مدل های جدید قالیچه و فرش اتاق کودک در طرح های فانتزی

کودکان در اتاق خود فعالیت بسیار زیادی دارند به همین دلیل شما باید برای کفپوش و فرش اتاق کودک خود طرحی را انتخاب کنید که در گذر زمان با استفاده و کارکشی زیاد همچنان زیبایی خود را حفظ کند. در اتاق کودک به هیچ عنوان فرش را بصورت دیوار به دیوار پهن نکنید بطوریکه کل سطح کف اتاق زیر فرش پنهان شود چرا که در اینصورت اتاق کودک به محل بسیار مناسبی برای تجمع گرد و خاک، کثیفی و حتی کرم های ریز تبدیل می شود، همه این موارد در کنار هم باعث تشدید آلرژی در کودک خواهند شد. استفاده از موکت بجای پهن کردن سرتاسری فرش بنظر کار مناسب تری است هر چند که در هر دو صورت اتاق کودک باید مرتبا نظافت شود؛ امروزه موکت هایی با طرح های متنوع مانند کفپوش های چوبی تولید می شوند که خود بتنهایی زیبایی خاصی را برای اتاق کودک به ارمغان می آورند. البته استفاده از قالی های متنوع و رنگارنگ از تمامی گزینه ها بهتر است زیرا علاوه بر زیبایی دکوراسیون اتاق، سطح نرمی برای بازی کودکان نیز بوجود می آورند.

همانطور که می دانید فرش و قالی اتاق کودک در طرح و رنگ های گوناگونی در بازار وجود دارند اما از همه چیز مهم تر دوام و ایمنی فرش است. دوام فرش به نوع الیاف، گره و چگالی مواد سازنده در آن بستگی دارد. همچنین باید هنگام خرید فرش مورد نظرتان، از فروشنده در مورد نداشتن مواد شیمیایی در فرش اطمینان حاصل کنید چرا که بسیاری از الیاف های فرش از ترکیباتی شیمیایی و مضر ساخته می شوند.

فرش علاوه بر اینکه اتاق کودک را گرم نگه می دارد بعنوان جاذب صدا هم عمل می کند که در اتاق کودک امری مهم است. استفاده از مدل  قالی و فرش روشن، فضای زیبایی در دکوراسیون اتاق بوجود می آورد و به شما برای داشتن فضایی سرگرم کننده و شاد کمک زیادی می کنند. در شکل های زیر تعدادی از زیباترین نمونه های قالیچه و فرش اتاق کودک را مشاهده خواهید کرد.

 kids-room-carpets-and-rugs (1)

kids-room-carpets-and-rugs (2)

kids-room-carpets-and-rugs (3)

kids-room-carpet-and-rug-design-ideas (1)

kids-room-carpet-and-rug-design-ideas (3)

kids-room-carpet-and-rug-design-ideas (4)

kids-room-carpets-and-rugs (4)

kids-room-carpets-and-rugs (5)

kids-room-carpets-and-rugs (6)

kids-room-carpets-and-rugs (7)

kids-room-carpets-and-rugs (8)

kids-room-carpets-and-rugs (9)

kids-room-carpets-and-rugs (10)

kids-room-carpets-and-rugs (11)

kids-room-carpets-and-rugs (12)

kids-room-carpets-and-rugs (13)

فرش اتاق کودک

kids-room-carpets-and-rugs (14)

, ,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
مدل های جدید قالیچه و فرش اتاق کودک در طرح های فانتزی
5 (100%) 2 votes