مدل های جدید پادری و قالیچه گلیم شیک با طرح و بافت گوناگون

خرید مدل های جدید پادری و قالیچه گلیم برای منزل یکی از لذت بخش ترین کارها است اما نیازمند دقت و توجه زیاد نیز می باشد. زیرا پادری ها یکی از عناصر مهم دکوراسیون داخلی منزل هستند اما گاهی اوقات باوری بوجود می آید بر این مبنی که عده زیادی از افراد توجه کمتری به آنها می کنند. حال اینکه ما جزء کدام دسته هستیم مهم نیست مهم این است که فرش های گلیم و پادری ها اولین عناصری هستند که در بدو ورود مهمانان به درون منزل به آنها خوش آمد می گویند و توجه آنها را به سمت خود جلب می کنند. همین موضوع کافی است تا به ضرورت وجود فرش های گلیم و موکت های پادری در قسمت های مختلف خانه  پی ببریم.

در کنار این موارد پادری ها اولین تصور از شخصیت مالک خانه را در ذهن مهمانان شکل می دهد. می پرسید چگونه؟ پاسخ بسیار آسان است. مردم به راحتی می توانند با نگاه کردن به تمیزی یا کثیفی موکت یا گلیم پادری، در مورد تمیزی یا پاکیزگی منزل ما تصمیم گیری کنند. اگر در این قسمت همه چی تمیز و مرتب باشد آنها می دانند که به خانه شخصی منظم و پاکیزه قدم می گذراند اما در صورتی که کثیف باشند این موضوع دقیقا بلعکس می شود. همچنین انتخاب درست فرش گلیم یا پادری منزل به نکات مثبت دکوراسیون منزل یا اتاق ما تبدیل می شوند. این انتخاب باید براساس بررسی دقیق مواد سازنده پادری یا فرش گلیم، طراحی و بافت آن صورت بگیرد تا بهترین خرید ممکن در بازار را بهمراه داشته باشد.

هر قسمتی از خانه نیازمند پادری ای با جنس متفاوت است و نمی شود از یک مدل فرش در تمامی قسمت ها خانه استفاده کرد زیرا پهن کردن فرشی با جنس نامناسب در مکان نامناسب نتیجه بسیار بدی خواهد داشت. برای مثال جنس قالیچه یا پادری جلوی درب حمام با جنس پادری هایی که مقابل درب اتاق خواب قرار می گیرند قطعا باید متفاوت باشند. قالیچه ای که در مقابل درب حمام قرار می گیرد باید جنسی پلاستیک مانند داشته باشد تا از بروز حوادث ناخواسته جلوگیری کند. در شکل های زیر مدل های متنوعی از پادری های شیک منزل را مشاهده خواهید کرد.

Floor-Mats-designs (3)

Floor-Mats-designs (4)

Floor-Mats-designs (5)

Floor-Mats-designs (6)

Floor-Mats-designs (7)

Floor-Mats-designs (14)

Floor-Mats-designs (1)

Floor-Mats-designs (8)

Floor-Mats-designs (9)

Floor-Mats-designs (10)

Floor-Mats-designs (11)

Floor-Mats-designs (12)

Floor-Mats-designs (2)

مدل های جدید پادری

Floor-Mats-designs (13)

,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
مدل های جدید پادری و قالیچه گلیم شیک با طرح و بافت گوناگون
4.7 (93.33%) 3 votes