مدل پارکت در طرح و رنگ های متنوع مناسب فضاهای کوچک و بزرگ

انتخاب مدل پارکت مناسب نقش تعیین کننده ایی در دکوراسیون محیط خانه دارد و در عین حال رنگ و بافتی تاثیر گذار به دکوراسیون می بخشد که به مقدار زیادی در جلوه کلی فضای خانه تاثیر گذار است. اگر در طراحی خانه در مرحله انتخاب کفپوش قرار دارید ابتدا باید در مورد انواع کفپوش های مختلف در بازار بیشتر اطلاعات داشته باشید و با ویژگی های آنها آشنا بشوید تا با در نظر گرفتن تمامی جوانب بهترین انتخاب را برای کفپوش خانه خود داشته باشید. (مدل کفپوش های سه بعدی در دکوراسیون منازل مسکونی)

حضور کفپوش چوبی در دکوراسیون داخلی، قدمتی دیرینه دارد. درگذشته این کفپوش ها به صورت ورقه های بسیار عریض چوبی کنار هم گذاشته می شدند. به مرور زمان این ورقه های عریض باریک و باریک تر شدند تا به اندازه پانل های چوبی پارکت های امروزی رسیدند. هم اکنون انواع مختلفی از پارکت ها با شکل و اندازه های گوناگون از قبیل موازی و غیرموازی تولید شده و در کنار هم قرار می گیرند.

قبل از خرید مدل پارکت مورد نظرتان در بازار اطمینان حاصل کنید که ویژگی های مهمی از قبیل مواد بکار رفته، رنگ، بافت، و طرح را سنجیده اید و از هماهنگی آنها با هم و با دیگر عناصر موجود در فضای خانه مطمئن هستید. برای مثال اگر برای پوشش دیوارها تصمیم دارید از کاغذ دیواری با طرح و رنگ برجسته و شلوغ استفاده کنید، بهتر است برای تعدیل جلوه نهایی دکوراسیون از پارکتی ساده و بدون طرح و یا کم طرح استفاده کنید یا اگر فضای مورد نظر بیش از حد بزرگ و وسیع است می توانید با استفاده ازتعدادی قالیچه و همچنین چیدمان مبلمان بصورت گروهی روی این قالیچه هابه آن فضای بزرگ، گرما و صمیمیت ببخشید. برای فضاهایی که دارای سبک روستیک هستند استفاده از کفپوش های باقت دار که تداعی کننده سبک روستایی هستند گزینه مناسبی محسوب می شوند. در شکل های زیر با نمونه هایی از مدل پارکت های شیک و زیبا در تمامی سبک ها آشنا می شویم. (مدل کاغذ دیواری جدید برای دیوارهای بزرگ و بلند در منزل)

wood-flooring (1)

wood-flooring-design-ideas (1)

wood-flooring-design-ideas (3)

wood-flooring-design-ideas (4)

wood-flooring

wood-flooring-design-ideas (6)

دکوراسیون آپارتمان ۴۰ متری و کمتر با چیدمانی دقیق و بسیار شیک

wood-flooring-design-ideas (2)

wood-flooring-design-ideas (7)

wood-flooring (2)

wood-flooring (3)

wood-flooring (4)

wood-flooring (5)

دکوراسیون خانه لوکس در استانبول ترکیه مدل سال ۲۰۱۵

wood-flooring (6)

wood-flooring (7)

wood-flooring (8)

wood-flooring (9)

wood-flooring (10)

wood-flooring (11)

wood-flooring (12)

PREVERCO - White Oak Oiled Dublin

مدل پارکت

wood-flooring (14)