مدل چراغ و لامپ زیبا و شگفت انگیز برای دکوراسیون داخلی منزل

در این مطلب به معرفی نمونه هایی زیبا از مدل چراغ و لامپ زیبا برای تزیین دکوراسیون داخلی خانه می پردازیم که با طراحی خلاقانه خود به راحتی می توانند تمامی نگاه های افراد مختلف را به سمت خود جلب کنند و به عنصری یگانه در دکوراسیون محیط تبدیل شوند.

همانطور که می دانید و در مطالب پیشین هم خوانده اید، نورپردازی مناسب در خانه همیشه یکی از مهم ترین اصول طراحی داخلی است. نورپردازیی در دکوراسیون داخلی خانه تاثیر شگرفی بر زیبایی و چشم گیری آن می گذارد، برای مثال رنگ های موجود در خانه مانند رنگ دیوارها، برای ایجاد کردن حس و حالی که مد نظر شما است تا حد بسیار زیادی به نوع نورپردازی و روشنایی در خانه شما بستگی دارند. به همین خاطر بسیاری از طراحان داخلی سعی می کنند در طراحی سیستم نورپردازی و روشنایی منازل، اندکی پارا فراتر بگذارند و با ایجاد مدل هایی خلاقانه و منحصر بفرد، چیزی بیشتر از یک سیستم روشنایی ملایم و لطیف که بعضا توسط لوسترها همراهی می شوند، ارائه کنند.

لامپ ها و چراغ هایی که در این مطلب مشاهده خواهید کرد چیزی خیلی بیشتر از یک لامپ با کارایی مفید هستند. این لامپ ها علاوه بر کارایی بیشتری که نسبت به لامپ های معمولی دارند، ویژگی های مهمی مانند خلاقیت، هنر و حتی در مواردی شوخ طبعی را با خود به هر اتاقی که در آن قرار می گیرند می آورند. چنین لامپ هایی کاملا می توانند خلأ یک اثر هنری در دکوراسیون داخلی خانه را پر کنند و خود تبدیل به یک اثر هنری ارزشمند و بدیع شوند. حتی در بعضی مدل ها شاهد طراحی لامپ هایی هستیم که با بهره گیری از معماری اسلامی در طراحی توانسته اند محیطی با فضایی کاملا معنوی با استفاده از اعجاز نور و سایه بوجود بیاورند. در شکل های زیر نمونه هایی زیبا از لامپ و چراغ سقفی و رومیزی را مشاهده خواهید کرد.

creative-night-light-design-ideas (15)

creative-night-light-design-ideas (16)

creative-night-light-design-ideas (2)

مطالب مرتبط:

مدل لوستر ، مدلهای جالب عکس لوستر پذیرایی جدید

مدل لوستر پذیرایی و نشیمن مدرن و زیبا / عکس

مدل های کاناپه و مبل راحتی ترکیه جدید و شیک / عکس مبلمان ترک

creative-night-light-design-ideas (3)

creative-night-light-design-ideas (4)

creative-night-light-design-ideas (5)

creative-night-light-design-ideas (6)

creative-night-light-design-ideas (7)

creative-night-light-design-ideas (8)

creative-night-light-design-ideas (9)

creative-night-light-design-ideas (10)

creative-night-light-design-ideas (11)

creative-night-light-design-ideas (12)

مطالب پر بازدید:

جدیدترین مدل های کابینت آشپزخانه لوکس و مدرن / عکس

مدل مبل راحتی شیک و زیبا در دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی

مدل قفسه دیواری مدرن و شیک

creative-night-light-design-ideas (13)

مدل چراغ و لامپ زیبا

creative-night-light-design-ideas (14)