مدل چاقوی آشپزی زیبا و شگفت انگیز و دکوراتیو برای آشپزخانه

در این مطلب کمی برخلاف روال عادی عمل کرده ایم و به معرفی ست های بسیار زیبایی از مدل چاقوی آشپزی زیبا و شگفت انگیز آشپزی می پردازیم که در نوع خود نظیر ندارند. از این چاقوها علاوه بر آشپزی می توان به عنوان عنصری دکوری در آشپزخانه نیز استفاده کرد بطوریکه تمامی توجهات را به سمت خود جلب خواهند کرد. چه شما یک آشپز حرفه ای باشید یا تنها فردی باشید بصورت تفننی به آشپزی می پردازید، یک چاقوی مناسب کاملا حیاتی و ضروری خواهد بود.

در این مطلب با چاقو هایی روبرو خواهید شد که نه تنها در برش دادن فوق العاده عمل می کنند بلکه در حین این کار هم بسیار زیبا بنظر خواهند رسید. یک چاقوی مناسب و عالی بهترین راه برای آماده سازی سریع و ایمن غذا خواهد بود و به همین دلیل نیز ارزش پرداخت هزینه بیشتر را حتما خواهند داشت.

در این مدل شبکه ای مشاهده می کنید که چاقوها با حفره خالی که در مرکز خود دارند به زیبایی درون یکدیگر قرار می گیرند و در عین حال لبه هایی بسیار تیز و دسته کاملا راحت برای کار را در اختیار مصرف کننده قرار می دهند. البته قیمت این ست کامل چیزی در حدود 2,200,000 تومان خواهد بود.

extraordinar-knives-set-designs-for-kitchen (2)

مدلی که در زیر مشاهده می کنید محصول کشور فرانسه است و توسط لیزر برش داده شده، به همین دلیل این چاقوها بی نهایت تیز و برنده هستند. قیمت هر کدام از ین چاقوها نزدیک به 300,000 تومان است.

 extraordinar-knives-set-designs-for-kitchen (1)

با انتخاب ست 8 تایی زیر در رنگ ها مختلف می توانید سرزندگی و شادی را به محیط آشپزخانه خود بیاورید و به راحتی بنا به روحیه و احساسات خود در زمان های مختلف از رنگ های زیبا این ست بی نظیر استفاده کنید. قیمت ست کامل این مدل برابر با 119 دلار (حدود 500 هزار تومان) است.

 extraordinar-knives-set-designs-for-kitchen (1)

مطالب مرتبط:

مدلهای زیبا از انواع کابینت آشپزخانه مدرن و کلاسیک

طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه ایرانی / عکس

مدل چراغ و لامپ زیبا و شگفت انگیز برای دکوراسیون داخلی منزل

یک مدل دکوری و کاملا زیبا و سرگرم کننده که باعث می شوند لذت واقعی آشپزی و آماده کردن یک غذای لذیذ چند برابر شود. این ست 5 تایی چاقوها در بازارهای خارجی با قیمت 200 دلاری موجود هستند.

 extraordinar-knives-set-designs-for-kitchen (2)

در ادامه مدل های دیگر از ست چاقوهای زیبا را مشاهده خواهید کرد.

 amazing-chefs-knives-designs (1)

amazing-chefs-knives-designs (1)

amazing-chefs-knives-designs (1)

amazing-chefs-knives-designs (2)

amazing-chefs-knives-designs (2)

amazing-chefs-knives-designs (3)

amazing-chefs-knives-designs (4)

مطالب پر بازدید:

پارتیشن بندی دکوراسیون داخلی با مدل دکوراتیو و زیبا / پارتیش بندی منزل

مدل قفسه دیواری مدرن و شیک

مدل پرده جدید و شیک

amazing-chefs-knives-designs (5)

مدل چاقوی آشپزی زیبا

amazing-chefs-knives-designs (6)