مدل های جدید کمد لباس و کفش برای دکوراسیون داخلی اتاق منزل

کمد لباس مانند دروارها و کشوها، مکانی برا ذخیره و نگهداری لباس ها و بطور کلی وسایلی هستند که خصوصی محسوب می شوند. در طراحی مدل های جدید کمد لباس هر چه به جلوتر می رویم به طرح های بسیار متنوع و زیبایی برمیخوریم که در دو سبک پرطرفدار مدرن و کلاسیک تهیه و تولید می شوند. جالب است بدانید کمد های لباس در زمان های قدیم بین پادشاهان و ملکه ها رواج پیدا کرده و آنها اولین افرادی بودند که برای نگهداری لباس های خود از کمد های مخصوص لباس استفاده می کردند. قبل از انتخاب یا طراحی کمد لباس منزلتان باید ابتدا در مورد سبک و استایل آن (مدرن و کلاسیک) تصمیم گیری کنید.

اگر بیشتر طرفدار سبک کلاسیک هستید و دکوراسیون منزلتان هم تمی کلاسیک دارد می توانید از مدل کمد هایی به سبک کلاسیک که شکلی شبیه به طرح های قرن 17 میلادی دارند استفاده کنید. کمدهایی که معمولا درب های رخت آویز نیمه بلند برای آویزان کردن لباس های رسمی دارند و بروی آنها در قسمت حاشیه درب ها طرح هایی حکاکی شده است (چیزی شبیه به کابینت های کلاسیک آشپزخانه). همچنین در قسمت زیر درب رخت آویز، کشوهایی درواری قرار دارند که برای تا کردن لباس های خانگی مورد استفاده قرار می گیرند.

مدل های جدید کمد لباس و کفش برای دکوراسیون داخلی اتاق منزل

مدل های جدید کمد لباس و کفش برای دکوراسیون داخلی اتاق منزل

مدل های جدید کمد لباس و کفش برای دکوراسیون داخلی اتاق منزل

مدل های جدید کمد لباس و کفش برای دکوراسیون داخلی اتاق منزل

این مدل کمدها آنچنان زیبا هستند که می توانند به تنهایی جورِ زیباسازی اتاق و منزل را به دوش بکشند. بسیار هم جادار و بزرگ هستند چنانچه اگر سایز و ابعاد کمد را به درستی انتخاب کنید و سفارش دهید پس از آماده سازی و یا خرید به شکل آماده، آنچنان فضای وسیعی در دسترس خواهید داشت که به راحتی تمامی لباس ها، کفش ها و حتی سایر وسایل و خرده ریزها را هم می توانید در آن جای دهید، بدون کوچترین نگرانی از کمبود جا و یا فشردگی وسایل در هم. طراحی آنها نیز بسیار شکیل و زیباست تا حدی که توسط آن می توان دکوراسیون منزل را به شکلی اساسی دگرگون کرد و از زیبایی کمد و منزل در کنار هم حسابی لذت برد.

اگر  قصد استفاده از طرح های مدرن را دارید. باید از کمد هایی استفاده کنید که درب هایی ساده و صاف دارند و عموما با پوششی گلاسی تزئین شده اند تا نمایی براق و درخشان داشته باشند. در چنین کمد هایی معمولا از ترکیب چوب و شیشه استفاده می شود. شیشه جلوه ایی کاملا شیک و مدرن به کمد لباس شما خواهد داد. سعی کنید کمد ها در گوشه ای از اتاق قرار بدهید و فضای مناسب برای آنها را از قبل به دقت اندازه گیری کرده باشید.

شاید اینگونه طرح ها در ابتدا کمی ساده! به نظر برسند اما در واقع اصلاً به این شکل نیست بلکه نوع طراحی و دکوراسیون آنها به گونه ایست که می توان توسط آن، سلیقه های فراوانی را به خوبی پوشش داد. همچنین بسیاری از دکوراسیون های و معماری های داخلی منازل به شکلی ست که حتماً می بایستی از مدل های جدید کمد لباس و کفش در این شکل و شمایل استفاده کرد تا زیبایی منزل را کامل کرده و چینش وسایل تکمیل گردد.

به راحتی می توانید با نگاه کردن به تصاویر و عکس های زیر، آن مدل و طرح مورد علاقه خود را انتخاب و نسبت به خرید اقدام نمایید. مطمئناً زیبایی، جذابیت و البته در دسترس داشتن حجمی وسیع برای گنجاندن لباس، کفش و سایر وسایل در آنها در حدی هست که شما را، راضی کند.

مشاهده انواع قیمت کمد لباس

Wardrobe-design-ideas (1)

Wardrobe-design-ideas (2)

Wardrobe-design-ideas (6)

Wardrobe-design-ideas (7)

Wardrobe-design-ideas (8)

Wardrobe-design-ideas (9)

Wardrobe-design-ideas (10)

Wardrobe-design-ideas (11)

Wardrobe-design-ideas (12)

, , , , ,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
مدل های جدید کمد لباس و کفش برای دکوراسیون داخلی اتاق منزل
4.7 (94.29%) 7 votes