مدل های جدید میز چای خوری و قهوه خوری کوچک برای اتاق نشیمن

میز چای خوری یکی از وسایلی است که تقریبا در تمامی خانه ها وجود دارد زیرا تمامی مردم و خانواده ها علاقه دارند چنین وسیله ای را در اتاق نشیمن خانه خود داشته باشند. به همین دلیل گستردگی استفاده از این وسیله این موضوع اولین باری نیست که به معرفی مدل هایی جدید از میز چای و قهوه خوری می پردازیم. در مطالب پیشین هم مدل هایی زیبا در این زمینه معرفی کردیم اما وجود طرح های بسیار گوناگون و خلاقانه در این زمینه چیزی بیش از یک یا دو مطلب را می طلبد تا اندکی با طرح ها جدید و مدرن آشنایی پیدا کنیم.

هر شخصی با توجه به سلیقه خودش به تزیین دکوراسیون خانه و انتخاب مبلمان و وسایل مناسب برای آن می پردازد. تعدادی از افراد بدنبال طرح های ساده و اقتصادی هستند و تعدادی دیگر بیشتر طرح های کلاسیک و لوکس تر را می پسندند. اما در زمینه میزهای چای خوری قضیه کمی پیچیده تر می شود زیرا مدل های بسیار گوناگونی در بازار وجود دارند که می توانند هر فردی مطمئن و ثابت قدیمی را با تردید و شک روبرو کنند در نتیجه افرادی که قصد تهیه جداگانه میز جلومبلی و چای خوری مطابق با شرایط خود را دارند ممکن است در نهایت نتوانند دقیقا همان مدلی که مدنظرشان هست را تهیه کنند به همین دلیل باید با مراجع به فروشگاه ها یا گشت و گذار در اینترنت طرح نهایی و مناسب برای منزل خود را انتخاب و به محض مشاهده نزدیک ترین مدل، آنرا خریداری کنند. (مدل میز ناهارخوری همراه با صندلی های شیشه ای و شفاف)

البته مکان های بسیار وجود دارند که طرح های مد نظرتان را بصورت کاملا سفارشی تهیه می کنند تا اگر مدلی را در بازار پیدا نکردید، با سفارش دادن آن دقیقا همان میز چای خوری مد نظرتان را داشته باشید. مدل های سفارشی از لحاظ آماده سازی مقداری زمان بر هستند و هزینه آنها نسبت به مدل های آماده موجود در بازار بیشتر تمام می شود اما این صبر و هزینه بیشتر کاملا ارزشش دارد. (مدل های جدید قالیچه برای زیر میز ناهارخوری و پذیرایی)

Coffee_Table_designs (1)

Coffee_Table_designs (2)

Coffee_Table_designs (3)

Coffee_Table_designs (4)

Coffee_Table_designs (5)

Coffee_Table_designs (6)

Coffee_Table_designs (7)

Coffee_Table_designs (8)

Coffee_Table_designs (9)

Coffee_Table_designs (10)

Coffee_Table_designs (11)

Coffee_Table_designs (12)

Coffee_Table_designs (13)

Coffee_Table_designs (14)

Coffee_Table_designs (15)

Coffee_Table_designs (16)

میز چای خوری

Coffee_Table_designs (17)

,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!