انواع مدل کابینت فلزی در دکوراسیون آشپزخانه مدرن

امروزه استفاده از کابینت فلزی در دکوراسیون آشپزخانه مدرن بین مردم کمتر شده و اینگونه کابینت های جای خود را به طرح های ام دی اف و هایگلاس داده اند پر زرق و برق داده اند. شاید یکی از دلایل استفاده کمتر از انواع مدل کابینت فلزی این است که معمولا آنها پس از چندین سال استفاده دچار پوسیدگی یا فرو رفتگی می شوند و تعمیر آنها ممکن است نیاز به صرف وقت و هزینه زیادی داشته باشد چرا که در شرایط پوسیدگی کابینت های فلزی باید قسمت پوسیده شده کاملا تراشیده شود و کابینت ها دوباره رنگ بخورند اما باید توجه داشته باشید که در صورت مراقبت از کابینت های فلزی در مقابل رطوبت و سایر موارد دیگر می توانید برای مدت زمان طولانی بدون از دست دادن زیبایی و کیفیت آنها از کابینت های خود نهایت استفاده را ببرید. همچنین در بین مدل های کابینت آشپزخانه فلزی مدل هایی وجود دارد که از لحاظ زیبایی کاملا قابل رقابت با مدل های کابینت چوبی و ام دی اف مدرن هستند در صورتی که هزینه ایی بسیار کمتر از آنها را در پی دارند. اینگونه کابینت ها برای آنهایی که بدنبال داشتن آشپزخانه هایی مدرن، شیک، براق و درخشنده هستند، کابینت های فلزی بهترین انتخاب است.

شاید دردسرهای بزرگ و عجیب و غریب با انواع مدل کابینت فلزی بیشتر مربوط به مناطق مرطوب کشور باشد، مکان هایی که گاهی درصد رطوبت آنها حتی به 100 درصد هم می رسد. اما استفاده از کابینت های فلزی در مناطق خشک و نیمه خشک نه تنها هیچ مشکلی نخواهد داشت بلکه دوام و ماندگاری آنها از سایر موارد، بسیار بیشتر هم خواهد بود. در تصاویر متعددی که در همین مطلب درج کرده ایم می توانید مدل ها و انواع بسیار متنوعی از کابینت فلزی را مشاهده کنید که در طرح و رنگ های مختلفی موجودند.

هر کدام از این مدل کابینت فلزی را می توان در منازلی با دکوراسیون و معماری های داخلی متفاوت به کار برد یعنی اینجا شما با هیچگونه کمبود و نقصی در برابر سایر کابینت ها از جمله «هایگلاس»، «ام دی اف»، «پی وی سی» و… روبرو نیستید بلکه کابینت های فلزی هم دقیقاً با همان قدرت در حال استفاده در تمامی فضاهای داخلی با هر نوع دکوراسیونی هستند.

تا قبل از ورود کابینت های جدید، همین کابینت فلزی بود که در تمامی منازل، چه بزرگ و چه کوچک و با هر نوع معماری مورد استفاده قرار می رفت. اتفاقاً اگر به نمونه هایی که در تصاویر زیر موجود است بیشتر توجه کنید خواهید دید که جلاء، یکدستی و جذابیت انواع مدل کابینت فلزی گاهی بسیار بیشتر از سایر متریال هاست و زیبایی خیره کننده ای دارد.

لابد شما هم گازهای تو کار، فرهای تو کار و انواع مایکروفر را دیده اید که با درب هایی فلزی و عموماً استیل براق مورد استفاده قرار می گیرند و حتماً هم به زیبایی آنها پی برده اید. خب کابینت های فلزی هم اگر در طرح و رنگی مناسب و زیبا مورد استفاده قرار گیرند دقیقاً به همین شکل، به شدت جذابیت و بروز بودن خود را خواهند داشت تا حدی که می تواند سایر اقوام و دوستان شما را نیز به استفاده مجدد از آنها ترغیب نماید؛ مؤید این جمله، تصاویر درج شده در انتهای همین مطلب است.

در گذشته کابینت های فلزی طرفدارانن بسیاری داشتند و هم اکنون هم علاقمندان مخصوص به خود را دارند چرا که کابینت فلزی علاوه بر داشتن زیبایی، بسیار ارزان قیمت هستند و نگهداری به مراتب آسان تری را نیاز دارند و براحتی تمیز می شوند. در حال حاضر نسل جدیدی از کابینت های فلزی با طرح های گوناگونی وارد بازار شده اند تا دوباره نظر افراد بیشتری را مانند گذشته به سمت خود جلب کنند و آنها را از مزیت اینگونه کابینت های فلزی مطلع سازند. در عکس های زیر با تعدادی از زیباترین مدل های کابینت های فلزی در ایران و سایز نقاط جهان آشنا می شویم.

steel-cabinet-design(12)

مدل های زیبای کابینت فلزی

steel-cabinet-design

steel-cabinet-designs (1)

موضوعات مرتبط:

مدل کابینت آشپزخانه هایگلاس / عکس های گلاس مدرن و زیبا

دکوراسیون آشپزخانه مدرن و ساده ایتالیایی / عکس

اهمیت کابینت در دکوراسیون آشپزخانه – کابینت مدرن و کلاسیک

steel-cabinet-designs (2)

مدلهای متفاوت در دکوراسیون آشپزخانه مدرن

steel-cabinet-designs (3)

آشپزخانه مدرن

steel-cabinet-designs (4)

steel-cabinet-designs (5)

steel-cabinet-designs (6)

ترکیب آشپزخانه مدرن و کلاسیک

steel-cabinet-designs (7)

steel-cabinet-designs (8)

موضوعات مرتبط:

طراحی داخلی و عکس دکوراسیون آشپزخانه / تصاویر مدل کابینت

مدل تخت خواب دو نفره با طراحی خلاقانه برای اتاق خواب / عکس

انواع مدل تابلو های هنری مدرن برای دکوراسیون منزل

steel-cabinet-designs (9)

steel-cabinet-designs (10)

steel-cabinet-designs (11)

تصاویر بیشتر:

انواع مدل کابینت فلزی در دکوراسیون آشپزخانه مدرن

انواع مدل کابینت فلزی در دکوراسیون آشپزخانه مدرن

انواع مدل کابینت فلزی در دکوراسیون آشپزخانه مدرن

انواع مدل کابینت فلزی در دکوراسیون آشپزخانه مدرن