زیباترین مدل های شلف و قفسه آشپزخانه مدرن / عکس

در این مورد معمولا دوگروه از افراد وجود دارد: آنهایی که معتقدند استفاده از شلف و قفسه علاوه بر کابینت آشپزخانه کاملا بدرد بخور و کاربردی هستند و گروهی که معتقدند قفسه ها هیچ فایده ایی ندارند. اما طراحان معتقدند که نه تنها قفسه ها کاربردی هستند بلکه در دکوراسیون آشپزخانه زیبا بنظر خواهند رسید. راه های بسیار زیادی برای نصب کردن اینگونه شلف ها و قفسه آشپزخانه وجود دارداگر شما ابزار مورد نیاز را داشته باشید می توانید شلف و قفسه را به زیباترین وسیله در آشپزخانه تان تبدیل کنید. معمولا سه راه برای قرار دادن شلف و قفسه در آشپزخانه وجود دارد. راه اول استفاده از فقط دو یا سه عدد شلف آشپزخانه است که برای قرار دادن گلدان ها کاملا ایده ال بنظر می رسند. راه دوم استفاده از قسمت بالای کابینت ها بعنوان شلف است که بیشتر برای قرار دادن دکوری های تزئیناتی مناسب است تا لوازم لوکس تان را به نمایش بگذارید. راه سوم هم استفاده از شلف و قفسه آشپزخانه باز است که این روش لوکس تر و شیک تر بنظر می رسد و موضوع مطلب امروز ما نیز هست.
قفسه های باز در آشپزخانه، اتمسفری غیر رسمی و آرامش بخش در محیط بوجود می آورد بعلاوه پخت و پز و میل کردن غذا بسیار راحت تر از قبل انجام می شود. اما آرایش وسایل آشپزخانه در قفسه از اهمیت بسیاری برخوردار است چرا که در شیک نشان دادن آشپزخانه نقشی اساسی دارند. در این مطلب به بررسی ایده های جدیدی از قفسه ها و چیدمان وسایل درون آن می پردازیم تا فرق بین شیک بودن و بی حال بودن آشپزخانه ها را متوجه شویم.

برای داشتن قفسه در آشپزخانه می توانید از شلف ها و قفسه هایی که معمولا خرت و پرت های خانه را درآنها نگه میدارید استفاده کنید. باقرار دادن ظروف آشپزخانه و چیدمان صحیح آنها بطوریکه با دکور کلی آشپزخانه هماهنگ باشند هم فضای بیشتری در آشپزخانه در اختیار شما خواهد بود هم به زیبایی آن افزایش پیدا خواهد کرد.

در مدل زیر مشاهده می کنید که با برش های زیبا به اشکال مختلف قفسه های غیرمعمولی بوجود آمده که بروی آنها قوطی شیشه های رنگارنگی پر شده از افزودنی های مختلف مواد غذایی چیده شده است. با استفاده از همن قوطی ها، بافت و  رنگ به طراحی خنثی آشپزخانه اضافه شده است.

1

شلف دیواری و قفسه آشپزخانه شیک و زیبا

2

موضوعات مرتبط:

دکوراسیون داخلی آشپزخانه / طراحی داخلی و چیدمان مدرن

انواع طراحی و عکس مدل کتابخانه خانگی چوبی و دکوری

طراحی داخلی و عکس دکوراسیون آشپزخانه / تصاویر مدل کابینت

Bespoke-kitchen-units-665x447

مدلهای زیبای قفسه آشپزخانه

Black-white-kitchen-665x384

عکس قفسه دیواری آشپزخانه و  شلف آشپزخانه شیک

Black-white-striped-rug-665x509

مدلهای زیبای قفسه آشپزخانه

Open-kitchen-shelving-665x556

موضوعات پر بازدید:

عکس انواع مدل میز اداری و مدیریت / دکوراسیون اداری

انواع طرح و مدل نمای ساختمان مدرن / کامپوزیت ، چوبی / عکس

تاثیر استفاده از گل و گیاه آپارتمانی طبیعی در دکوراسیون منزل

Pine-kitchen-units-665x469

مدل زیبای شلف دیواری و قفسه آشپزخانه شیک و مدرن

Retro-dining-suite-665x373

عکس قفسه آشپزخانه دیواری سفید

White-breakfast-bar-665x455

عکس قفسه آشپزخانه باز

White-kitchen-cabinets-665x501

عکس شلف سفید و قفسه آشپزخانه مدرن زیبا

White-kitchen-tiles-665x443

Wooden-kitchen-design-665x303