مدل های جدید و مدرن لامپ و لوستر آشپزخانه اپن در سال 94

زیبایی دکوراسیون یک محیط تا حدود زیادی به نورپردازی و سیستم روشنایی بکار رفته در آن بستگی دارد. این شرایط در تمامی اتاق های خانه حکم فرما است بخصوص در زمینه انتخاب لامپ و لوستر آشپزخانه اپن ، اهمیت این موضوع دوچندان می شود زیرا این مکان به روشنایی مناسب و کافی برای انجام کارها نیاز دارد. لامپ و لوستر را می شود یک فرصت مناسب برای افزایش جذابیت دکوراسیون یک آشپزخانه اپن نیز بحساب آورد. همانطور که می دانید هر قسمت از آشپزخانه نیازمند لامپ و روشنایی متفاوتی است. از لحاظ نورپردازی، محیط آشپزخانه به سه قسمت کوچک تبدیل می شود: سقف، زیر کابینت ها ردیف بالا و جزیره آشپزخانه  از مهم ترین قسمت هایی هستند که در آشپزخانه نیازمند روشنایی مناسب هستند. البته در قسمت زیر کابینت های ردیف بالایی آشپزخانه بیشتر سلیقه ای عمل می شود و تعدادی از طراحان روشنایی این قسمت را نادیده می گیرند. اما دو قسمت دیگر یعنی سقف و جزیره یا میز اپن آشپزخانه کاملا مهم هستند و باید از روشنایی کافی و مناسب برخوردار باشند.

در قسمت سقف آشپزخانه بدون شک مناسب ترین وسیله نورپردازی، لوسترها هستند. محل دقیق نصب لوستر در اکثر آشپزخانه های اپن دقیقا در مرکز سقف آشپزخانه است. با این کار نور می تواند به صورت مساوی در تمامی قسمت های آشپزخانه پخش شود. وجود لوستر در آشپزخانه تاثیر زیادی بر شکوه دکوراسیون این مکان می گذارد و بنوعی بعدی جدید به آن اضافه می کند.

در قسمت جزیره یا میز اپن آشپزخانه بیشتر هدف افزایش کارایی این مکان است زیرا با روشنایی مناسب می توانید راحت تر به آماده کردن غذا بپردازید، لامپ مناسب برای این مکان، مدل های مدرن و صنعتی آویزان شده با سیم بلند هستند زیرا هم نور به اندازه کافی تولید می کنند (نه زیاد و نه کم) و هم ظراقت خاصی به دکوراسیون میز اپن آشپزخانه می دهند. در شکل های زیر نمونه های مختلفی از مدل های لامپ و لوستر شیک در آشپزخانه را مشاهده خواهید کرد.

kitchen-lighting-designs (1)

kitchen-lighting-designs (2)

kitchen-lighting-designs (3)

kitchen-lighting-designs (4)

kitchen-lighting-designs (5)

kitchen-lighting-designs (6)

kitchen-lighting-designs (7)

kitchen-lighting-designs (8)

kitchen-lighting-designs (9)

kitchen-lighting-designs (10)

kitchen-lighting-designs (11)

لامپ و لوستر آشپزخانه اپن

kitchen-lighting-designs (12)