مدل های شیک و جدید دیوار پوش پی وی سی مناسب تمامی مکان ها

عوامل زیادی در زیبا شدن دکوراسیون منازل مسکونی یا محیط های تجاری تاثیر گذار هستند. از جمله طرح اصلی دیوار، سقف و کفپوش که باید به دقت طراحی شوند چرا که به راحتی تغییر پذیر نیستند. دیوار پوش پی وی سی هم یکی از المان های زیبایی در دکوراسیون است که تغییرات چشمگیری در نمای منزل ایجاد می کند. همانطور که در بالا گفتیم ایجاد تغییر در دیوار، سقف و کفپوش خانه کار راحتی نیست و شما نمی توانید مانند مبلمان هر وقت که خواستید به آسانی تصمیم به عوض کردن آنها بگیرید، این کار هم هزینه بر است و هم وقت گیر. بنابراین باید قبل از تصمیم گیری، تمام جوانب را بررسی کنید. دیوارپوش پی وی سی از مهمترین فاکتورهای دکوراسیون داخلی محسوب می شود و استفاده درست از آنها محیطی توأم با آرامش و دلگرمی را فراهم می آورند.

بطور کلی دیوارپوش ها را می توان به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم کرد که از جنس های مختلفی مانند دیوار پوش چوب، سنگ، سلولوز ودر نهایت دیوارپوش پی وی سی ساخته و تولید می شوند. پنل های پی وی سی در سطوح افقی و عمودی تولید می شوند که در نوع عمودی بعنوان دیوار پوش نصب می شوند و برای ایجاد سطوح مسطح کیفیت زیرساخت کار اهمیت ویژه ایی دارد و هم اکنون در کشور این پنل ها با استاندارد های لازم جهت نصب و اجرا تولید می شوند.

ماده اصلی که در ساخت پی وی سی به کار می رود پلی ونیل کلراید می باشد و با روکش های متنوع ونیل لمینیت می شود. از ویژگی های دیوار پوش pvc می توان به مقاومت در برابر رطوبیت به میزان 100 درصد، مقاوم در برابر حلالها و مواد شیمیایی، مقاومت در برابر حرارت 85 درجه سانتی گراد، عدم اشتعال پذیری هنگام حریق، چگالی پایین نسبت به مصالح مشابه، انعطاف پذیری بالا، عایق حرارات و برودت به میران قابل توجه، عایق صوت و در نهایت قابل شست و شو بودن برای محیط های بهداشتی اشاره کرد که تمامی این ویژگی ها استفاده از پنل های پی وی سی در سقف و دیوار را بسیار سودمند و ایمن می کند.

pvc-wall-cladding-designs (1)

pvc-wall-cladding-designs (2)

pvc-wall-cladding-designs (4)

pvc-wall-cladding-designs (5)

pvc-wall-cladding-designs (6)

pvc-wall-cladding-designs (7)

pvc-wall-cladding-designs (8)

pvc-panels-for-walls (2)

pvc-panels-for-walls (3)

pvc-panels-for-walls (4)

pvc-panels-for-walls (6)

pvc-panels-for-walls (7)

pvc-panels-for-walls (8)

pvc-panels-for-walls (9)

pvc-panels-for-walls (10)

pvc-panels-for-walls (11)

pvc-panels-for-walls (12)

pvc-panels-for-walls (13)

pvc-panels-for-walls (14)

pvc-panels-for-walls (15)

pvc-panels-for-walls (16)

pvc-panels-for-walls (17)

pvc-panels-for-walls (18)

دیوار پوش پی وی سی

Interior Design Series: Modern Living Room


به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!