل کاغذ دیواری جدید

wallpaper-design-ideas (14)

مطالب پر بازدید:

مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن

دکوراسیون اتاق نوجوان – طراحی داخلی و چیدمان اتاق کوچک / عکس

محیط کار خلاقانه و الهام بخش – دکوراسیون دفتر کار خانگی

,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
مدل کاغذ دیواری جدید و شیک مناسب تمامی مکان های خانه