مدل های جدید میز پذیرایی با طراحی بسیار شیک و زیبا

میزهای پذیرایی اکثرا همراه با ست مبلمان تهیه می شوند اما هستند افرادی که تمامی ست مبلمان مد نظر خود را سفارشی تهیه می کنند و به همین خاطر بدنبال مدلی شیک از بین مدل های جدید میز پذیرایی می گردند. شاید حتی انتخاب طرح مورد نظر از بین مدل های بسیار متنوعی که در ژورنال ها و سایت های اینترنتی وجود دارند دشوار باشد اما اگر کارایی و هدفی که از یک میز انتظار دارید مشخص باشند با بررسی این نیازها، انتخاب مدل مد نظر تا حدودی آسانتر خواهد شد. مثلا شاید بعضی ها میز را فقط برای جنبه های دکوراتیوش می خواهند و بعضی دیگر به دلیل در اختیار داشتن  فضای کوچک احتمالا بدنبال میزهایی هستند که فضای لازم برای ذخیره سازی سریع لوازم را در خود داشته باشند. موارد دیگری از قبیل سبک، بودجه، جنس، شکل، مقیاس و اندازه میز از جمله نکات مهمی هستند که باید قبل از خرید مشخص شوند.

همانطور که می دانید میزهای پذیرایی و نشیمن با جنس های مختلفی در بازار موجود هستند. جنس میز به مقدار زیادی از سبک طراحی میز (رسمی، غیر رسمی، مدرن، سنتی و …) پیروی می کند. برای مثال میزهای صنعتی جنسی از فلز مانند برنج و فولاد دارند در حالی که میزهای مدرن و کلاسیک بیشتر از چوب های طبیعی مانند گردو و گیلاس یا حتی شیشه های شفاف ساخته می شوند.

اندازه و ارتفاع میز پذیرایی از دیگر نکات مهم است که باید قبل از خرید مشخص شوند. معمولا میزهای استاندارد پذیرایی ارتفاعی بین 45 تا 50 سانتی متر دارند که البته بسته به ارتفاع مبلمان می تواند تغییر کند. هر چه ارتفاع مبلمان بیشتر باشد طبعا به میز بلندتری هم احتیاج خواهید داشت تا استفاده از آنها برای افرادی که روی مبل می نشینند راحت باشد. شکل و مقیاس میز هم باید متناسب با مبلمان چیده شده در اطرافش انتخاب شود. برای مثال یک میز ظریف در کنار مبلمان بزرگ و درشت اصلا جالب نخواهد بود در نتیجه باید میز ظریف را با مبلمانی کوچک تر ست کنید.

living-room-table-design-ideas (1)

living-room-table-design-ideas (2)

living-room-table-design-ideas (3)

 

مدل های جدید میز پذیرایی با طراحی بسیار شیک و زیبا

living-room-table-design-ideas (5)

living-room-table-design-ideas (6)

living-room-table-design-ideas (7)

living-room-table-design-ideas (8)

living-room-table-design-ideas (9)

living-room-table-design-ideas (10)

living-room-table-design-ideas (11)

living-room-table-design-ideas (12)

مدل های جدید میز پذیرایی

living-room-table-design-ideas (13)