مدل های جدید میز پایه بلند در دکوراسیون اتاق نشیمن و خواب

میز پایه بلند یکی از جدیدترین و ناب ترین ایده ها برای تزیین دکوراسیون اتاق نشیمن و اتاق خواب است.  در حال حاضر میزهای پایه بلند در مرکز  توجه طراحان قرار گرفته اند و به همین خاطر طرحهای بسیار شیکی روز به روز در حال نمایان شدن در بازار هستند. اگر می خواهید از میزهای پایه بلند برای بنمایش گذاشتن عناصر دکوراتیو و منحصر بفرد خود مانند گلدان های شیک استفاده کنید مطمئن باشید که نتیجه کار بسیار برجسته و زیبا خواهد شد. در این مطلب با 10 نمونه بسیار ویژه از میزهای پایه بلند آشنا خواهید شد که از طرحی مدرن و منحصر بفردی بهره می برند و به محض قرار گیری در دکوراسیون می توانند به نقطه کانونی اتاق شما تبدیل شود.

ابتدا با میزهایی شروع می کنیم که از طراحی مدرن و ساده ای بهره می برند. این میزها به خاطر داشتن لایه ای براق و سفید رنگ بیشتر ظاهری شبیه به طرح های دهه 80 میلادی یا 60 شمسی هستند. همین ساده بودن شکلشان به آنها اجازه می دهد در اکثر دکوراسیون های داخلی مورد استفاده قرار بگیرند و بنوعی در نقش کامل کننده ظاهر شوند. همانطور که مشاهده می کنید این میزها در انواع سایزهای بزرگ و کوچک در بازار موجود هستند.

unique-pedestal-table-designs (2)

unique-pedestal-table-designs (8)

مدل زیر از ترکیب دو عنصر بی نهایت شیک و ارزشمند در دکوراسیون داخلی ساخته شده است، یعنی فلز و سنگ.  سنگ مرمر یکدست سفید رنگ رویه میز در ترکیب با پایه های طلایی، چیزی فراتر از یک میز پایه بلند ساده خلق کرده است.

unique-pedestal-table-designs (9)

مدل زیر تماما از فلز برنج ساخته شده است و از طرحی پنج ظلعی در قسمت رویه میز برخورداز است. از این میز زیبا می توانید برای بنمایش گذاشتن گل و گیاه زیبا و سایر اشیای هنری و دکوراتیو در منزلتان استفاده کنید.

unique-pedestal-table-designs (1)

روشهای منحصر بفرد طراحی آشپزخانه مدرن شیک

unique-pedestal-table-designs (10)

unique-pedestal-table-designs (7)

نمای ساختمان مدرن و شیک با طراحی رنگارنگ و جذاب مدل ۲۰۱۵

unique-pedestal-table-designs (6)

unique-pedestal-table-designs (5)

unique-pedestal-table-designs (4)

میز پایه بلند

unique-pedestal-table-designs (3)