مدل های جدید پرده با پارچه هایی به اشکال هندسی و سه بعدی

در این قسمت به معرفی مدل های جدید پرده می پردازیم که با طراحی منحصر بفرد خود در عین زیبایی کمی عجیب نیز هستند. پرده هایی که قطعا چشم هر فردی که به داخل خانه شما قدم بگذارد در همان لحظه اول به سمت خود جذب خواهند کرد. حتی در قالب عکس هم این پرده ها دیدنی و چشم گیر هستند چه برسد به زمانی که از آنها بعنوان پوششی برای پنجره های خانه خود استفاده کنید. پارچه ای که در این مدل پرده از آن استفاده شده نامش  Eprisma است که جلوه و احساسی هنری از خود در فضا پخش می کند. فرض کنید دکوراسیون معمولی یک خانه توسط این پرده های مدرن تزئین شود تا به قدرت بسیار زیاد آن در شگفت انگیز و دگرگون کردن دکوراسیون منزل پی ببرید.

دلیل اصلی چشم گیر بودن اپریسما استفاده از مواد بخصوصی است که در ساخت این پارچه بکار رفته است. این مواد باعث می شوند پارچه پرده در برخورد با نور به زیبایی هر چه تمام تر بافت خود را بنمایش بگذارد. به گفته بسیاری از طراحان این پرده بیشتر حکم یک اثر هنری را دارد تا یک پرده دکوری برای پوشاندن پنجرها. پرده اپریسما در سه رنگ متفاوت به بازار عرضه شده است. این رنگ ها عبارتند از: سفید، برنزی و سیاه. پارچه این پرده از 100 درصد پلی استر ساخته شده و نمایی از اشکال هندسی بصورت سه بعدی از خود بنمایش می گذارد. طرحی که به هیچ عنوان نمی شود به راحتی از کنار آن گذشت و آنرا فراموش کرد. پارچه نیمه شفاف این پرده بدون شک به راحتی تبدیل به نقطه کانونی دکوراسیون هر اتاقی که در آن قرار بگیرد خواهد شد.

جالب است بدانید نمای سه بعدی پارچه این پرده باعث تولید عمق از طریق خطای دید می شود بطوریکه با تغییر زاویه نور تابشی خورشید به اشکال هندسی موجود روی پارچه، شکلشان تغییر می کند و عمقی متفاوت به خود می گیرند. این تغییر شکل در ظاهر پرده فضایی بشدت شگفت انگیز و جادویی را بوجود می آورد. حتی برای بیشتر شدن تاثیر حس خطای دید می توانید از کفپوش هایی که به شکل سه بعدی طراحی شده اند استفاده کنید تا کاملا در این محیط غرق شوید.

 Eprisma-curtain-fabric-designs (1)

Eprisma-curtain-fabric-designs (2)

Eprisma-curtain-fabric-designs (3)

مطالب مرتبط:

معرفی مدل هایی از دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی فوق لوکس

راهنمای انتخاب بهترین کفپوش و پارکت خانه + عکس

دکور اتاق خواب با چیدمانی ساده و فضایی آرامش بخش و زیبا

Eprisma-curtain-fabric-designs (4)

Eprisma-curtain-fabric-designs (5)

Eprisma-curtain-fabric-designs (6)

Eprisma-curtain-fabric-designs (7)

Eprisma-curtain-fabric-designs (8)

مطالب پر بازدید:

زیباترین مدل های شومینه مدرن

استفاده از سنگ های لوکس در دیوار و کف دکوراسیون منزل / عکس

مدل اتاق بچه – عکس و طراحی دکوراسیون اتاق بچه دختر و پسر

Eprisma-curtain-fabric-designs (9)

Eprisma-curtain-fabric-designs (11)

مدل های جدید پرده

Eprisma-curtain-fabric-designs (10)