28 مدل چوب لباسی ایستاده در طرح های مدرن و بسیار زیبا

چوب لباسی یکی از وسایلی است که حضورش در هر خانه ای ضروری است. فرقی نمی کند که از مدل چوب لباسی ایستاده خوشتان بیاید یا از مدل های دیواری، در خرید این مدل ها نباید سهل انگاری کرده و به مدل های معمولی بسنده کنید. در این مطلب با نمونه هایی آشنا خواهید شد که در نوع خود کم نظیر هستند چرا که در مبحث طراحی چوب لباسی، خیلی کمتر مدل های بروز و خلاقانه دیده می شود. بهتر است قبل از اینکه سری به بازار بزنید، نگاهی هم به مدل های جدید آورده شده در این پست بیاندازید.

در ادامه مشاهده خواهید فرمود که طراحی بعضی مدل ها به قدری زیبا و خلاقانه است که بجای استفاده بعنوان یک چوب لباسی ساده، می توانند بخوبی نقش یک عنصر دکوری بسیار زیبا را در گوشه ای از خانه ایفا کنند. پیدا کردن مدل چوب لباسی ایستاده خاصی که هم نقش تزیینی داشته و هم فضای کافی و عالی برای آویزان کردن لباس ها فراهم می کند، چیزی است که خیلی های بدنبال آن هستند. تمام مدل هایی که در این مطلب آورده شده اند این ویژگی را داشته و به راحتی می توانند به نقطه کانونی دکوراسیون ورودی یا اتاق تبدیل شوند.

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (20)

مدلی که در عکس های پایین آورده شده اند به نام چوب لباسی فلامینگو شناخته می شوند. این چوب لباسی در عین اینکه ظاهری ظریف و زیبا دارد، کاملا محکم و بادوام بوده و فضای کافی برای نگهداری میزان بسیار زیادی لباس های سبک و سنگین را فراهم می کند. بدنه این  مدل از چوب درخت گردو تهیه شده و در دو رنگ عرضه می شود یکی رنگ خود چوب و دیگری که ظاهری مدرن تر دارد با رنگ خاکستری.

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (1)

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (2)

شکل های زیر مربوط یک مدل چوب لباسی ایستاده بسیار خاص و ویژه است. شاید در نگاه اول متوجه منظورم نشوید که چه چیز این چوب لباسی خاص است. خوب برای روشن تر شدن مطلب باید بگویم که این مدل، یکی از استایل های معروف مایکل جسکون خواننده مشهور پاپ جهان را تداعی می کند. فکر می کنم حالا که دقیق تر به این چوب لباسی نگاه می کنید، کاملا متوجه منظورم شده اید. این چوب لباس شش عدد شاخه داردکه هر کدام با فاصله مساوی از یکدیگر با ارتفاعی متفاوت قرار گرفته اند. این چوب لباسی نیز از چوب طبیعی درخت بلوط و گردو ساخته شده است.

مشاهده انواع قیمت کمد لباس در سال جدید

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (3)

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (4)

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (5)

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (6)

خیلی از ما یا شایدم تمامی ما  انتظار نداریم که وقتی از یک خانه جدید دیدن می کنیم، از یک وسیله ساده مانند چوب لباسی شگفت زده شویم. مدل زیر طوری طراحی شده که دقیقا همین کار را انجام می دهد. نام این چوب لباسی شکوفه است و از اسم آن می شود تشخیص داد که چکار می کند. وقتی لباس خود را بروی یکی از شاخه های این چوب لباسی آویزان می کنید، همان قسمت باز شده و شکلی جالب به خود می گیرد. وقتی دوباره لباس را برمیدارید، به دلیل برداشته شدن وزن، چوب لباسی دوباره به حالت اولیه خود بازمیگردد.

       مدل-چوب-لباسی-ایستاده (8)

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (9)

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (10)

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (7)

اما فضای کوچک یکی از موضوعاتی که بر سر راه همه چیز حتی ساده ترین وسایل خانه قرار می گیرد، منازل آپارتمانی کوچک متاسفانه طوری طراحی می شوند که حتی فضای مناسب برای قرار دادن یک مدل چوب لباسی ایستاده ساده هم فراهم نمی شود، جالباسی های دیواری و کمد هم معمولا کارایی چندانی ندارند چرا که هم فضای محدودی دارند و هم کار کردن با آنها زمان بیشتری می گیرد. در چنین شرایطی استفاده از مدل هایی که در مواقع غیر ضروری جمع می شوند راهکاری بسیار مناسبی خواهد بود. عکس هایی که در زیرم مشاهده می کنید مربوط به یکی از همین مدل های جمع شونده است که از چوب درخت  بلوط ساخته شده است.

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (11)

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (12)

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (13)

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (14)

مدل بعدی ظاهر شبیه تری به مدل هایی معمولی دارد که در اکثر خانه ها مشاهده می کنیم. اما این مدل یک تفاوت جزئی با نمونه های معمولی دارد. این مدل نه توسط کارگاه های ساخت مبلمان ساخته شده و نه توسط طراحی مشهور، تمام چیزی که مشاهده می کنید ساخت دست یک انسان معمولی اما خلاق بوده و کاملا دست ساز است. فریم بدنه استیل است که بروی پایه ای سینی شکل قرار گرفته. سفارش و ساخت این مدل چوب لباسی سی روز طول می کشد.

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (15)

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (16)

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (17)

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (18)

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (19)

در ادامه سایر مدل های چوب لباسی ایستاده را مشاهده می کنید که هر کدام طراحی خاص و منحصر بفرد خود را دارند. امیدوارم مدلی مورد پسند سلیقه شما در این مطلب وجود داشته باشد.

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (21)

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (22)

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (23)

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (24)

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (25)

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (26)

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (27)

مدل چوب لباسی ایستاده

مدل-چوب-لباسی-ایستاده (28)