مدل های جدید کاشی با اشکال هندسی مناسب تمامی اتاق های منزل

 

به روز رسانی شده در تاریخ 95/5/31

هر چه به جلوتر می رویم روز به روز به تنوع مدل های جدید کاشی افزوده می شود. کاشی ها به دلیل داشتن قیمت مناسب و دوام و استحکام بالا پرطرفدارترین پوشش هایی هستند که در قسمت کف، دیوار و سقف از آنها استفاده می شود. در این قسمت عکس هایی از زیباترین و جدیدترین مدل های کاشی طراحی شده با اشکال هندسی و طرح های مدرن می پردازیم که یک محیط را کاملا سطح بالا نشان می دهد.

استفاده از پالت های رنگی خنثی در طراحی داخلی خانه به سبک امروزی، عموما منجر به پیش آمدن چالش های جدیدی می شود. این چالش ها شما را مجبور می کنند تا به دنبال راه هایی برای ایجاد محیطی یگانه و منحصر بفرد بگردید. به همین دلیل طراحانی که همیشه خواستار بهترین ها هستند، در نهایت به استفاده از کاشی های هندسی و طرح های مدرن روی آورده اند. این کاشی های علاوه بر آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی قابلیت استفاده در تمامی اتاق های منزل را دارند.

مدل-های-جدید-کاشی (10)

کاشی ها در حال تبدیل شدن به مد روز هستند و داشتن آنها در خانه حتی به مقدار کم یک مزیت بزرگ محسوب می شود. افراد زیادی کاشی ها را در رنگ های روشن انتخاب می کنند زیرا می خواهند فضای اتاق خود را بزرگ تر جلوه دهند اما افرادی هم هستند که علاقه زیادی به سبک های قدیمی مانند سفید و سیاه دارند و هدفشان ایجاد مدلی متفاوت نسبت به سایرین است به همین دلیل از ترکیب چینش سیاه و سفید استفاده می کنند. کاشی های هندسی در الگوها و رنگ های بسیار متنوعی تولید می شوند که هر کدام می توانند آرایشی متفاوت به خود بگیرند.

مدل-های-جدید-کاشی (16)

مدل-های-جدید-کاشی (21)

مدل-های-جدید-کاشی (19)

مدل-های-جدید-کاشی (2)

مدل-های-جدید-کاشی (4)

مدل-های-جدید-کاشی (1)

مدل-های-جدید-کاشی (8)

آشپزخانه بدون شک بهترین مکان برای استفاده از کاشی ها است، اگر شما بدنبال جذاب کردن دیوار نمایان بین کابینت ها و دیوار پشت ظرفشویی آشپزخانه خود هستید کاشی بهترین انتخاب شما خواهد بوذ زیرا هم قیمت کمتری دارند و هم دوام و استحکام بالاتری. توصیه می شود برای آشپزخانه از کاشی هایی به رنگ و تن های خنثی استفاده کنید زیرا با این کار به دیده شدن و خودنمایی کابینت های پایینی و بالایی آشپزخانه و همچنین سینک ظرفشویی کمک بسیار زیادی خواهید کرد.

مدل-های-جدید-کاشی (9)

مدل-های-جدید-کاشی (13)

مدل-های-جدید-کاشی (25)

مدل-های-جدید-کاشی (3)

مدل-های-جدید-کاشی (5)

مدل-های-جدید-کاشی (7)

مدل-های-جدید-کاشی (6)

 استفاده از مدل کاشی های سه بعدی یکی از ایده های جذاب و جالب برای فضای آشپزخانه و بخصوص حمام و سرویس بهداشتی است. این کاشی ها بعد جدیدی به فضا اضافه می کنند که مشابه آنرا نمی شود با هیچ چیز دیگر در دکوراسیون داخلی ایجاد کرد. اگر در حمام و سرویس بهداشتی از این کاشی های پرینت شده با عکس های سه بعدی استفاده کنید، موضوعاتی مانند اقیانوس و دنیای زیر آب گزینه جالب و ایده آلی خواهند بود. برای آشپزخانه نیز موضوعاتی مربوط به خوردنی ها می تواند گزینه مناسبی برای تزیین فضا باشد.

مدل-های-جدید-کاشی (24)

مدل-های-جدید-کاشی (23)

مدل-های-جدید-کاشی (15)

مدل-های-جدید-کاشی (12)

با پیشرفتی که در زمینه تکنولوژی پرینت دیجیتالی پوشش های سطحی روی کاشی ها ایجاد شده دنیای طراحی داخلی شاهد حضور بسیار وسیع مدل های جدید کاشی با ظاهری شبیه مواد لوکس مانند سنگ مرمر، گرانیت، مالاکیت، سنگ آهک و در نهایت عنصر محبوب طراحان داخلی یعنی چوب است. یکی از محبوب ترین مدهای جدید در طراحی داخلی، همین کاشی های طرح چوب هستند که چند سالی است به انتخاب اول بسیاری از خانه دارها برای پوشش دیوار و کف بدل شده است. در شکل های زیر تعدادی از زیباترین طرح های کاشی طرح چوب را مشاهده می فرمایید.

مدل-های-جدید-کاشی (18)

مدل-های-جدید-کاشی (22)

مدل-های-جدید-کاشی (26)

مدل-های-جدید-کاشی (17)

مدل-های-جدید-کاشی (11)

فاکتورهای زیادی برای انتخاب کاشی حمام وجود دارد و معمولا طراحی داخلی حمام است که تعیین می کند چه کاشی باید انتخاب شود. برای مثال اگر می خواهید در حمامتان از وان توکار استفاده کنید بهترین کاشی انتخابی شما مدل های با اندازه کوچک خواهد بود. در حالی که برای حمام های ساده و بدون برآمدگی، استفاده از کاشی های بزرگ توصیه می شود. البته کاشی های بزرگ سطح لیزتری نسبت به کاشی ها کوچک ایجاد می کنند بنابراین اگر قصد خرید کاشی ها بزرگ را دارید حتما از مدل های ضد لیز با چسبندگی بیشتر استفاده کنید. در شکل های زیر تعدادی از زیباترین مدل های کاشی بزرگ و کوچک را مشاهده می فرمایید.

مدل-های-جدید-کاشی (14)

مدل-های-جدید-کاشی (20)

Geometric-tiles-for-interior-design-ideas (1)

Geometric-tiles-for-interior-design-ideas (2)

Geometric-tiles-for-interior-design-ideas (3)

Geometric-tiles-for-interior-design-ideas (4)

Geometric-tiles-for-interior-design-ideas (5)

Geometric-tiles-for-interior-design-ideas (6)

Geometric-tiles-for-interior-design-ideas (7)

Geometric-tiles-for-interior-design-ideas (8)

Geometric-tiles-for-interior-design-ideas (9)

Geometric-tiles-for-interior-design-ideas (10)

Geometric-tiles-for-interior-design-ideas (11)

Geometric-tiles-for-interior-design-ideas (12)

Geometric-tiles-for-interior-design-ideas (13)

Geometric-tiles-for-interior-design-ideas (14)

Geometric-tiles-for-interior-design-ideas (15)

Geometric-tiles-for-interior-design-ideas (16)

Geometric-tiles-for-interior-design-ideas (17)

Geometric-tiles-for-interior-design-ideas (18)

مدل های جدید کاشی

Geometric-tiles-for-interior-design-ideas (19)