مدل های جدید و سرگرم کننده تخت خواب کودک با طرح های جذاب

تخت خواب کودک بعنوان بزرگ ترین مبلمان در اتاق خواب کودک بیشترین تاثیر گذاری را بروی دکوراسیون این مکان می گذارد در نتیجه باید در انتخاب آن دقت زیادی کرد. در این مطلب به معرفی مدل تخت خواب هایی می پردازیم که با طراحی منحصر بفرد خود علاوه براینکه مکانی راحت برای خواب کودکان فراهم می کنند، جذاب و سرگرم کننده نیز هستند. طرح هایی گرفته از کشتی دزدان دریایی تا هواپیما همگی از الگوهایی استفاده می کنند که هر کودکی به شدت مشتاق داشتن آنها در اتاق خود است. همانطور که در بالا گفتیم این تخت خواب ها چیزی بیشتر از یک تخت خواب ساده برای خوابیدن هستند زیرا کودکان می توانند به کمک آنها به راحتی در داستان های تخیلی خود غرق شوند.

تقریبا اکثر این تخت خواب های کودک همراه با کمد و کشوهای ذخیره سازی هستند تا در تمیز و مرتب نگهداشتن اتاق کودک نقش اساسی را بازی کنند. همچنین در اتاق های کوچک که با مشکل فضا روبرو هستند این گزینه کمک بسیار زیادی به بازتر شدن فضا می کند. تخت خواب هایی که در این مطلب مشاهده خواهید کرد از بهترین مواد موجود ساخته شده اند. چوب استفاده شده در این تخت خواب ها از درخت کاج گرفته شده که کاملا به صورت نوین رنگ کاری شده اند تا مشکلی از لحاظ سلامتی برای کودکان ایجاد نکنند بنابراین تمامی این مدل ها در کنار زیبایی خود کاملا ایمن نیز هستند. این کار به حفظ زیبایی چوب طبیعی درخت کاج نیز کمک بسیار زیادی کرده است.

برای نمونه با مدلی که به شکل موشک است کودکاتان می توانند هر شب را به کشف ناشناخته های هستی در خیال خود بگذارند. این تخت با ست تشک و لحاف هایی به شکل سفینه فضایی، نردبان، محلی برای انجام تکالیف مدرسه و نرده های ایمنی عرضه می شود. در شکل های زیر مدل های مختلف از این تخت خواب های زیبا و شگفت انگیز را مشاهده خواهید کرد.

 funny-kids-bed-design-ideas (1)

funny-kids-bed-design-ideas (2)

funny-kids-bed-design-ideas (3)

مطالب مرتبط:

کاغذ دیواری اتاق کودک و نوجوان مدل دخترانه و پسرانه

مدل های جدید روتختی شیک تخت خواب دو نفره – اتاق خواب

دکور اتاق خواب با چیدمانی ساده و فضایی آرامش بخش و زیبا

funny-kids-bed-design-ideas (4)

funny-kids-bed-design-ideas (5)

funny-kids-bed-design-ideas (6)

funny-kids-bed-design-ideas (8)

مطالب پر بازدید:

دکوراسیون و چیدمان سرویس اتاق نوزاد با طراحی و تزیین زیبا

نکات مهم در تزیین دکوراسیون اتاق نشیمن منزل

مبلمان چرم و لوکس ایتالیایی شیک / عکس

funny-kids-bed-design-ideas (9)

funny-kids-bed-design-ideas (10)

تخت خواب کودک

funny-kids-bed-design-ideas (11)