مدل چوب لباسی شیک و جالب با طراحی خلاقانه و دکوراتیو

چوب لباسی ها از بسیاری جهات مفید و سودمند هستند. بزرگترین مزیت چوب لباسی ها این است که فضای کمی اشغال می کنند و در عین حال مکان مناسبی برای ذخیره سازی پوشاک فراهم می کنند. در این مطلب با تعدادی مدل چوب لباسی بسیار جالب و خلاقانه آشنا خواهیم شد که علاوه برا کارایی مد نظرمان بعنوان یک عنصر دکوری منحصر بفرد نیز بکار می روند.

زمانی که با محدودیت فضا برای قرار دادن کمدهای ذخیره سازی در هال ورودی خانه، داخل اتاق خواب یا حتی داخل حمام روبرو هستیم استفاده از چوب لباسی بهترین گزینه پیش روی ما خواهد بود. البته در بسیاری از خانه حداقل یک کمد ذخیره سازی دیواری یا کمد دروار وجود دارد اما هیچکدام از آنها به اندازه چوب لباسی ها قابل دسترس و راحت تر نیستند. شما می توانید لباس ها و پوشاک خود را هنگام ورود براحتی آویزان کنید یا هنگام خروج زمانی که عجله دارید سریعا به لباس هایتان دسترسی پیدا کنید. مزیت دیگر چوب لباسی ها این است که در انواع شکل ها، طرح ها و رنگ ها در بازار وجود دارند و به همین خاطر هر فردی نمونه مورد نظرش را که با دکوراسیون اتاقش هماهنگ باشد حتما پیدا خواهد کرد.

اما شاید یکی از جالب ترین مدل های چوب لباسی نمونه هایی باشد که در شکل های زیر مشاهده خواهید کرد، مدل هایی موسوم به چوب لباسی درختی که از ایده ای ساده اما بی نهایت جذاب و زیبا استفاده کرده اند. با وجود چنین چوب لباسی هایی در اتاقتان، علاوه بر داشتن مکانی برای آویزان کردن پوشاک، از عنصری دکوراتیو نیز بهره مند خواهید شد که حتی قابلیت تبدیل شدن به نقطه کانونی در دکوراسیون اتاقتان را هم خواهد داشت.

Birch-tree-clothing-rack-in-a-bedroom (1)

Birch-tree-clothing-rack-in-a-bedroom (2)

Birch-tree-clothing-rack-in-a-bedroom (3)

مشاهده انواع قیمت کمد لباس

Teracrea

Birch-tree-clothing-rack-in-a-bedroom (5)

Birch-tree-clothing-rack-in-a-bedroom (6)

Birch-tree-clothing-rack-in-a-bedroom (7)

Birch-tree-clothing-rack-in-a-bedroom (8)

Birch-tree-clothing-rack-in-a-bedroom (9)

Birch-tree-clothing-rack-in-a-bedroom (10)

Birch-tree-clothing-rack-in-a-bedroom (11)

مدل چوب لباسی

Birch-tree-clothing-rack-in-a-bedroom (12)