مدل های شیک قالیچه با طرح های فانتزی و مدرن مناسب اتاق نشیمن

حال که روز به روز به جشن سال نو نزدیک می شویم، فرصت مناسبی به وجود آمده تا دوباره شروعی تازه داشته باشیم. مسلما در دکوراسیون داخلی هیچ چیز مانند مدل های شیک قالیچه نمی تواند حس تازگی در خانه بوجود بیاورد. در این مطلب با تعدادی از زیباترین مدل های موجود در بازار آشنا خواهید شد که هر کدام در گروه و سبک خود بهترین هستند. از مدل های مطابق با مد روز گرفته تا قالیچه هایی با ترکیب رنگ های کلاسیک که تقریبا در تمامی دکوراسیون های داخلی مورد استفاده قرار می گیرند در زیر آورده شده اند تا سلایق مختلف در ارتباط با قالیچه های شیک اتاق نشیمن پوشش داده شود.

از آنجایی که در فصل زمستان هستیم بهتر است با قالیچه های مخملی و کرک و پرز دار شروع کنیم. به نظر اکثر طراحان داخلی، رنگ کرم بهترین انتخاب برای این نوع قالیچه ها است. قالیچه های زیر از صد در صد پشم ساخته شده اند و همین مورد تضمین کننده راحتی و کیفیت بالای آنها است. همانطور که می دانید پشم یکی از بالاترین سطوح راحتی و کیفیت را در بین تمامی مواد نساجی دارا است. (مدل کفپوش های سه بعدی در دکوراسیون منازل مسکونی)

new-rug-design-ideas (9)

new-rug-design-ideas (7)

قالیچه های سیاه و سفید هم یکی دیگر از بهترین گزینه ها برای دکوراسیون اتاق نشیمن هستند. قالیچه هایی با این طرح به راحتی می توانند با هر رنگ و دکوراسیونی ترکیب شوند. بعلاوه در طرح های بسیار متنوعی نیز تولید می شوند که شاید نیست به سایر مدل ها در این زمینه بی رقیب باشند. تضادی که این نوع قالیچه ها در خود دارند بدون شک تمامی نگاه ها را به خود جلب خواهد کرد.

new-rug-design-ideas (8)

مدل های فرش مدرن و کلاسیک مناسب تمامی اتاق های خانه

new-rug-design-ideas (5)

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید

new-rug-design-ideas (10)

new-rug-design-ideas (6)

new-rug-design-ideas (4)

راهنمای چیدمان و طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب

new-rug-design-ideas (3)

new-rug-design-ideas (2)

مدل های شیک قالیچه

new-rug-design-ideas (1)

مدل های شیک قالیچه با طرح های فانتزی و مدرن مناسب اتاق نشیمن
  • تلگرام
  • واتساپ
,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!