مدل های متنوع لامپ مناسب اتاق خواب با طرح ها و ایده های جدید

انتخاب لامپ مناسب اتاق خواب نقش مهمی را در جلوه نهایی دکورسیون اتاق خواب ایفا می کند. اتاق خواب شما هر طرح و دیزاینی که داشته باشد لامپ مناسب بنوعی مهم ترین عنصر تمام کننده دکوراسیون خواهد بود. برای اتاق خواب، لامپ، فضای دراماتیک، عاشقانه و مدرن ایجاد می کند که برای چنین فضای آرامش بخشی، از ملزومات می باشد. تکنیک نورپردازی در اتاق خواب به اندازه محیط و فعالیت هایی که در آن صورت می گیرد رابطه مستقیمی دارد. این دو عامل مهم ترین فاکتورها برای نتیجه گیری در انتخاب بین مدل های متنوع لامپ های اتاق خواب می باشند.

اگر در اتاق خوابتان از تلویزیون استفاده می کنید باید لامپ ها را بروی میزی نزدیک تلویزیون قرار بدهید اما اگر در اتاق خوابتان فقط به استراحت می پردازید بهتر است تمام توجه خود را بروی سقف اتاق بگذارید. اما می توانید در کنار لامپ های سقفی از لامپ های آباژوی که برای هدف خاصی طراحی شده اند نیز استفاده کنید معمولا بهترین مکان برای قرار دادن اینگونه لامپ ها میزهای عسلی یا پاتختی های کنار تخت خواب هستند زیرا هم در این مکان کاربردی تر خواهند بود و هم فضایی رمانتیک و عاشقانه در اتاق خواب ایجاد می کنند. همچنین برای اتاق های بزرگ می توانید از لامپ های دیواری بعنوان یک عنصر دکوراتیو زیبا استفاده کنید، البته لامپ های دیواری استفاده های گوناگونی دارند برای مثال می توانید از آنها برای روشن کردن یک تابلوی هنری، یا هر وسیله دکوری دیگری بروی دیوار استفاده کنید. اگر قصد انجام این کار را دارید باید فوکوس لامپ را طروی تنظیم کنید که دقیقا همان شی مورد نظر شما را نمایان کند و به آن جلوه ای دراماتیک و زیبا بدهد.

برای روشنایی اتاق کودکان باید از لامپ هایی با روشنایی زیاد استفاده کنید اما نه بطوریکه مستقیم به چشم آنها بخورد و آنها را اذیت کند. کودکان معمولا در اتاق خوابشان به بازی و مطالعه می پردازند بنابراین بهتر است از لامپ های سقفی دیواری بیشتر استفاده شود اما از لامپها رومیزی هم برای شب می توان استفاده کرد به شرطی که زیاد تاریک نباشند. در شکل های زیر مدل های مختلفی از لامپ های مناسب اتاق خواب را مشاهده خواهید کرد.

 Lamps-For-Bedroom-designs (1)

Lamps-For-Bedroom-designs (2)

Lamps-For-Bedroom-designs (3)

Lamps-For-Bedroom-designs (4)

Lamps-For-Bedroom-designs (5)

Lamps-For-Bedroom-designs (6)

Lamps-For-Bedroom-designs (7)

Lamps-For-Bedroom-designs (8)

Lamps-For-Bedroom-designs (9)

Lamps-For-Bedroom-designs (10)

Lamps-For-Bedroom-designs (11)

Lamps-For-Bedroom-designs (12)

table lamps for bedroom, lights, lamps, bedroom

لامپ مناسب اتاق خواب

Lamps-For-Bedroom-designs (14)

, , ,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
مدل های متنوع لامپ مناسب اتاق خواب با طرح ها و ایده های جدید