جدیدترین و جالب ترین مدل های ساعت رومیزی برای اتاق خواب  

ساعت های رومیزی وسیله جذابی در دکوراسیون داخلی اتاق محسوب می شود. همه ما حداقل  یک عدد از آنها را در خانه خود داریم. مدل های ساعت رومیزی از نمونه های قدیمی و آنالوگ گرفته تا مدل های دیجتالی و پیشرفته همیشه طرح های جالبی داشتند، همین موضوع باعث شده حتی با فراگیر شدن گوشی ها هوشمند همچنان علاقه به این ساعت ها وجود داشته باشد. اگر در شهری شلوغ و پرجمعیت زندگی می کنید احتمالا از دوچیز بهره کافی و لازم را نمی برید، اول فضای کافی و دوم خواب مناسب. همین شلوغی و بهم ریختگی باعث می شود یک عنصر بسیار مهم در اتاق خواب را فراموش کنیم.

جالب است بدانید تحقیقات علمی نشان داده استفاده از گوشی تلفن همراه بعنوان ساعت هشدار باعث تضعیف کیفیت خواب می شود. زیرا معمولا ما قبل از خواب با گوشی خود به شبکه های اجتماعی سر میزنیم که ممکن است کمی طول بکشد و از ساعت خواب ما بزند بعلاوه نور آبی موجود در صفحه نمایش گوشی ها، هورمون های خواب به نام ملاتونین را تحت فشار قرار می دهد و همین موضوع باعث مختل شدن خواب شبانه ما می شود. بنابراین خوب است که اصلا گوشی خود را همراه با خود به تخت خواب نبرید. بهترین جایگزینی که همیشه کنار تخت شما خواهد بود ساعت رومیزی است. در این پست به معرفی تعدادی از جدیدترین مدل های ساعت رومیزی می پردازیم که کمتر در جایی مشاهده کرده اید.

مدل-های-ساعت-رومیزی (8)

اولین ساعتی که به معرفی آن خواهم پرداخت، ساده ترین ساعت آورده شده در این پست نیز محسوب می شود، جایی که طراحی مینیمال، حداکثر میزان کارایی را ارائه می دهد. برخلاف ظاهر ساده و قابل درک این ساعت، درونش تکنولوژی پیشرفته ای قرار گرفته که به لمس و صدا حساس است. شما می توانید با لمس کردن یا ضربه زدن با انگشتتان روی صفحه، شماره اندازه آنرا نمایان کنید، با انجام دادن دوباره همین حالت، نمایشگر ساعت خاموش شده و مانند یک کامیپوتر مکعبی غیر فعال خاموش می شود. البته با دست زدن یا حتی ضربه زدن روی میز هم می توانید این کار را تکرار کنید که مسلما کار را ساده تر می کند.

مدل-های-ساعت-رومیزی (10)

مدل-های-ساعت-رومیزی (2)

مدل-های-ساعت-رومیزی (14)

ساعت زیر نیز ویژگی های بسیار جالبی دارد، در مورد ظاهر ساعت می توانیم بگوییم که هم برای اتاق دخترانه مناسب است و هم برای اتاق پسرانه، همچنین طرحی مدرن، جالب و البته مورد پسند بزرگسالان دارد. سازندگان این ساعت شعار تبلیغاتی خود را خواب خالص تعیین کرده اند که نشان از کارایی مفید و اطمینان بخش این ساعت دارد. صفحه جلویی ساعت کاملا لمسی بوده و نور آن طوری طراحی شده تا نمایانگر طلوع خورشید در آسمان صبحگاهی باشد. جالب است که هنگام فعال شدن هشدار، ابتدا این ساعت نور صفحه خود را خاموش و روشن می کند تا اندکی هوشیاری به شما برگردد و سپس با زنگ آرام که رفته رفته شدید تر می شود شما را از خواب به بهترین شکل ممکن بیدار خواهد کرد.

مدل-های-ساعت-رومیزی (16)

مدل-های-ساعت-رومیزی (17)

طراحی ساعت زیر بسیار جالب و البته بسیار ساده است. برای خاموش کردن هشدار این ساعت کافی است آنرا برعکس کنید تا زنگ آن قطع شود. همانطور که در عکس مشاهده می کنید روی قسمت بالای ساعت نوشته شده on که به معنی روشن است یعنی هشدار ساعت فعال شده اما وقتی آنرا برمیگردانید پشتش نوشته شده off که به معنی خاموش می باشد که نشان دهنده غیر فعال بودن زنگ هشدار ساعت است. ظاهر این ساعت نیز بسیار ساده اما شیک و کاربردی طراحی شده که استفاده از آنرا برای هر شخصی لذت بخش و ساده می کند.

مدل-های-ساعت-رومیزی (12)

مدل-های-ساعت-رومیزی (19)

اگر دنبال ساعت های آنالوگ با ظاهری کلاسیک می گردید که برای اتاق های مدرن نیز مناسب باشد، ساعت زیر می تواند گزینه بسیار خوبی برای خرید باشد. قاب مکعبی ساعت که شماره های آن با فونت جالبی نوشته شده بنوعی همین ترکیب سبک مدرن و کلاسیک را نشان می دهد. شماره ها فونتی کلاسیک و دکوری دارند در حالی که بدنه تیز و مکعبی تاکیدی بر طراحی مدرن است. به همین خاطر است که این ساعت را می شود در هر دکوراسیونی با هر سبکی استفاده کرد. صدای زنگ هشدار ساعت نیز یک تن بسیار ساده دارد که حتما نمونه آنرا در ساعت خود شنیده اید.

مدل-های-ساعت-رومیزی (15)

مدل-های-ساعت-رومیزی (4)

مدل-های-ساعت-رومیزی (21)

و در نهایت می رسیم به ساعتی که به نظر شخص نویسنده، بهترین و زیباترین ساعت موجود در این پست است. چیزی که این ساعت را نسبت به سایر مدل ها متمایز می کند بدون شک صفحه نمایش خارق العاده آن است. روی این صفحه نمایش هیچ شماره ای وجود ندارد و تنها از طریق کلمات با شما ارتباط برقرار می کند. برای مثال ساعت “5:05” را به صورت “پنج دقیقه بعداز پنج” نشان می دهد. البته این ساعت زمان را به صورت هر پنج دقیقه به پنج دقیقه نشان می دهد و طرز کار با آن نیز بسیار ساده و آسان است فقط کافی است دفترچه راهنمای ساعت را به دقت بخوانید.

مدل-های-ساعت-رومیزی (5)

مدل-های-ساعت-رومیزی (7)

مدل-های-ساعت-رومیزی (1)

مدل-های-ساعت-رومیزی (6)

مدل-های-ساعت-رومیزی (3)

مدل-های-ساعت-رومیزی (9)

مدل-های-ساعت-رومیزی (11)

مدل-های-ساعت-رومیزی (13)

مدل-های-ساعت-رومیزی (18)

مدل های ساعت رومیزی

مدل-های-ساعت-رومیزی (20)