مدل های جدید میز کامپیوتر دیواری مناسب اتاق خواب های کوچک

با توجه به اینکه امروزه بسیاری از افراد در آپارتمان ها و خانه های کوچک زندگی می کنند، میزها نیز به تبع آن در حال کوچک و کوچکتر شدن هستند. میز کامپیوتر دیواری بدون شک بهترین گزینه برای خانه هایی با اتاق خواب های کوچک است؛ در این مطلب با نمونه هایی بسیار شیک از اینگونه میزها آشنا خواهید شد که هم از لحاظ زیبایی در سطح مطلوبی قرار می گیرند و هم کارایی مناسبی نسبت به اندازه شان در اختیار مصرف کننده قرار می دهند. میزهای دیواری بیشتر مورد پسند افرادی است که از اتاق خواب بعنوان اتاق کار نیز استفاده می کنند. البته افراد دیگری هم که از طرح های جمع و جور، ساده و کاربردی خوششان می آید این مدل ها مطابق با میل و سلیقه آنها خواهد بود.

در شکل زیر مدلی را مشاهده می کنید که برای اتاق مهمانان بسیار مناسب است. این میز به سختی جایی از اتاق را اشغال می کند. میزی کاملا تا شونده که در موارد غیز نیاز کاملا به داخل محفظه جمع می شود و موقعی که باز می شود علاوه بر میز، شلف و قفسه هایی برای نگهداری لوازم نیز در اختیار مصرف کننده قرار می دهد

wall-mounted-computer-desk-designs (10)

wall-mounted-computer-desk-designs (9)

میزی که در زیر مشاهده می کنید به میز نوربرگ معروف است و از سری محصولات خانگی IKEA محسوب می شود این میزها قیمت بسیار کمی دارند (کمتر از 200 هزار تومان) و خیلی راحت به دیوار نصب می شوند. مواقعی که از آن استفاده نمی کنید خود میز به پایین تا می شود و هیچ فضایی اشغال نمی کند.

wall-mounted-computer-desk-designs (4)

برای آنهایی که فضایی تقریبا متوسط در اختیار دارند و از طرفی نیازمند میزهای بزرگتر برای کار خود هستند مدل زیر کاملا ایده آل خواهد بود. این مدل بخصوص، دقیقا مانند میز کامپیوترهای معمولی است با این تفاوت که پایه ای ندارد و صد البته زیباتر بنظر خواهد رسید، ثانیا بدون پایه بودن این مدل به بزرگتر نشان داده شدن فضا کمک خواهد کرد.

wall-mounted-computer-desk-designs (7)

در ادامه مدل های دیگر را مشاهده خواهید کرد:

wall-mounted-computer-desk-designs (1)

wall-mounted-computer-desk-designs (8)

wall-mounted-computer-desk-designs (1)

wall-mounted-computer-desk-designs (3)

wall-mounted-computer-desk-designs (2)

wall-mounted-computer-desk-designs (3)

wall-mounted-computer-desk-designs (6)

wall-mounted-computer-desk-designs (12)

میز کامپیوتر دیواری

wall-mounted-computer-desk-designs (11)

, , ,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
مدل های جدید میز کامپیوتر دیواری مناسب اتاق خواب های کوچک
4.7 (93.33%) 3 votes