مدل های مدرن و شیک کابینت آشپزخانه سفید در دکوراسیون منزل

کابینت آشپزخانه سفید همیشه در بین خانه دارهای ایرانی طرفداران زیادی داشته است. این محبوبیت و طرفداری زیاد از کابینت های سفید رنگ در آشپزخانه دلایل متعددی دارد. اولین دلیل، راحت سِت شدن این رنگ با دیگر رنگ ها و وسایل موجود در آشپزخانه است. همانطور که می دانید رنگ سفید تقریبا در کنار تمامی رنگ ها، زیبا و شیک جلوه می کند به همین خاطر رنگ سفید به یک رنگ مطمئن در دکوراسیون داخلی تبدیل شده که هر فردی با خیال راحت آنرا انتخاب می کند.

کابینت سفید مخصوصا برای آشپزخانه های کوچک بسیار مناسب هستند به این خاطر که فضای آشپزخانه را بزرگ تر نشان می دهد. اگر آشپزخانه شما نورگیری مناسبی داشته باشد ترکیب روشنایی روز با رنگ سفید کابینت ها، فضایی رویایی، دلباز و وسیع را بوجود می آورد. رنگ سفید در تمامی مدل ها و سبک های کابینت های آشپزخانه از قبیل مدرن و کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرند اما در نمونه های مدرن بخصوص مدل های های گلاس، رنگ سفید تاثیر و زیبایی بیشتری از خود در دکوراسیون آشپزخانه به نمایش می گذارد. البته در کابینت های سبک کلاسیک هم از رنگ سفید استفاده می شود اما در این مدل های رنگ سفید آن تاثیر و چشم گیری لازم را ندارد و بهتر است کابینت های کلاسیک را به همان رنگ چوب کمرنگ یا پررنگ باشند تا تاثیر گذاری بیشتری در آشپزخانه داشته باشند.

همانطور که پیش تر گفتیم نمونه های های گلاس با سطوح براق خود زمانی که به رنگ سفید انتخاب شوند، در صورت نورپردازی صحیح در آشپزخانه، خود به دلیل خاصیت منعکس کنندگی زیادی که دارند به منبع نور ثانویه در دکوراسیون آشپزخانه تبدیل می شوند و آنرا باشکوه تر و چشم گیرتر می کند. اما رنگ سفید معایبی هم دارد. رنگ سفید در صورت ضربه خوردن یا لک شدن سریعا آنها را بنمایش می گذارد بنابراین بهتر است از جنس های باکیفیت کابینت سفید در آشپزخانه خود استفاده کنید. در شکل های زیر نمونه هایی شیک و زیبا از اینگونه کابینت ها را مشاهده خواهید کرد.

 white-kitchen-cabinet-design-ideas (1)

white-kitchen-cabinet-design-ideas (2)

مطالب مرتبط:

مدل چاقوی آشپزی زیبا و شگفت انگیز و دکوراتیو برای آشپزخانه

انواع مدل اپن آشپزخانه جدید و مدرن شیک

دکوراسیون سینک ظرفشویی آشپزخانه  / مدل های جدید و شیک

white-kitchen-cabinet-design-ideas (3)

white-kitchen-cabinet-design-ideas (4)

white-kitchen-cabinet-design-ideas (5)

white-kitchen-cabinet-design-ideas (6)

white-kitchen-cabinet-design-ideas (7)

white-kitchen-cabinet-design-ideas (8)

white-kitchen-cabinet-design-ideas (9)

white-kitchen-cabinet-design-ideas (10)

مطالب پر بازدید:

مدل سرویس خواب مدرن برای اتاق خواب های مدرن و جدید

استیکرهای دیواری با طرح و مدل فانتزی شیک و زیبا

پارتیشن بندی دکوراسیون داخلی با مدل دکوراتیو و زیبا

white-kitchen-cabinet-design-ideas (11)

کابینت آشپزخانه سفید

white-kitchen-cabinet-design-ideas (12)