مدل های وان حمام مخصوص دکوراسیون های لوکس در طرح های متنوع

بنظرتان چه چیزی در خانه می تواند از غوطه ور شدن طولانی مدت در کف و صابون گرم با عطر گل های بهاری لذت بخش تر باشد؟ در این مطلب قصد معرفی تعدادی از زیباترین مدل های وان حمام در شکل ها و اندازه های گوناگون را داریم که می توانند در هر حمامی با هر شکل و فضایی مورد استفاده قرار بگیرند.

هنگامی که صحبت از وان حمام می شود استحمام در آنها را می توان برابر با یک تعطیلات آخر هفته ای کوتاه حساب کرد زیرا با چنین کاری مطمئنا خستگی از تن شما رخت خواهد بست کافی است هنگام استحمام چراغ ها را کم نو کرده و یک موسیقی آرام پخش کنید تا در رویاهایتان غرق شوید. در حقیقت یکی از اجزایی که در حمام نباید محدودیت هزینه ای برای آن قائل شد همین وان حمام است. اگر فقط بدنبال مدل هایی هستید که با دکوراسیون حمام شما جور دربیایند یا مدل هایی که در نهایت لوکسی طراحی شده ه باشند، در این مطلب می توانید نمونه هایی زیبایی در هر دو زمینه مناسب همه سلیقه ها پیدا کنید.

اگر می خواهید براساس مد روز انتخاب داشته باشید باید از بین مدل های مستقل گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید این مدل وان ها با فاصله از دیوار حمام قرار می گیرند و حالتی مانند یک قایق بروی آب دارند. چنین مدل هایی بسیار شیک هستند و مطمئنا زیبایی دکوراسیون حمام را دوچندان می کنند البته برای فضاهای کم هم می توانید از این وان ها استفاده کنید زیرا در اشکال گوناگون مانند دایروی نیز تولید می شوند که قطعا فضای کمتری نسبت به سایر مدل های مستطیلی یا بیضوی اشغال می کنند.

bathroom-tubs-design-ideas (1)

bathroom-tubs-design-ideas (2)

bathroom-tubs-design-ideas (3)

bathroom-tubs-design-ideas (4)

bathroom-tubs-design-ideas (5)

bathroom-tubs-design-ideas (6)

bathroom-tubs-design-ideas (7)

bathroom-tubs-design-ideas (8)

bathroom-tubs-design-ideas (9)

bathroom-tubs-design-ideas (10)

bathroom-tubs-design-ideas (11)

bathroom-tubs-design-ideas (12)

bathroom-tubs-design-ideas (13)

bathroom-tubs-design-ideas (14)

bathroom-tubs-design-ideas (15)

مدل های وان حمام

bathroom-tubs-design-ideas (16)

, , ,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
مدل های وان حمام مخصوص دکوراسیون های لوکس در طرح های متنوع