مدل های شگفت انگیز درب ورودی منزل مناسب آپارتمان و ویلا

درب ورودی منزل عمدتا بعنوان نقطه مرکزی و کانونی نمای خارجی خانه شناخته می شود. درب ورودی اولین وسیله ای است که مهمانان با آن روبرو می شوند و از طرفی آخرین چیزی است که هنگام خروج از خانه آنرا می بینند. درب ورودی روزانه توسط افراد بسیاری دیده می شود، از مامور پست گرفته تا خریداران و بنگاه دارهایی که به خانه شما علاقمند شده اند آدرس منزل شما را به خوبی در ذهن خود حک خواهند کرد. یک خانه معمولی با نصب درب ورودی زیبا یا حتی یک رنگ ساده می تواند به نمونه ای شاخص و متفاوت تبدیل شود که هر کسی آنرا به ذهن می سپارد. اما در این مطلب قصد دارم به معرفی درب هایی بپردازم که چیزی کم از یک اثر هنری ندارند، به همین خاطر مدل های آورده شده زیر را شاید قبل از این در هیچ جای دیگری مشاهده نکرده باشید.

برای شروع خوب است با نمونه های مدرن آشنا شویم. البته درب زیر کاملا مدرن نیست و از رگه های طراحی کلاسیک نیز بهره برده است. پنل های چوبی باریک و افقی در ترکیب با گارد و دستگیره فلزی مشکی که از بالا به پایین کشیده شده، جلوه ای ساده اما بی نهایت شیک را به این درب داده است.

futuristic-front-door-patterns (8)

جالب است بدانید درب هایی که از سقف تا کف زمین کشیده شده اند باعث بزرگتر دیده شدن قسمت ورودی منزل می شوند. مدل زیر از این لحاظ ویژه است که قسمت دستگیره و قفل درب با صندوق نامه های پستی به زیبایی ترکیب شده و نمایی هماهنگ و پیوسته بوجود آورده است.

futuristic-front-door-patterns (8)

شاید عجیب ترین دربی که دیده باشید مدل زیر باشد، این درب مکانیزمی درون خود دارد که هنگام بسته شدن کاملا شبیه یک درب معمولی بنظر می رسد اما هنگامی که درب را برای باز کردن می کشیم، این شکل عجیب و البته هنری در ظاهر درب ایجاد می شود.

 futuristic-front-door-patterns (13)

futuristic-front-door-patterns (1)

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید

futuristic-front-door-patterns (1)

futuristic-front-door-patterns (2)

futuristic-front-door-patterns (3)

futuristic-front-door-patterns (4)

futuristic-front-door-patterns (5)

futuristic-front-door-patterns (7)

futuristic-front-door-patterns (9)

futuristic-front-door-patterns (10)

futuristic-front-door-patterns (11)

futuristic-front-door-patterns (12)

futuristic-front-door-patterns (15)

درب ورودی منزل

futuristic-front-door-patterns (17)


به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!